Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

érdeklődni: traxxas@citromail.hu
Komura zoom 925 8000ft ebben benne a postaköltség, ha eljösz érte akkor 7000ft
Én is válaszolni akartam, csak közben rájöttem, hogy nagyképű vagyok.
Ahogy érzed...
Kösz a gyors választ
Pár kérdést szarul fogalmaztam meg és hasonló válasz jött rá de ez nem a te hibád pl ISO 80-3200
De köffönöm séépen
Minimális angoltudással ezek többsége kideríthető: WB700/710 user manual

-Mit jelent a lassú szinkron -2-től +2-ig van skálázva..?
Hosszú záridős expónál használható vakufunkció, állítható intenzitással.

-Derítés. a vaku mindig villan ez is -2-től +2-ig?
Egy csökkentett vakuteljesítmény, amit még tudsz szabályozni.

-Valamint az ISO 80-tól 3200-ig lehet állítani?
Igen, az ISO-t 80-3200 között lehet állítani igény szerint.

-Fénymérés szpont,többpontos központi súlyozott?
Fénymérési módok.

-OIS be-ki?
Optikai képstabilizátor, kézremegésgátló.

-AF segédfény?
Sötétben az autofókusz működéséhez biztosít egy kis fényforrást.

-Lencsenyitási és zár priolitás?
Ez a programautomatikákat jelöli: vagy a záridőt állítod és a gép hozzáállítja a blendét, vagy fordítva.
kép lemaradt hopp
Kicsit drága lenne csak azért vegyek masinát, hogy legyen. Motorozni lehet lassan is de fotózni hülyeség szerintem ha nincs teheség hozzá, mint írtátok is hogy csak egy átlagos képfeltöltő az ember...szerintem
Kérdésem van hozzátok szakik!
Van egy Samsung WB700-gépem.
Mit jelent a lassú szinkron -2-től +2-ig van skálázva..?
Derítés. a vaku mindig villan ez is -2-től +2-ig?
Valamint az ISO 80-tól 3200-ig lehet állítani?
Fénymérés szpont,többpontos központi súlyozott?
OIS be-ki?
AF segédfény?
Lencsenyitási és zár priolitás?

Mik ezek röviden néhány szóval és ha eltolom az ezek értékét mi változik? Akinek van türelme vagy megszán annak megköszönöm a segítséget!
A 90%...
Vannak itt ezzel páran így...
Ennyi erővel akkor én is lemondhatnék róla, sőt még a motorozásról is...
most is csak érdeklődtem, mert nővéremék találták valahol akciósan 297 euroért Én lemondtam a fotózásról nincs meg a tehetség hozzá
amíg hirdettem, nem érdekelt
Jó áron van, ez tény. És amíg nincs igényed másik optikára, akár jó is lehet. De van most is olyan ismerősöm, aki 50mm-es f/1.8-as fix optikát venne, de neki is csak a beépített motoros jöhet szóba, de az inkább 60ezer, míg ugyanez motor nélküliben 20-25 körül van és optikailag szinte ugyanaz, ha nem még jobb is. Az árkülönbség meg nem kevés.

De ha csak ezzel tervezed használni hosszabb ideig, akkor tökéletes választás, ha komolyabb fotózást tervezel, vagyis szeretnéd komolyabban művelni, akkor ez az optika nagyon gyorsan kevés lesz és ott állsz, hogy jó-jó, de milyen kár, hogy nincs AF-motor a vázamban...
videó nem szempont, tehát nem igazán éri meg megvenni még akkor sem ha olcsóbb az itthoni árakhoz képest azt írják róla hogy a d60 utódja ezért gondoltam hogy jó gép lehet
Nincs beépített fókuszmotorja, ami Nikon esetén komoly hátrány lehet a jövőben, hiszen csak olyan optikákkal működik az autofokusz, amibe beépített motor van, a váz nem tudja meghajtani a régebbi, motorral nem rendelkező optikákat. Ezzel alapvetően nincs is baj, ámde a nem motoros optikák olcsóbbak (használt árakat nézve) jóval a modernebb, beépített motorosoknál.
Kérdés, akarsz-e vele videózni? Ha ez nem szempont, érdemes picit drágábban nézegetni használt, komolyabb vázakat (pl: d90, d200, mind2 hasonló felbontást tud, mint a d3000).
mi a véleményetek a Nikon D3000-röl ? 18-55-ös obival 297eur
Itt most pont nem csináltam rövidebbel, ez volt a "szűrőpróba" itt avattam fel az ND1000-et
rövidebb záridővel is csináltál itt képet, ahol még látszik a folyó picit?
http://www.flickr.com/photos/b...
Nos, íme egy szerény próbálkozás. Mi a véleményetek? Legközelebb kisebb záridővel próbálkozom majd.
Special Luminance Gray Effect
mi annak az effectnek a neve amitöl játékmotornak tűnik a motor ?
ISO200 f/8 60sec 10mm + ND1000

tegnapi...