Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

2015-ös 200-as exc

200as exc vagy mi? Mikori?
meglett a 200-as a gyereknek, nagyon bejön
csak tankolni jött haza, reggel óta csatangol a buckák között, ha így folytatja a héten meglesz az első dugó csere
lábon akarta haza hozni mert fasza kanyargós út volt de végül csak le lett beszélve róla
Tacsilàbúnak.is hívjuk akiknem.nem.er.le a làba a magasmotorról.
Csak a profikat vagy a hosszú lábúakat nem zavarja a magas ülés magasság, akinek gyakran le kell leraknia a lábát és nem ér le normálisan azok mind faragnak valamit,
segédvázat, telót, ülést, stb, amit csak tudnak. Én is rühellem, ha nem ér le rendesen a lában és a seggemmel kell jobbra balra billegni egy motoron lábletétel közben.
Dehogy haragszom. Értem a viccet.
Ne haragudj, ha megbántottalak, a magasságodról nem tehetsz! A Szali álltal látott törpe gondolatát vittem csak tovább.
Könnyű bàntani a leggkisebbet....bezzeg ja izmos àllat lennék...kussolnàtok
Aha, pontosan így van. Mennyi ktm ment eddig tönkre alattad?
185cm vagyok nekem a legalacsonyabb állásban (3 van) kényelmes a lábtartó. Sajnos ahol én megyek így néha leér a váltókar az elég ciki.
a ktm olyan mint a bmw s1000rr. A legújabb már jó lesz, nem szakadnak a szelepek, nem lesz csapágyas stb. persze 2 évig.
Szinte látom magam előtt, ahogy összebalhézik a törpe haverjaival, mert eggyel több 1 dl-es sört (nem magas üvegeset) ivott meg a mini kocsmában...
" Nagyon sokat szoptam.a magas motorral" sanyi nincs magas motor...van felnőtt motor méret meg gyerekmotor... Amit te magasmotornak nevezel.azt 5 - 6 vagy tobb a vilagon gyarto marka kozosen.kifejlesztett egy atlagos felnott ember méretéhez egy medium kozepet. Semmi baj azzal.hogy te a junior méreten.talaltad meg a boldogsàgod.. lehet ki.kene probalnod egy 85 ost is?? Egyébként ma lattam.egy minicsoppert !!! Egy torpe ment vele. Rendesen beszartam.a làtvanytol . Rendes rendszamos volt bőr oldaltaskakkal. Rojtal a kormanyvegeken.. kb egy " magascsopper "mereteinek a fele lehetett.
Az 1190 Adventure volt az első motor, amin jól éreztem magam 500 km után is. Elég nagy emberekre tervezték, én is 186 -8 cm vagyok, a japán gépeken csak kuporogtam.
Az a lényeg, hogy neked jó legyen.
én 190 magas vagyok és a legtöbb esetben "nem az igazi" a motor
nekem a lábtartó sokkal jobb lenne ha 10 centivel lejjebb volna ülni és állni is jobb lenne rajta
Figyu. Az xtraineren nem vagyok hàtrànyba a rövid làbam miatt. 170 cm alatt nem adnék új normàlis motort senkinek. Nagyon sokat szoptam a magas motorral. Ezzel élvezem a motorozàs minden részét. De a leggjobban a szópó feladatokat.De aki kipróbàlja rögtön érzi miről beszélek....Nem rég a màtràba kivették alólam hàrman is....Mikor visszaadtàk làttam a kósza tekintetet.. Mondom mi van sokkot kaptàl? Ja igen....Nem nagyon értette hogy lehet egy 2T ennyire baràtian erős és kezes alul....
Ott nincs minimális magasság limit?
Szomb vasàrnap még tombol a nyàr. Utàna nincs több 30 fok. Lehet menni kaparni....Amúgy meg az óriàskeréken szoktam gyakorolni, nem a körhintàn.