Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem tudja valaki hogy lehet gilera RC 125 nél a vizpumpa csapágyat kiszedni?
helo. köszönöm. jók a képek. még esetleg ha a relék bekötéséről lenne azt is meg kösszönném
ok mert a 2 fehér müanyagos kábel érdekelne hogy hova megy mert az enyémen 4 vezetékes és nem akarom szétbarmolni a gyári kábelköteget.
Holnap csinálok képet és elküldöm!
igen azt jo lenne tudnom hogy a fesz szabin a 2 piros vezeték hogyan vagy merre megy talán egyből az aksira?
Ha valami kell szólj mert ugyan olyan az enyém mint öcsidé xD
Nagyon köszönöm Több kép nem kell
enyi elég lesz vagy kell még kép vagy miről küldjek képet?
itt vannak a képek
Hali sürgősen eladó Wössner kovácsolt dugó 1200 km használt csak fúll szintetikus igol olajjal használt. 55.96c méretű, niozilos hengerhez.
13000ft
Igen ilyen :D
Köszönöm szépen
igen ilyen. csak nekem a forgattyús házba megy be a membrán ház, nem pedig a hengerbe. de ha vannak képeid elfogadom őket. ide küldheted : bocsailaci@citromai.hu
javítás céljából kell? nézd meg az adatlapomat ha ijen e blokkod én csináltam pár képet a javítás során
szin szerint kellene? holnap csinálok képet ok!?
Sziasztok! Valaki tudna segíteni, hogy gilera rx gyújtáskapcsolójába, hogy mennek bele a vezetékek?! Előre is köszönöm
Hello.engem érdekelnének mxr alkarészek vki segiteni?
Hali használt, ablakos 254oldal közepénél vanakk képek. 15000ft megér. Te menyit adnal érte?
Ja még valami, ablakos vagy nem?
Mennyiért adnád?
Új vagy használt?
Hali!
Van egy Eladó km/h spirálom Runnerhez!
Ha érdekel valakit az írjon. :)
Hali valakinek nem kell egy wössner dugó? 55.96 jó állapotban jó gyűrűkkel.
Az idom nem a legjobb de használható, csomagtartó tökéletes!
Neked mennyit ér meg a cucc? Nem tudom mennyit érhet de sztem olyan 5000 körül ha neked is megfelel! Ha nem akk írd meg hogy mennyi meg írj 1 címet és postai utánvéttel elküldöm!