Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

N1EG a szegényebb a G átmérője 0.01 al vastagabb, mint az F es.
"G"
Üdv. Melyik tű a vastagabb N1EF, vagy az N1EG (2003-as ec 250-hez)
köszi a pontosítást részemről nem ismerem a km óra jeladót, sose volt.
Köszi
feszültséget??
a jeladó egy reed relé, nyit zár azt jónapot
ha jó az ember füle még hallja is hogy kattog
egy szakadás jelzővel meg lehet nézni villámgyors
amúgy többnyire csak a vezeték szakad, a reed kb halhatatlan ilyen kis áram mellett
Szia!

Nem ismerem a kütyüt, csak az elképzelésem írom le.

Azt írod, hogy az üzemórát számlálja az indítástól, ebből arra következtetek,hogy a CDI-ről teljesen jól bejön a jel.
Viszont írtad, hogy nem mér sebességet, ebből meg arra következtetek, hogy a kerékről feljövő jeladó jel nem jut el az eszközig, vagy nem dolgozza fel.
Ha nem jut el, akkor vagy a keréknél lévő jeladó vagy a vezeték sérült valahol, ha nem dolgozza fel, akkor meg maga a műszerfal.

Mérd ki a kerékről feljövő jeladó jelét, azt szerintem simán feszültséget indukál, ha forgatod a kereket és a mágnes elhalad az érzékelő előtt.
Ha itt van fesz, akkor nagy eséllyel a műszer halt meg.
Ezzel nem érdemes szórakozni, talán valami resetet próbálj meg rajta.
hol van erről bővebb infó??
én is erre gondoltam
ez van a motoron
Hey
Ges Ges 13' műszerfalam lebénult, de méri a külső hőmérsékletet, vízhőfokot, majd az indítástól számolja az üórát, DE az össz üzemórát nem számolja rá továbbá sebességet sem mér ?
Van benn egy lapos elem az olyan lehet mint az alaplapokon egy PC-n ? Valaki valami ötlet ?
Inkabb azt kene neki.elmagyarazni hogy a lepke kezvedo szart se er. De erre most szerntem rajott. Joo joo tudjuk.... Mas vele motorozni.... Bar neki a jelek szerint rendes kuplung se fontos a gyozelemhezm .
egy csepp menetrögzítő aztán sose lazul le
Sràcok! Majd 40 óra van a mocimba....és nem akarom eladni....ami nàlam újdonsàg... Ennek oka az elégedettség..Mondok pàr dolgot amit szeretek...benne. Alul olyan erős és kezelhető....mikor gyökeres részen kell gàzt adni, nagyon lehet èrezni...hogy meddig van tapadàs..Böffenés szinte nincs...kettesbe is elindul úgy,hogy nem érek a gàzhoz...Fogyasztàs szuper...Tegnap 48 km és 2.7 üzemóra kb 4.5litert fogyott....Még mindig 90 szàzalékban a gyengébb programot hasznàlom...Nem vagyok elég ügyes a màsikhoz..Ott ugyanis àtalakul...ott màr böffen...viszont megy mint itèlet...ott mâr pörög a kerék...és nem tapadàsból mész...Ez nem az én stílusom...de erőltetem....főleg szàrazba....Hogy mondjak egy negatívot is.....3 motorozàs utàn meg kell húzni az akksi saru csavarjait....
Majd Zsír leggközelebb talàlkozik Jarvissal...megmondja neki:,hogy a kuplung szektor csavarjait nem húzzuk meg nagyon....
kb mint Rossi szerintem.

azt is szeretem ahogy Walket megy, de azert mar jo ideje Jarvis a kedvenc
Kozben esett egyet es letort a kuplung szektorja. Ugy is lenyomta a fiatalokat.szerintem.meg kurvasokaig a csucson tud maradni.mert teknikailag annyival.jobb
Na nà...hisz sherco val megy...
Egyre nehezebb lesz neki, több dolog is ellene dolgozik, egyre idősebb, a fiatalok egyre ügyesebbek. Tegnapi napot tán 3perc hátránnyal fejezte be, az ma ledolgozta a hegyen, de csak azért tudta mert igencsak technikás volt a nap, s abban még ő a legjobb
A 9.5 es a legkonnyebb. Felso.munkahenger befolyasolja erosen. Ha 10 vagy 10.5 akar 11 es az rengeteget szamit. A szektor aljaba a kimeno reszen van a szama nezd meg.
Cseréld ki a kuplung rugókat gyárira, lehet valami aftermarket erősített rugó lett belerakva, attó lehet kemény. Az is lehet a 07es már el van gyengülve. Azt nem hiszem, hogy a dugattyú áttét annyira eltérne, ez lehet még.
Üdv Urak! Kérdés 2011 husaberg te 300 nagyon kemény a kuplung valakinek valami ötlet?? Nekem a 2007 bergen sokkal puhább! Ennyivel keményebb a brembo kuplung mit a magura??
Jarvis kurvara belehuzhatott! Nagyon orult a celban! Biztos szoros volt. Elkepeszto a foszer. Big lajk
Vade Yang jol.lenyomta a nepet a torokoknel
Nem emlékszem mennyiért vettem
Amit a neten láttam 6 felett volt+a posta
Szócal ha egy helyi vagánynak kell nekem kb tökmindegy viheti akár 3ért is
Ha nem megy el majd ráharaptatom a pitbullt gondolim 0,1 másodperccel tovább bírja mint a bicikli belső