Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igazad van barátom!
Vita vége.
Bocsássatok meg, ha elragadtattam magam.
tóthpeti.
Kedves Nagyokos DDT!

Most mondjam én is, hogy a zx10 egy rakás szar fostalicska? Hogy a versenypályán kívül szart nem ér és aki olyat vesz (ráadásul fos-zöld színben), az nem normális? Nem mondom, mert akkor itt terem rögtön még vagy 10 zöldike, és a Ducati klubból "fikázzuk a másik motorját" klub lesz, ha még eddig nem vált azzá. Csak egy kérdés a végére: hajtottál egyáltalán az életben valamilyen Dukit vagy MT-t? vagy csak a haverod hallott valamit az egyik ismerősétől és az alapján alkottál ilyen határozottan ostoba véleményt...
Igen! a kezdeti márkavitából szép lassan személyeskedés lett
Az elején mulatságos volt, mostanra olyan mint a barátok közt 497. része
Ne gyílkoljátok már egymást,arra ott vannak az autósok.
kedves Peti, tényleg ezt beszéljük meg személyesen, egyszer alkalomadtán.
Még a kűzdősportok tekintetében is van közös , mondjuk úgy, hogy sukui nage összeköt bennünket .
Én annyit kérek, hogy idézd be azokat a mondataimat amelyek sértettek ?! Ne csak a semmibe durrogtassunk ,jó ?
példákat szeretnék látni pro és kontra.
Egy kicsit nálatok a szent aminek maga felé hajlik a keze érzésem van. Időközben itt feltűnt teljesen más motort hajtó is aki sokkal arrogánsabban ha sértene ,akkor azt mondanám sértően-primitiv módon fejtette ki a véleményét rólunk,de itt ezt senki nem vette észre, mondjuk úgy, hogy elfogadtátok szó nélkül mert éppen megfelelt a véleménye és mert valakinek a komája.
mi sértett meg, hogy azt mondtam, hogy szervizigényesebb ? mert versenytechnika ami ezt kivánja
Tegnap tisztáztuk ,hogy te tudsz angolul. akkor kérlek menj fel a wikipedia -dezmos oldalára és olvasd el az ott leírtakat
jó ? Aztán megsértettelek mert azt mondtam h olyan hangja van mint egy vödör csavar. igen. de azt is mondtam h jól áll neki és ez egy selling point. Sok sok évvel ezelőtt amikor először jártam NY ban akkor nyilt ott a Ducati szalon. kigyózott a sor csak azért, hogy egy cd-t vehessenek 10 dollárért amin a dukik hangja van. Én is vettem és gyönyörűen szól ,de attól még mint egy vödör csavar ahogy megy. Hol van itt a sértés ?
A vicc ,hogy én semmi sértőt sem mondtam, mert akkor tudnátok idézni, csak egyszerre huszan nekemugrottatok vmiért amit máig nem árultatok el. Szerinted idejöttem volna egy más márka klubjába csak azért h balhé legyen ? Én nem hivtam ide segítséget egyedül irogattam, ti meg mint valami méhkas ugráltok. Nem akarok feszkót igy nem fogok idézgetni egyáltalán.
De mondok mást . A hozzám\"szólók\" közül kiváncsiságból rákerestem itt a sportmotoron néhányra miután fennen hirdettétek hogy ti máshol sosem , ti annyira mások vagytok . Nem egy példát tudnék mondani arról, azokról akiket elhajtottak a bánatba mert bement máshová közületek osztani az észt. Én nem tettem. beszélgettem valakivel és ez lett, sajnálom. Nyilván nem akartam és amikor kezet ajánlottam azt is elutasítottátok. Ez szerinted sportszerű ?
Nem akarok erről többet levelezni, nincs értelme. Én szivesen beszélgetek veled személyesen mert közöttünk semmi ellentét nincs, csak hiszed hogy van.
Egyet tegyél meg kérlek. ird ide amit rólad vagy a márkáról irtam sértőt ,azt amikor én kezdtem bármi negativat mondani és nem éppen reagáltam mondjuk a te roppant barátságos "alámfordulós" beköpésedre. Én ennyit kérek , ha ez nem megy akkor majd az idő megoldja ,egyszer majd leülünk egy pályanapon, mersz-en vagy akárhol és ember módjára megdiskuráljuk .
Hja és reggel ,télleg kapsz1 lángost(úgy is +igértem)
Kikapsz gyerek!
Szöllő!
Milyen érzés lehet szegény Kawádnak, hogy a lakótársát néha elviszi a gazdija kicsit megfuttatni? A helyében én is aztat mondanám neked, hogy: fáj a fejem, meg nincs kedvem .
Tisztelt Uram Sztedzs!

