Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Melyik.verseny? Szerintem.nem.latom.valaki beirasat . neha kiesik a fonal. Zsirtv irasait nem.kovetem. lehet az marad ki.
Ulra maratont is csak f@szok futnak!
Jaxy, ez a gondolkodásmód nem előre viszi, hanem lelassítja a fejlődést. Százötven éve még azt gondolták, hogy 30 km/h sebességgel való haladás felett meghal az ember. Mi lett volna, ha megáll ott a világ?
Eza verseny ez pont az a kategoria,minek semmi ertelme.Azok az akadajok is startbol meg a profinak is nagy labdak....tiszta hujek.Az erdoben is talalkozol nehez szituaciokkal,de az ilyen brutalitasokat elkerulod.
a 2T pont erre valo
En pl a hitvany 2T-et azert szeretem mert az en stilusomnak ez a jo..en szeretek bokraszni,az erdobe maszkalni,keresztul menni mindenen,ledolt fak,folyok patakok,ahol jol esik menni a kiszemelt uton..na ide a 2T kezessege kell..Kurva konnyu mozgatni,forgatni,kerekezni,huzni,mozditani,inditani..barmi ami a cumis terepen kell.Nem turazni valo..expediciozni,felfedezni,versenyekre,feljarokba,keresni a kihivasokat.....egyszoval egy fasza motor ami mar ker nemi tudast es tapasztalatot es persze nem art ha tudod mit is akarsz vele.A 4T baratunk a turazasokra meg a motorozasokra jobb..pajara ahol stabilabb,feljarokba is jobb,de a vadulast is stabilabban lehet csinalni vele,ott ahol emelgetni forgatni kell mar huncutabb de lehet vele kezdeni amit kell..
En szemely szerint a 2T nek a furgeseget es mozgekonysagat imadom..azt,hogy lehet igazi vadalatot csinalni belole de lehet olyan kezesbarany modra tolni az oldalba is ,hogy egy 4T ugy nem tudsz elfojatni...na meg a saros reszeken is a 2t nek az pozitivumai is jobbak...

