Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mi van itt? Néhány hónapja még pezsgett itt az élet,most meg egy kalap szar. Már benézni se érdemes senki nem rak fel képet meg csak egymás basztatása megy.....kár, mert nagyon jó kis fórum VOLT.
Tényleg
Nem akarsz egy kicsit profibb gépet? A d200-asom nem sokkal drágább és épp eladó. És a D60-nal szemben ennek van beépített fókuszmotorja és blendegyűrűje, így felmegy rá szinte minden régebbi Nikon optika is, ami nem mindegy, mert pl egy 50mm/f1.8-as optika G-s verzióban kb 60-70ezer, míg ugyanez D-sben csak 20-25ezer! És a képe legalább olyan szép, mint a G-é, ha nem szebb!
Ráadásul a D200 magnéziumvázas, időjárásálló tömítései vannak, ISO 100-tól indul.

Optikában meg tényleg csak picivel többért vegyél 18-105-öt, nem fogod megbánni. Szép a képe, nagyon sok dologra alkalmasabb, hiszen közepes tele a vége, ugyanúgy VR és G-s optika. Esetleg erre is alkudozhatunk, bár ezt nem terveztem eladni, de meggondolhatom magam.
Sziasztok. Szeretnék venni egy Nikon d60-at, AF-S DX Nikkor 18-55mm f 3.5-5.6G VR -al.
Tapasztalat, vélemény? Javaslat?
Jók a képek!Csak az a baj,hogy a fókusz az asztalon van és nem a madarakon...!
Boldog Karácsonyt fiúk-lányok, papák-mamák!
Kapok valami ajándékot?
mert senki nem ér rá semmire, mindenki rohan meg kapkod
a pénzt meg elköltik más szarságra
majd csak akkor foglalkoznak a dolgokkal ma már késő lessz, úgy mint kolontáron
mostanában tekergek sokfelé és elszomorító hogy minden ilyen állapotban van. minden romokban omlik-foszlik semmi sincs karban tartva
Boldog Karácsonyt mindenkinek!
érdekes helyek és jó képek, zemának ajánlom
link
annak, aki nem érti a szarkazmust..
Bocs, ez így nagyon szőkenős válasz...
eladtam a gépem, valamit csak kellett venni
Fura, nem sűrűn vált valaki rendszert. Persze semmi közöm a miérthez, de azért érdekelne, hogy mi vitt rá erre a lépésre?
tudod, nem mindennek kell szabad utat adni, ami kikívánkozik
75d=vékony lány nagy csöcsökkel
na?
Bocsánat.

Neked meg extra gratulálok!
Egy olyan sharm el sheikh-i nyaralás után meg pláne.
dombon ülő fűcsomó legyek, ha értem a kérdést
a 75d is már kurvajó akkor mekkora csöcs lehet a tiéd?
650D + 24-105 L f4
Lemaradtam sajnos. Mihez?
Vóálááá
nekem meg nem is gratuláltál