Természetesen nem gondoltam volna a verekedésre, inkább egy szemtől szembeni eszmecserére.
Remélhetem, hogy válaszul a feltett kérdésedre - zöldsapkások - nem sértődsz meg.
Nem tehetek róla, közel 13 évet Judoztam az újpesti Dózsában Fekete Laci bácsi örlő kezei alatt.
Nem az övért, hanem az önmérsékletért. És ezért volt furcsa, hogy valaki fel tud hergelni.
Viszont arra nem válaszoltál, hogy vajon egy másik fórumon hasonlóan fellépő Ducatis ilyen szintű eszmefuttatására hogyan reagáltak volna!?
És természetesen az utolsó szó a tiéd volt, ez csak amolyan, mi is? Válasz? Nem tudom.
üdvözlettel.
tóthpeti
Kicsit utánanéztem a ddt-s szösszenetednek. 10évvel a születésem előtt vonták ki az utolsót a forgalomból. 51 és 67 között fogyott belőle a legtöbb. Na melyikünk is evett meg belőle többet?
Gyúrunkhát -vazzeg! Kemények vagyunk mint a Nívea .A Zsozsek az minden héten kitalál valamit,hogy kigurulhasson pld most tankolni kell vagy levegő kevés a gumikban stb.Mondom neki ,te -8fok van erre aszongya desüt a nap.Ja mondom az mingyá mááás .Ma én is +próbáltam beindítani a mocim.Deaszontaaz aksijahűűűlyeeeevaaaagy?Vasárnap dolgozni?
Hali!
Előtte betoltátok? Egész jól sikerült!
A hétvége nem a motorokról szólt, néhány pszichológiai esettanulmány unatkozott. De azok, akik nem kapták fel a vizet egész jól elszórakoztak. Ilyenkor csak a problem, hogy a fiam ki van akadva rám, mert egész nak lökdösöm a géptől. Ez van, öregember így szórakozik!
Kondiba jártok? Tél van!
Ááá VégBéla,emlékszel még rám? Tudod én vagyok az ,aki nem tudott elindulni a kawájával Bekőtóni Látom jól elszórakoztatok itt a hétvégén!Sztem+mindenkinek az a motor való amin fülig ér a szája! Te figyelj csak, Így kell elindulni?
Semmi gond.
Ahogy sztédzs írta, a rovarirtós alaptételre reagáltam.
Akkor bocs Korny!
Szia!

Először is gratulálok a kis aranyoshoz. Egészséggel és balesetmentesen használd.
Olaj + szűrő és a vezérműszíj, az a minimum. Esetleg még a légszűrő.
Van nekünk egy Desmodokink (Gál Tamás) aki egy nagyon rendes skac és vágja a témát, de nagyon.
A hónap végén vagy Februárban megy ki olaszba. Mindent megszerez neked. Hasznos infókkal is ellát.
Itt a telefonszáma:06/20-9170442. Nyugodtan hívd.
Ha nem tőle akarod megszerezni az alkatrészeket, akkor a bp-i Dibosco-ban is a rendelkezésedre állnak.
Ha még van kérdésed akkor nyugodtan kérdezz. Itt mindenki szivesen ad hasznos tanácsokat.
További szép napot, szia
6126-ra reagált
Te Korny!

Az én 6127-es hozzászólásomat fikáztad?

Dark900
Emmán döfi
szia seca 748! SZÜKSEGEM LENnE EGY KIS SEGITSEGRE MEG VETEM ELETEM ALMAT ES EGY BEN ELETEM ELSÖ MOTORJAT EGY 748 monstert sajna 30000 szerviz nincs meg es most szeretnem meg csinaltatni mit kel cserelnem rajtat es hol tudom beszerezni öket! SEGITSEGED ELÖRE IS KÖSZI
Ez gyönyörűűű
Ez azt hiszem jó áron van:
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayI...
Emlékszem. Azért mondom, hogy jó srác vagy!