Most amit csinaltam az utobbi idoben,hogy a alu ktm tipusu eros kezvedokot levettem es raktam a gyariakat fel..azokat az elefant fulecskeket,persze olyan karokkal amelyek nem tornek le ha elesek meg tarsai..deee azt el tudom mondani ,hogy a motor mozgasa megvaltozott.Nincs nagy sujbeli kulombseg de az pont eleg ahoz,hogy a kormany jatekossaga meg jobb legyen,meg kezelhetobb legyen,es stabilabb a motor alattam,masabb az erzes..biciklisebb,nem huz az a par 100 gram fent..pedig csak par 100 gramrol van szo,es megis a kezelhetoseg es mozgas sokkal jobb.Ezek az aprosagok mind kozrejatszanak a motorozhatosagban,a kezelhetosegben.A fiiilingje a motornak sokkal jobb,a konnyedsege .Ezt ha eddig tudom akkor hamarabb megcsinalom...az ,hogy most a sziklasba beverem es letorik a munkahenger..ez benne van az elvezeti faktorban.
Nàlunk nagy feljàrók nincsenek.Így ezt a fajta előnyét ...nem tudom kihasznàlni..Sokkal inkàbb a helyből indulàs..és efajta technikai feladatoknàl érzem előnyét..Nem fogok vàltani ütemet....de ezek a mai 2T sokkal jobbak mint egy 2006os sx250..
Azért had írjam màr le,hogy miért jó a 2T is a kék motorból...Az erő..........Tegyük fel,hogy otthon locsolunk...és az erő a víz....Ha nem fogjuk be a slag végét akkor a viz csak folydogàl.Ha befoglyuk akkor spriccel...Ugyanannyi víz jön mindkét esetben....csak az érzet màs...Szóval folyik szépen az erő amit nagyon jó adagolni.....kezelni....alapjàraton olyan stabilan megy körbe egykeréken ,mint egy 500as exc..Persze aki nem erre vàgyik annak jobb màs motor........Nekem a kezelhetőség a fontos.....
No meg ott nincsenekisnemisvannak ekkorka gavicsok
Eredetileg azt akartam írni......hogy két gyàri sherco pilóta kint edzett fekete erdőn....De úgy se hittétek volna el..:-)
nem hiszek neked, tuti fizetett sherco rider vagy ;-)
Mi is voltunk,igaz csak ketten....És mentem 300 2T sherco val...Nagyon jó.....
Ferikém. Ez hasznos a társadalomnak. Piros pontos megnyilvánulás. Köszönöm.
A Tolvajkergetők 2015 április végén megszünt, miután a budaörsi rendőrök egy beszámíthatatlan drogos vallomására alapozva, és egy mulasztó kollégájuk fedezésének érdekében eljárást indítottak a szervezet vezetője és három oszlopos tagja ellen. Mivel Tomcat előzetes letartóztatásának egyik indoka az ügyészség és a bíróság szerint is az egyesület létezése volt, ezért a tagság feloszlatta azt. A bírói eljárás még a mai nap is tart, ítélet azonban még nem született. Elítélték viszont a mulasztó rendőrt, akinek hanyagsága miatt a srácok bajba kerültek. Erről itt olvashattok: https://mno.hu/belfold/elitelt... A perről ebben a cikkben tudósított a Nemzet: https://mno.hu/exlex/tomcat-pe... Az ügy részleteiről itt tudtok tájékozódni: http://youtu.be/zO_LEhvY6mg;t=4s
Szia Ricsiii,hogy vagy?..orulok,hogy motoroztal egy jot.
Mennek tudom sok km mert huzzak a gazt mindt a meszes...en is mikor hatramegyek Barakasza es vissza az kb 72 km es ha nagyon huzom es nem allok meg akkor 2 ora es egy kicsi,de akkor nem kell meg motorozni mennem,pedig inkabb simma enduro nyomnak mondthato mindt hard enduros nyomoknak,vagyis fele fele :))..na de 2 ora es kicsi utan a tanknak vege es az az igazsag,hogy utana nem is kivanok motorozni.Az igaz ,hogy ezek a csokak fullon nyomjak azt amit nyomnak es oda is kell figyeljenek..de egy hard enduros futamrra be kell osztanod az energiad es a technikat is kell figyelni mert hanem hamar bukos a dolog.:))
Az iden jotok errefele?
Halihó!
Kint voltam néztem őket! Illetve indultam mind a két fajta versenyen. Sajnos az A szintre nem jutottam mint tudod :( NEM MERNÉM LEÍRNI ŐKET!!! Nem mennek időben sokat??? Km-ben is mennek sokat nagyon. Az etap idő se nézelődésre van optimalizálva. Amíg nem indultam el hagyományos enduron,hozzáteszem kicsit én is könnyebbnek gondoltam!!! A te tudásod előtt viszont NAGYON MEGHAJLOK,mert szerencsére tudtunk többször együtt menni:)
Sima belső csere volt csak, ami javítható is lett volna, dehát a németek nem foltozgatnak :) (meg drágán is dolgoznak)

Ez volt az:
http://youtu.be/ifK3t1-1qxo;feature=youtu.be
Mekkora defekt volt az ennyiért, leszakadt a külső és komplett le kell cserélni egy újra? :)

Erre a feljáróra gondolsz?
http://youtu.be/fvPB-EHoQ_U;feature=youtu.be

Szükséges védeni az értékeket, nincs mese...Sirokon is lehet készülni, ott is volt lopás tavaly is.
Örülök, hogy megúszta!

Ez nem extrém enduró verseny, hanem enduró, itt nyilván a tempó a lényeg, s ahogy Jaxy írta az van rendesen.
Nyilván mindenkinek más jön be, oda kell menni és azt nézni, ami jobban tetszik!

Részemről sajnos családi okokból nem jutottam ki, pedig elmentem volna szívesen egyszer megnézi egy ilyet is.
sok-sok évvel ezelőtt valószínű még nem voltak kiokosítva jogból a parasztok, próbáld meg most, simán téged csuknak le önbíráskodásért.
Ennek ellenére persze sajnos igaz a tényállás most is, sokan nem értenek másból, csak verésből.

Talán majd lesz kicsit más jogrend Magyarországon is egyszer, ami nem a bűnözőket segíti, hanem az ésszerű igazságot szolgálja, akkor talán a jard is jobban fel tud lépni.
Gerecséhez megjött az 2018 gasgas, szerintem lehet érdeklődni, már akit érdekel.
(Gábor posztolta, hogy megkapta)