Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A mi társaságunk, ezt használja.. http://youtu.be/UnUPrJaDIgo
Iigy van
Vagy EE a kezvedo....tok mindegy,nem szeretem mert a kormanyon suja van es erezhető.
En mindig a karokat bennebb rakom,kb 1 ujjal erem el a feket is es a kuplung is gyenge 2 ujjas,szoval a karok bennebb allnak a kormany szeletol jo tavol es a munkahenger es bilincs felfogatasa ala rakok teflon szallagot amitol nagyon konnyen el tud fordulni.Ha siman eldolsz nincs baj,akkor van gond ha a motor visszafele csuszik es kifele nyilik es meg akad..na akkor hajlik a szar is..de ez is sziklasba szokott elofordulni ami nekem itt naagyon keves..ezert enm is hasznalom a nagy kezvedoket..azt akkor rakom ha verseny vagy mas kihivodabb motorozasba megyunk zugatni.
Jonnek az uj tpik..8000 eurok csak..fondolkodom eladom ezt a szar karbis xc-t es veszek egy 20 as tpit,ugyis most ez a legjobb
Ha en.is a kert vegebol.indulnek naponta es oda is erkeznék engem se zavarna a lepke! Legfeljebb hazatolom vagy hivok egy havert . Akkor szar a lepke ha utazol 500 km t es 3 napig motoroznal. Erre az elso oraban.letorik a szektor. Gondolom.a legtobb.embernél.nincs a hatizsakba egy masik. Vagy mondjuk versenyen amire keszulodtel egy hetig es bekohogtel 300-3000 eurot.
En utálom azt a nagy kezvedoket..van moose racinges..de azt is akkor pakolom ra ha pl romaniaxra megyek motorozni,maskepp nem.
Azt nem akarjak sokan megerteni a lepkével. Hogy nem.lenyeg el.tud e fordulni .... Oladrol kap a kar vége felol egy koncentralt utest befele iranyba .nem fog tudni elfordulni mivel.nem arra hat az erő. Megfeszul a bilincs es elpattan. Nem kell hozzà einsteinnek lenni hogy lemodellezd. .donsd neki a falnak enyhen elforditva a kormanyt a garazsban es meglatod.a vissztahajlos kar se segit ....megegyszerubb pelda . Mutato ujaddal bokjel a falba ugy hogy ne legyen neki lehetosege lefele becsuklani.na az van hogy visszafele befeszul es patty.egy szar kis gizda alu ontvenyrol beszelunk.rosz iranybol kapja az erőt aminek nem kell hogy ellenalljon. Erre a lepke kezvedo nem hivatott vedelmet adni. Mx re van kavicsok ellen.
Úgy tudom hogy lazára volt hagyva nekik a munkahenger csavar..
Mivel a külső része is energiát továbbít, a belső munkahengeres résznek, így alapos a gyanú!

A megoldás abban lehet, hogy elfordulósra kell meghúzni a munkahengeres konzol csavarjait.
Legutobb szebenben az egyik srac is lepkevel.volt. egy buta sziklason megdolt a motor a kupl szektor mar le is tort. En sajnosmar sok jo motorost lattam a lepkevel szopni . En inkabb rajtahagyom az ee keretes kezvedot. Engem.nem zavar.az zavarna hanem.lenne ott. Latom magam elott amikor letorik nekik neznek.nagy boci szeekkel bent az isten hatamögött ahonnan kuplung nelkul.nem.jutsz ki ...hogy most milesz
:-)

Akkor most elgondolkozom.....
Mókus nem egy zsírosbödön, azért megy jobban. Ide a tohonya test nem jön jól, max eséskor, hogy tompítson.
Nálunk a pilisi brigád is használja, de 3 letört munkahenger után, elgondolkodtak, hogy nem e ez miatt van.. Igaz magát a kart megvédi..
A KTM-nek van gyári műanyag kiegészítője a lepkéhez, ami a kormány végbe csatlakozik. Én azt használom, nagyon meg vagyok vele elégedve. Pillekönnyű, erős, praktikus.... Stb
Gopro rengeteget csal a stabilizalasa miatt
Cikucakisba 1,a tobbi 2 es
Itt jól hallom...1 es be vagy??
2 szar bokor volt,az eggyikre felakadtam,a másikról lepattantam,a markolatom szacskaba vágta, a kuolungkarom is elhajolt,erdekes mod a motornak semmi karc baja nem lett,pedig....
http://youtu.be/I3KHwfzWV68
A metzi es a pirelli skorpio eddig is ugyan az volt mintaba majdnem,a pirelli anyaga erősebb
Lattatok màr? A pirelli is kidobta a supersoft ot az x grip.is. a metzeler sixdays mintajaval azonos. Van mar minden gyartonak ugyan az a profil. Nemhogy megvennék egymast a picsaba.semmi ertelme...
Garszija letiltotta
19 es xc 300..mikunis..de be van lőve. Eros nagyon,a futomu is alakuloban,szeretem,jo biztonsagos motor ami megy.Ez mar jol sikerult modell.
Es mikor a geci sanc megjelenik..,szerencse csak a nyagam randult meg es a vallaim utottwm jol bele a kormanyba,meg a buksim..de no problem.
http://youtu.be/_O5HEwjfov8