Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Eladó!
D050B0 blokk henger gyújtás nélkül. 27.000
ebs blokk henger gyújtás nélkül 18.000
Tecnigas enox sportkipufogó 24.000
érd. joka0000@freemail.hu
szia pontosan mi érdekelne
helló ára?
Ha tudod, hogy milyen lánc kell, akkor pl itt találhatsz olcsón láncot.
Köszi szépen :D amúgy esetleg tudsz ajánlani egy oldalt ami korrekt ? :)
Szeva!
A láncok kb 99.9%-ához kapod a komplett patentszemet is.
Már ha nem valami kisipari krumplifejű kiskínai által összekalapált láncot veszel.
Próbálkozz meg vele, hogy a tengely végére kijelölöd az ék helyét és ahogy tolod fel a lendkereket ahhoz igazítod az ékpályáját és lehúzod.
Sziasztok !
Olyan kéréssel fordulnék felétek hogy lánckerék-lánc csere előtt állok és a láncot szét szedve sikerült elhagyni azt a kis patentszemet ami össze fogja a két lánc szemet (amit akár csavarhúzóval is le lehet pattintani) hogy ilyet kapok az új lánc mellé? vagy honnan lehetne ezt pótolni ?
Akkor miértnem indulhat? szikra van... hengert leszedtem de vissza is raktam nemfuj ki sehol kompresszio van benzint kap... mar mindent megprobaltam
Ide egy szabványos félíves retesz megy bele. De azt tudni kell, hogy a retesz jellemzöen, csak pozicionál-reteszel, a nyomatékot -terhelést a kúpnak kéne átvinni. A fötengely végét össze kéne csiszolni a lendkerék kúpjával, hogy valóban zárjanak, és a surlódással legyen átvive a nyomaték, ne a retesz dolgozzon.
Valaki esetleg valami ötlet hogy mit rakjak oda?. Kitörött a hejéröl és a lendkerék igy elforog. köszönöm a válaszokat előre. :DD
260 mm
Az enyém 2008 és úgy emlékszem 260 mm! Holnap megírom! A teleszkóp, kerék 2005-ös az tuti!
Köszönöm, erre mondjuk gondolhattam volna :)
Itt a link a motoroknál kiválasztod a számodra megfelelőt és a technikai adatoknál megtalálod!

http://www.derbimotor.hu/index...
Valaki megmérné nekem az új vázas senda enduro első keréktárcsájának átmérőjét? nagyon sokat segítene
Szia.
Ma beszéltünk telefonon az idomokal kapcsolatban,az első képeken lévő idomok kellenek sárvédő nélkül(a fekete idomok)Tel számom:06203939815
E mailom:laszlo.kasza@rossmould.hu
Azt szeretném megkérdezni hogy megvan még a kipufogó?
Szimeringet megtaláltam 36*48*11!
BÚÉK!
Üdv
Most vettem a xtremem (2008) szeretném kicserélni sm kerekeit endurora! Akinek van eladó jelezzen. Komplet kerekek érdekel csak! Fényképt kérek rola! 00fonix@citromail.hu
Úgy tudom a kerékagy méreteiben van eltérés és hézagolni kell!
Aki tud infóval szolgálni ne tarsa magába. Mit, hogy, mennyit!
Ja még2 dolog feszszabályzó valszeg rossz, túltölti az akkumulátort 15,5 V mértem
rajta. Üzem közbenelfelejtettem rámérni. Ez lehet rossz? Ja és a teló szimering elhányta magát /paioli/ a szár átmérője 36 mm! Mekkora a külső, milyent rendeljek?
Köszönök előre is minden infót!
BUÉK mindenkinek!derbi hibátlan műszerfalak 5-10000ft
06705911723 posta ok
Derbi cross spirithez 70es airsal hengerhez keresek karbit!Ha valaki tud irjon!
Hello.Mi az ára az idomoknak?Posta megoldható?
eladók