Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

0670591723
Oké, érdekelne. Írj egy telefon számot és megbeszéljük.
szia 25-e
tiszta uj
Szia! Membrán jól zár? Mennyi lenne az ára?

Előre is köszi!
hello!
tg = tecnigas? ára? fénykép?
ez csak rezo koplet tg ben van
Szia!

Komplett kipufogórendszer a rezó és a hangtompító egyben?
Légyszi egy képet fel tudnál róla tenni?
szia 13-e
Szia.De az a baj,hogy nincs meg a csapágy teteje,amivel betudnám állítani,mert annak menetesnek kell lennie,a golyókosár megvan,arra rá van baszva egy nagy alátét aszt kész,tehát aztsem tudom,hogy néz ki eredetileg
Szeva!
Kiszeded, nagyjából megtakarítod, beviszed valamelyik közeli csapágyboltba és ott valószínűleg adnak neked gombokért. Az egy dolog, hogy a felső kókányolt szar... párban illik cserélni, hogy ne kelljen 2x szétszedni rövid időn belül.
Sziasztok.2hete vettem egy sendát.1998-as.a felső kormánycsapágy kókányolva van nem lehet állítani és lötyög.hol lehet ilyet venni?valaki rakjon már képet fel,hogy egyáltalán hogy néz ki a felső csapágy?meg mennyibe kerül?Köszi.
Szia ! A kipu érdekelne .Mennyi?
Hali!
Kapd szét a karbit, takarítsd ki rendesen és állíts az úszón, mert valószínűleg elfogy a karbiból a benzin.
Megcsináltuk ezt mind. A csap egyszer jó egyszer nem.. mintha felakadna valami vagy én nem tudom..
Szerintem első lépésben szedd szét a karbit és pucold ki a fúvókákat.
Aztán nézd meg a vákumos benzincsapot.
Egyik csövön kell jönni a benzinnek, a másik cső az a vákumcső.
Csak akkor fog jönni a benzin ha a vákumcsövet megszívod.
Sziasztok! Segítségeteket szeretném kérni ismét, a motorom (derbi senda) csak szívatóval megy.. és úgy is alig.. a vákumos benzincsap okozhatja a gondot? mert egyszer folyt a benzin amikor a karbiról jövő csövet lehúztam, egyszer meg nem.. A motor olyan mintha fulladna.. húzom neki alapjáraton felmegy 5000, egyböl lefullad ha nem húzom.. mintha nem kapna elég benzint vagy nem tudom. És még azt vettem észre, ha megy a motor, egyszer csak gondol egyet és 3000ről 6000-re megy magától a fordulat.. fogalmam nincs mi lehet a baj.. Ha valaki látott már ilyent, vagy van ötlete nagyon megköszönném ha írna! Előre is köszönöm segítségeteket!
Sziasztok!Hogy kell a sportkipufogóhoz állítani a karbit?
Ja és van 1 malossi hengerem 80 as,az lenne a kérdésem 2 szer be sült és le kopotta nikaszil róla vagy mi és ki látszik az alu rajta,és hogy attól még elmene?
Hali mindenkinek! Segítség kellene sürgősen,kéne eladó malossi henger 80 as ha van valakinek írjon?!
a régi blokknak jobboldalt a fékkar mögött a blokk oldalán és az alján is van, aszem 14es vagy 17es csavar de nem biztos. az új blokkosnál nem tudom
Derbi Sendának hol van az olajleengedője?
Sziasztok . Alul veztett kipufogót keresek régi blokkos sendára. Akinek van kérem jelezze !
Hali!
Elméletileg jó lehet, bár a vizet nem tudom mennyire fogják a csapágyak meghálálni.
sziasztok! Egy hete írtam már nektek, de most volt időnk szétszedni a motort(derbi senda xtreme). A forgattyúsház teleszaladt ilyen vizes benzines lével. Megszeretném kérdezni, ha azt onnan eltávolítottuk, tömítéseket kicseréljük, elméletileg még jó lehet a motor? :/ Előre is köszönöm válaszotokat!