Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A képek átméretezettek, berakok egy eredetit is
Nekem bejött, kb ezt várom el egy pocket géptől. A nyáron vásárolt c3300-as sem képstabilizásban, sem fókuszpontosságban, sem képzajban a közelébe sem ért. Ráadásként annak az expogomb körüli gyűrűvel lehetett zoom-olni, ezen 2irányú billenőgombokkal, ami nekem jobban kézreáll, ha 1kézzel kell képet készíteni. A 10x optikai zoom meg elég kellemes. A 16Mpx-be még nyugodtan bele lehet nagyítani, ha arra lenne szükség. És a nikon közel 30-40 motívumprogramjával szemben ennek a kb 10 motívja legalább használható is.
Nekem ez bejött, kellemesek a színei, a kontrasztja. Persze, a vakuja pont olyan sz@r, mint bármelyiké, de nekem az esetek 99%-ában napsütéses időben kell használnom, leginkább hegyekben, hegymászás, síelés, vagy motorostúra közben.
Egyetlen hátrányát tudom már, mégpedig, hogy a gép nem tölti USB-n az akkut, hanem vinni kell hozzá a saját akkutöltőjét. Ez leginkább motorostúrán, vagy 2napos hegymászáson lehet probléma, ahol mindig helyhiány van.
Köszönöm a képeket . Az érdeklődésem csupán a képminőségére vonatkozik, mert nekem egy öregecske t200-m van, és az sajnos nagyon pixelesen alkotja meg a képeket... Bár ahogy nézem az arcokat, nem sokat bíbelődött a sony a fejlesztéssel . A színek visszaadásán viszont javulást látok. A panoráma képe teccetős . Végül is alapjába véve, egész jó képeket készítettél vele, úgy tűnik megéri az árát.
Nem különösebben művészi, vagy precízen megkomponált képek, inkább csak próbáltam eseményt rögzíteni.
A panoráma kép pedig a beépített sweep-panorama funkcióval készült.
Szia kiváncsi lennék milyen képet készít a sony, raksz majd fel képet?
Szép napot Uraim.
Régen jártam erre.
Pénz van Leica-ra.....amcsi barom

http://youtu.be/X5IYahsPK2k
ezt megnézem közelebbről, köszönöm szépen!
köszönöm:D egyébként egy pentax kx-et használok, de kell vmi kirándulós is
Szándékosan az, a másik meg valahol a tótoknál volt.
Én nemrég vettem egy ilyet:
Dsc-w690

Igazi zsebgép, 10x optikai zoommal, 16Mpx és könnyű kezelhetőség.
Egy kb 3 hónapos Nikon c3300-ast cseréltem le erre, azzal szinte lehetetlen volt jó képet csinálni.
Második képen nem Boldogkőváralja véletlenül, de lehet szándékosan is?
van már androidos fényképező is, az elég okos lesz.
aa, mennyire jól néznek ki ezek a hangjegyek

szeretnék venni valami minél kisebb, de lehetőleg nagyon okos fényképezőt. semmi komolyat, inkább ilyen zsebrevágható fajtát. van esetleg valakinek valami tipp erre? köszönöm!
szia..... van egy fehér ledes lámpám...kb 20 cm hosszú..és arra szoktam tixóval ragasztani szines nejlonlapokat... amugy szinkódok-szinminták egy műanyagfeldolgozó üzem hagyatéka... és egy polaroid 2350 es ősrégi vakival csináltam a stencil fényeit.....de van hordozható stroboszkópom azzal is lehet egykét dolgot művelni...
fényképezőgép?
a 3. az teccik
mivel rajroltad a csíkokat?
ennyit mára...
sziasztok...csak nektek érdekességnek...
Sziasztok,

eladnám gyakorlatilag új Canon Sx 40 HS gépemet. Kitűnő masina, 35x optikai zoom, HD videofelvétel, nagyon jó útitárs motorozáshoz is! Én az ikertesóját használom.11 hónap garancia. Garis laptop csere is érdekel
Hímezte...
építettél egy várat?