Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ami a legjobban tetszett a Feri 300rr betájában az hogy azonnal indult mindig. Ne híreszteljünk már hülyeségeket! A saját 250-esem is könnyen indul igaz az berugós, cserébe csak 80 kg.
Feri. Azt nem lehet hogy csak siman az uj betaval behajtassz a balatonba? Levideozod ahogy kimotorozol a viz alul es engem.mar megis gyoztel. Nem kell ahoz tpi.csak te es a beta.
Hello
Ha valakinek feketében lenne elfekvőben és megvàlna tőle esetleg
Koszi
Akkor én cserébe, felrakom azt a Zsírferi vidit, ahol nem indul a Beta, csak rúgásra. http://youtu.be/fREVGzKY4pc
45:18-nál !
Én elhiszem Alfie Coxnak
http://youtu.be/99ljuHZBceo
Gondolom légszüröt is kimostátok...Ha sikerül túlolajozni...az szokott hasonlókat produkálni...
Helló,
Lenne egy SX 250 motor, a tegnapi mosás után ma nem indult.
Szikra van, gyertya cserék és karbi pucolás után sem indult, majd egy óra mulva rugásra beindult, sokat nem mentem vele, nagyobb fordulatnál nem pörgött rendesen, majd egy leállítás után megint nem akar indulni.
Szóval szikrát és benzint kap.. Menés után benzint dolgoz vissza a légszűrő házba..
Lenne valakinek ötlete? Köszi
22
14 hozzászólás
Tetszik
Hozzászólás
Hozzászólások
Korábbi hozzászólások megtekintése
3 / 14
Feri Zsir
Feri Zsir ha ilyen van mindenkep a motor induljon be 4 oran belul mert ha nem megrozsdal a fotengely es vege a blokbK
Elrejtés vagy jelentés
Tetszik
· Válasz · 2 órája
A fürdetés utánn az a szar TPI beindult !
Köszi.
Nem néztem. A hàtsó teló amúgy rohadt jó......Nem lesz addig nàlam ,hogy cserèlni kène. Ha lesz újabb tipus, hozom haza. Màr 29. Óra van benne,,pedig 4 hete nem ment. Régebben 1 év alatt mentem ennyiket... Holnap hajtàs......
A hirdetésben, valami új hátsó telót raktak bele. Ennél a tipusnál nem bizonyos üzemóra után kell szervizelni, hanem cserélni kell ? Nézted a könyvét Sanya ?
Én örülök ha ilyen jó motorossal összekeversz..
Ja, bocs. Kevertelek Sanyával.
Mit akarsz ezzel a kotlàval? Fillért nem ér. Csilivili szarjaid neked vannak Sanyika.Nem egy fele jarunk.
Ne sérsd màr meg szalit. Ez a tràgyakupac ,ahogy ő szokta mondani , nem kell neki. A csili vili ktm jéből,kitellik 2db új......
Szali, ezt neked találtam. Úgy érzékeltem, hogy teljesen rá vagy pörögve.
Jövőre indulni akár a red bull on.
Crossal kezded,majd crossal endurózol...majd enduróval endurózol..
Ez a Cs.Petié jól sejtem? Hm, hogyhogy enduro?
Egyszer gyari beallitasok..majd ha nem megfelelo akkor variaciok sora..ami minden allitasnal proba terepen..ugyan ott,fel es le,patak is cikicaki is,tempo is..majd kialakul egy kep es az izles alapjan bekerul a jo szett
Mi ertelme a romaniacsnak meg a tobbinek?
Biztosan van ra igeny.
Az hogy Te (vagy mi) nem tartozunk ebbe a halmazba az mas kerdes.
Mi ertelme egyaltalan motorra ulni, kerdezi egy masik halmaz. Mi ertelme kozlekedni egyaltalan kedvtelesbol?
En kuplung gyilkos vagyok, en szeretem
Belenéztem a fórumba és 9:30-nál mi értelme van baromságokat kérdezni ?
Belenéztem (50 percnél) mi értelme van egy sziklás patakban megölni a kuplungot?!
Igazad van teljesen. Neztem enis. Az hogy nem huzott roman egy nagy gazt ahogy sanyi irta azert jelent valamit... Gondolom.mi ott kis gazt se tudnank huzni nehogy nagyobbat. Nem veletlen prüntyogott.