Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Még ott van a 4t robogó. Műemlék elolvadt. A második képen van a kedvenc feljáró.
Zsír, mármint a moci.
Te irtad hogy keresik a 16os 300asokat? Most szolt egy srac hogy osztrakok vinnek oket. Miert?
Köszi. Tapasztalat van,bàr nem az enyémmel....de mentem ilyennel.
Gratulálok az új motorodhoz,használd egészséggel.
Azért ha már van tapasztalatod a motorral írhatnál róla pár szót.
Érdekelne hogy megérte e lecserélni a jó kis shercot.
Igen.Mikor 1 éves volt szerettem volna egy újat. De most mikor az utolsó 2motorozàs alkalmàval megàlktunk pihenni.....kérdeztem a fiukat, hogy miért is akarok vàlltani.??Nagyon kevés hely volt,mikor azt éreztem nem bírok a géppel.Azért örülök annyira, mert féltem a 2 T nyügjeitől. De a rezó kicsi,és magasan van.Csak én tudom elbambàzni.Kicseréltel a kapott fúvókakak és tűt.....karbi ok.Van egy kis kétely,hogy tudok e jobban menni vele, mint a shercoval...de ez hamar kiderül. Szeretem mikor egy motor megold helyetted dolgokat. A sher olyan volt.Az első fék ....az komolyan mondom túlzàs. Olyan mint egy 125 supermotora ràraknak egy 6dugattyús fék nyerget......Féltem , hogy kemény lesz a kuplung.....nem az. Tegnap haver aki segített ...lecsekkolta., Ja és a futómű nézegetése közben lecsekkoltam,hogy néhàny klikk utàn sokat vàlltozik.....így tuti testre fogom szabni.
Szerintem az öröm nagy részét a másik eladása miatt érezted... Rá voltál görcsölve rendesen egy időben! De örülök, hogy elégedett vagy, sok sikert az új motorhoz!
Köszi. Tegnap este 8 kor nekiàlltam,és hajnal 2 re kész is. Rég örültem màr motornak ennyire. Àtnéztem minden csavatt.....minden klappolt...még a vízcsövek is rendbe voltak, ott ahol kell kenőanyag,van bőven esztétikus fehér zsír. Az első inditàs egy rövig gombnyomàsra volt....elàjultam a tiszts hangjàtól. Nagyon karcsú,....könnyű. picikét alacsonyabb, de a hasnagassàg az frankó. Még lekell cserélnem az utcai àttételt, teló harisnya....éd viszem bejàratni.....
Gratulalok
Utána jöhet a robogó
Nem vagyok még olyan öreg.....de ezt a fajta endurózàst nem lehet életed végéig üzni. Erre mondtam ,hogy ezzel megyek nyugdijba. Utàna màr mindenem hasznàlhatattlan...
Jövőre nyugdíjas leszel?
Nem ismerlek de azt látom hogy nem sokáig tartasz meg egy motort sem
Nem ez volt a cél... Nem hiànyzik a rezö nyüg...meg a karbiàllitàs.. Kis ...motort akartam. Abból meg a Beta csinàlja szerintem a jót. X trainer.Ezzel vonulok nyugdíjba....
Ez szerszámkészletnek kicsit túlzás, nem csak az irigység
Grat a géphez!

Újra 2té?
Nàlam az a mérce....hogy megyek egy bizinyos tipussal. Magamhoz képest ez a moci hozta ...... Ezért jó moci. Ha bamba lettem volna...akkor szidnàm.
Fúrkàlódj csak..... Még 1 nap se telt el....Nem tudok rosszat mondani róla most sem..
Szuper!
Egyik ottani ismerôsom.mondta ket napig ünnepeltetek .nem.tudtak aludni az utcaban. Egy jó motornak kétszer örül az ember igaze :)
Szeva Mindenki. Shercom immàr màst boldogit. Szuper kis masina volt. Van màs helyette . Ha összeraktam lesz foto...
Szia. A mams .hu oldalon nem találom..... Tehát van kérdőjel bőven. De mindegy. Csak egyet kívánok a regisztrált versenyetekkel kapcsolatban, baleset és problémáktól mentes hétvégét minden résztvevőnek. Nem részletezném hogy miért. Üdv.
Feri te ne beszelj nekem.tiszteletrol . A barataiddal te ugy beszelsz ami nekem nem fer bele az erkolcsi normamba. Faszopo. Kutyàm. Kurvaanyad. Csicskàm.emberem. . Ezt elmondtam neked ott amikor a zarandban motoroztunk te meg reno . Ahogy beszeltel vele /róla az nem barathoz méltó. Barattal nem beszelunk igy. Motoros haverral sem. Nekem nem voltal erdekes semmikor. Megvettel egy ocska gumival mert szukseged volt egy madarra a zarandban. Eloszor engem.majd viktort. A gumit amit en leocsaroltam.mert szar is volt.innentol kezdve kutyanak titulaltal. Utana eltelt sok ev es a tpi rol okoskodtal ekkor a velemenyem.utan kizartal csoportjaidbol ami nem.problema sőt! Innentol kezdve egyik felet sem erdekelte a masik velemenye. Volt meg egy koztes idoszak mikor reszegen felhivtal egyik szilveszterkor es amnesztiaval ajandekoztal meg. Amin en jot nevettem. Bennem nincsen se harag se semmi. Egyszeruen jokat derülök rajtad. Nekem.te mindig is az endurozas kiszeltundeje leszel / jó értelemben/ ahogy azt az oreg balint megfogalmazta egyszer regen egy tavoli galaxisban. Tényleg. Naptàrt adsz ki idén? En vevő lennék egyre.