Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Van egy derbi főtengelyem eladó!
Rendeltem én is de nem kelett a GPR-be és azért adnám tovább akinek szüksége van rá.
8000ft
Helló!
Megválnék szeretett Derbi Fenixemtől akit érdekel az itt mindent megtalál : http://motor.hu/hasznaltmotor/...
Szia! Nem vagyok teljesen biztos benne, de szerintem igen, típusjelölés. Nézegettem régebben Derbi hirdetéseket a környékemen (Belgium), és itt a Senda L viszonylag gyakran felbukkan, főleg Franciaországban. Itt egy hirdetés Strasbourg-ból:

http://www.muamat.com/classifi...

Régi modell, már nem gyártják. Amolyan túrás átmenet a Senda R/SM és a GPR közt. Félidomos, alacsony első sárvédővel, plexiszerű kezdeménnyel, utcaibb gumikkal (talán szélesebb is, valahol azt olvastam, mint az R). A blokkja a leírások alapján ugyanaz, mint a régi Senda R-en, fojtatlan hengerrel, bár talán Zsotty vetette fel egyszer, hogy önindító is van hozzá? Hirdetésekben, ahol írták, csak berúgókarral találkoztam.

Senda H-ról nem hallottam, csak most, hogy rákerestem, találtam itt a Képes Motoron hirdetést.

http://www.kepesmotor.hu/derbi...

Ránézésre olyan, mint a Senda L. Bár a hirdetésben azt írják a H-ról, hogy 4 sebességes, a Senda L meg elvileg 6.
Sajna nem.
Aha akkor neked sem jó rá :D Nekem is olyan a blokkom
Köszi, de azt nem tudom használni mert nekem EBS -be kel és a AM6 nem jó hozzá.
Derbi Senda r 50-em van. 98-as.
nekem is van AM6-os szettre TOP fúrt hengerszett 75ről 80ra azt hiszem de még mindig a motorprofi KFTnél van, 1 kis baj van vele hogy a hengervezető szoknya kis darabja letört mert ugyebár ez kemény vas ötvözet. 25ért adnom zsír új dugóval frissen fúrva használni én nem tudtam mert nem AM6-os a Derbim. Jövőhét hétfőn érdeklődök a hengerről hogy mi van vele hogy megvan-e a dugó és a henger fúrás
Sziasztok! Legyenszives mondja meg nekem valaki, hogy mit jelent a senda neve után az L, vagy H! Vagy ez tipus jelölés, ha igen, akkor ez mit takar?
Hali!
Kellene egy kis segítség,keresek derbi hátsó kereket.
17-es sm kerék lenne a legjobb de ha nincs más csak egy agynak is örülnék.
Keresek még fejidomot,legjobb lenne a sendáé ami osztott.
Üdv!
Megvan 2004es, köszi szépen.
Hello
Derbi gpr nude 125 höz kéne nekem hengerfej tömítés ha valaki tud linket küldeni azt megköszönném vagy milyen motor ami jó még a tömítés?
Szia. Látom van egy pár henger szetted, ezért kérdezném hogy ezek jók a Derbi Senda r 50-es re. Vagy tudnál ajánlani valamit? Szeretnék egy 70 vagy 80 cm3-t. A 35 000-est néztem ki. Esetleg meg van még? A szerelő azt mondta lehet hogy elég egy gyűrűzés neki, de szerintem az csak idegig lenes megoldás.
A hangja okés most sikerült beállítani az alapjáratot nem magas és nem fullad le sem, de hogy mennyi az fogalmam sincs, a főtengely szimering sajnos nem lehet megnéztük levettük az oldal takarot és nem volt olajos.
Viszont mekkora kell, hogy legyen a kompresszió. Be lehet fogni a lukat ha kiveszem a gyertyát?
Sziasztok!
Van 1 tökéletes, gyönyörű DRD SM Pro-m eladó! Nézzétek meg, hátha érdekel valakit! Tökéletesen felkészítve a szezonra!

http://www.hasznaltauto.hu/motor/derbi/derbi_sm_drd_pro-55
87374
Nézdmeg a féknyergek háttúlján a beütéseket ( gyártási időt ) , felnikben , kipuba , sok sok helyen van rajt. Ha meg mindenhol más 04 , 05 , 01 , akkor számolj átlagot :D :D ha nem találod, fényképezek.
a forgattyúsházban néztem, de ott nem találtam kösz a választ
Ha jó a ventilátor, akkor ez a normális. Max. nyáron néha-néha bekapcsolhat városba, de ott se nagyon kéne.
Meg van az a jó éles csettegős hangja? Mennyi az alapjáratod?

Nem lehet, hogy főtengely szimeringes és nem tud rendesen elősűríteni? Akkor szokott nehezen indulni
Hi!Valaki érdekelne a GPR-em röl a komplett idom szett?
ki kell szedni a főtengelyt és akkor meglátod a forgattyúsházban az évjáratot. viccet félre téve a fékmunkahengereken rajta van, vagy a hátsó főfékhegneren
hengeredbe nincs húzás? vagy nem túl kopott?és az új dugó meg nem tetszik neki, mert nincs hozzákopva.

másik lehetőség h nagyon szar a karbi beállitás vagy fals levegő esetleg ...
Hali
Segítségre lenne szükségem, mégpedig arra hogy honnan tudhatnám meg hogy a sendam hány éves? persze anélkül hogy teljesen szétszedném.
Sziasztok !
Kéne egy kis segítség mi lehet a baj.
Egy Derbi SEnda R50esről van szó,
A probléma hogy nem indul berugásra.

Előtörténet:
Ki lett cserélve a dugattyú + gyűrű, a karbi most ok be lett állítva az alapjárat és tartja is nem fullad le.
Ha megtolom beindul. Szikra okés, nincs baja.

Mi lehet a baj?

Köszi előre is. Üdv
Nyáron nekem szokott menni néha a ventillátor,viszont a műszerfalon még egyszer sem égett ki hogy túl melege lenne :)
nem a visszajelzőre, a hűtőventillátorra.