Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

És mi lesz azzal aki nem tud angolul?
Rendeld azt az xtrainert.
Oksa. Amint kivették alólam szólok... Bàr most nagyon élvezem az új gumikat.. De az is tuti, nàlam màr nem kap több gumit. Szép dolog a màrkahűség... Nehogy màr csak azért mert olcsóbb? Vàltsàl. Úgy is ktm et fogsz venni. Jó van ez így. Nem vagyok én hit téritő ....Nekem is ktm lenne,ha a free ride ot nem 23 le vel hoztàk ki. De mivel a x trainer elvaràzsolt, az erejével,az erő adagolhatósàgàval,a fékével, a bicigli irànyithatósàgàval,kicsi építésével,...akkor is ezt venněm ha dràgàbb lenne ,mit az 500 exc six dajs..
Vagy ha benne àll egy traktornyomban.
Egyébként abban igazat adok hogy a 170 centis ember lába, behajlított térdel és teli talpal leér a Betáról. Csak legyen meg a súlya hozzá.
http://youtu.be/L0qWN3H0uKk

felhiijjuk a spanookat...
Ha te hozol elotte 1.9 ert 19 es pirosat vagy keket.van mirol.beszelni.
A hozzaszolasom nem a ktmrol szolt.
Hozzàl màr nekem 1.9 ért. 19 es ktm lécci....Lehet te diszkont àron kapod...de a halandó....még mindig 2.3 ért veszi Dezsőnél a legolcsóbban...20 szàzalék. Vigyàzz az asztalosok tudnak szàmolni.
Ez hulyeseg.ktm et ujonan lehet venni pont annyiert mint a masik ketto. Az mas kerdes hogy sokan 100 ezrekkel.dragabban is megveszik. Szegedi haver??? Nincs is mar haverod szegeden tv :)
Szerintem nem erròl van szó. Mindenki tudja,hogy a ktm tudd motort gyàrtani.Senki nem tud a 4 T modelkekre egy àrva rossz szót sem mondani...Az,hogy 2T Modelljük nem mindenbe a leggjobb..ez tény. Pedig ,mint leggdràgàbb,ez elvàrható lenne. Ne kérd,hogy soroljam....2 hónapja ez a téma.
A beta kereskedo azt terjeszti hogy szar a ktm, mert a haverja mondta...

Ez tenyleg a legalja. Kb. a borsodi gazos autotelepen nyomjak igy a bizniszt.
Pontosan
"a másik szintén a barátom ajkából hangzott el: sokan úgy pofáznak motorokról soha nem is volt nekik nem is mentek velük.... röhejes a dolog... sok irigy okos tojás." Az a bizonyos barátod rád értette, csak nem akart megbántani, amikor a Ktm tpiről pofázol.
Te nem egy gasgast vettel?
Hogyne kéne állítgatni.. Vagy ha eldőlsz az feláll magától..?? Mondjuk annyi különbség van a kék, meg a narancs között, hogy a kéket nem bírnám felállítani, olyan nehéz..
Ilyen ismerősöm nekem is van egy pár, azt se tudja mit kell állítani, ők úgy használják a mocit ahogy megvették. Annyi a különbség, hogy mi nem a motort (egyébként Ktm) dicsérjük, hanem az embert, trógerozzuk..
Helyesbitek. Ő bedzélt így mint most te :) fogadjunk.mar teliragasztottad a huskit zsirtv s matricaval :) küldesz nekem.pàrat? Nekem.úgysem adna.
Amig nem vasaroltal be .addig te is evente cserelted. Most is visszasirod. :) Jaxy. Igy olvasva soraid te beta fan lettel. Ugy jartal.mint felénk az egyszeri ember :) az beszelt igy egy időbe. Akarsz vele beszelni???:)
Ne sokat tokolj mert lathatoan a beta az elvarasaidhoz passzolo motor.
Szebben én se tudtam volna leírni. De tudd,hogy a kék mocit se kell àlítgatni.
A tpi-t is karburaltam :)))elzartam a levegot neki total :)))
Az erdekes az,hogy mig a ktm eket evekig karburaltuk,addig a satynya beta kijon a gyarbol,seemmi allitas nelkul gyujtod es megy.Most nem kampanyolok neki vagy nem zsirfaszi kornyekezett meg...csak egyszeruen ezek a tények. Kinek a motorjat probaltam,annak meg arra sincs sok tudomasa,hogy az alapjaratot vagy a levegot hol allitod,sot a kormanyt is elorecsavarja,hogy felfelebe jo legyen,es kerdeztem,hogy miutan meg kaptad mit allitottal rajta...haaa ooo semmit..minek..