Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hali csomitartó a hátsó idommal menyi lenne?
Hali!
Gilera rx 125 alkatrészek eladók! Ha valakinek valami kell hívjon és megbeszéljük! Tel.: 06-30/440-9278
igen köszönöm
helló midnenki!
kérdésem az lenne, hogy valakinek nincs véletlenül egy gilera rc 125 robbantott rajza a blokkrol? hatalmas segítség lenne ha elküldené vagy feltenné és ha valakinek van tank idomja rc 125 re, vagy bármi alkatrésze az is érdekelne :D
Erre gondoltál.
hali engem az ülés felfogatása érdekelne meg hogy a fesz szabi hogy van bekötve ! neked is 5 vezetékes?
Itt a motorról egy kép.
De ha eladóm a dugót akkor a motor megmarad. Vagy nem.
dugó 85ezerért ajándék mocival?!
hali én 28000ft vetem kb 1200km mentem vele. 15000ft megér siman a motor tökéletesen üzemel vele. Amugy egyben is eladó 85000jó magyar forint.
mennyi?
a dugó menyi lenne?
és menyit ment?
nem akar valaki autót venni?renault eladó
köszönöm a válaszokat ha lesz időm megpróbálom őket a karbinál a szürőt kipucoltam az tele volt rittyóval !ugyanis a moci kb 1.5 évet ált
tuningolni nem akarom most kapott uj főtengejt dugót csapszeget,hengert és hengerfejt!kb a van benne 15 km
csak hidegen 1 csomót kell játcani vele amig lehet menni normálisan
nékem is ugyan ezem van mi a kérdés?kell valami segitség?nem olvasom vissza mert én is csinálom a garázsba,(supermotositanám)
Benzint nem tudsz csavarral állítani. csak ha a subertün állítasz. de ahoz utána megint levegőt kell állítani, vagy nagyobb benzin fuvokát raksz bele. De látom hogy a tiedén 28 as karbi van. van nekem 26 os a haveromé meg 29 es. de ha tuninglni akarod akkor 32 dellortot is rálehet rakni és az ad neki lóerőt is.
A kicsin állíts . De nézted a karbinál a benzinszüröt? mert van ott is egy? ha az is tiszta akkor utánna lehet állitani
Kisebbik amelyiket csavarhúzóval kell tekerni..
Üdv,
Gilera RC és Gilera SX1 első féknyergét mivel lehetne helyettesíteni?

Előre is köszönöm!
j és ijen sárvédő érdekelne csomitartoval
úúúúúúú sikerült feltennem képet na ijen a karbim mejik csavar a lavegőé? és mejik a benyáé?
ennek örömére itt az öcsém mocija vérom a véleményeket
holnap csinálok képet. A poweres dologban nem tudok segiteni mert az enyém nem az. Milyen karbi van a motoron?
mért nincs kép?
itt van egy kép a készülő mociról véleményeket várok