Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem érdekel más véleménye? Akkor a fasznak töltöd fel ide?
Igaz nem értek hozzá, de barátnő kedvéért inkább mást tessék csinálni a picit az azé jó, mer nem nagyon. Tecsőn vannak oktató jellegü videk, keresgélj talán találsz valami használhatót.

Zseby: és tényleg
nekem tetszik(egy picit) a kép és más véleménye nem érdekel nem vagyok mágus főleg nem HDR ezt az egészet barátnőm kedvéért csináltam ennyi
ezt te csináltad? ..azé' jó, hogy kijött belőled, még a végén kárt okozott volna, ha bent marad..
Kreativitásban és profizmusban? Kétlem...
Ez a motorkép erősen megközelíti a képernyős pixelbogarász képet már...
Miért, ezek neked tetszenek? A HDR lényege: high dynamics range. És nem az, hogy mások vizualitását mérgezzük. Ezek vizuális sokkolók.
Bár mint minden, ez jó valamire, például elrettentésre...
ilyenkor mond-lyuk, majd-nem jól sikerült már csak egy kicsi hiányzik, vagy a kevesebb néha több de milyenek vagytok, szörnyü így legyen bátorsága feltölteni ide bármit is egy egyszerü halandónak

a bambi alatta
Aztakurva!
Ez feltette a koronát az elmúlt napok képeire...
Az utómunkához csak Zema ért.
Segítesz megtanulni? Vagy keressem ezügyben Zema nagymestert?
Ez annyira szép.
NIKON face detection
tőccsed fel ide had csorgassuk nyálunkat a kép is jöhet...
Ilyet nem lehet csinálni, erre születni kell!
barátnőmnek tetszik ez a szerkesztet kép csak hát nem HONDA van rajta :D azóta sikerül egy hasonlo kép de akkorsem ennyire gicses :D de ha tudja valaki hogy lehet megköszönném :D
Szerintem "ijen" HDR-t inkább ne akarjatok csinálni, mert ez vizuális környezetszennyezés!
-nék :) addig kell hádéerezni amíg ilyen nem lesz avagy kapásból így kell fényképezni? mondjuk nemondanám giccsesnek, igazából a grefiti hiányzik a falról
Skacok hogy tudnák én is ijen gics HDR-t csinálni megöszöném a HDR efekt nevét ami fentvan a gépen Dynampic Photo HDR Photo Matrix pls help me :D