Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tényleg jó vicc, azé köszi!
Igen nekem is tessen a mormogása finom ropogása.
Viccen kívül!
Tényleg k... Jó motort vettél
És gyári kipuval is fasza hangja van
Kettő20 felett volt mikor előztél.
Amúgy te meddig húztad a szarvát?
Állandóan emelni kezdte az elejét a mocsok, aztán már nem mertem az órára nézni
De 2xx volt az tuti
Egészségedre Neked is!
Pocses, CsiBer köszi a mai találkát
Most már én is iszom a magamét
Dráku!

Szia nem téged láttalak tegnap Tihanyban?
Ugyan már, indkább azt sajnáld, hogy lemaradtál. De lesz még remélhetőleg.
Nagyon szégyellem magam , elnézést kérek tőletek
Na a gyerek TU-jához az kellene nekem!
Az gyári (kinézetű) dob, de valami távolkeleti (mily meglepő egy 125-ös Suzukinál, amiből a legyártott mennyiség 99%-a gondolom arrafelé fut...)
Pápateszéren. Ha még nem záratta be az NKH.
Vártunk CBJózsival a gokartpályánál de nem jöttél.
Sziasztok!

Tud nekem segíteni valaki, hogy hol tudom átrúgdosni a motort amerikai yoshimuraval (tehát "e" kód nélkül)? Egyébként minden más rendben van vele. Még csak most költöztem Győrbe és nincsenek meg ezek a tuti helyek.

Köszi mindenkinek, aki tud segíteni ebben.

Szabi
Zx9r
Sanyiqua majd tesz fel. Nem voltunk sokan de így is nagyon jó volt.
Ne gügyögjél nyenyőce, inkább pakoljad fel a képeket, hamár én nem mehettem. A vállalat nem engedte a testemet.
Na bent az ú telep, akkor talika a kúton. Indít mint állat 230feletti mérve az indítója.
Nem jött be a dumám, mert nevetve azt mondta az anyád picsáját.
... Mondtam, neked spóroltam drágám...
Előző gazdija szerint 3om éves de nem tölthette apósa garázsába mert nem. ( szezonon kívül ) Mikor vettem aznap lett rá noje műszaki, mesélte mikor kész lett a vizsga már nem indult, másfél órát tolta haza a motort. azt mikor mentünk érte töltőn volt eddig bírta. Asszony mondta is ma, mi a f@szért nem vettél bele egyből új akkut?!? Mondtam, neked spóroltam drágám. Holnap asszem kap egy Bannert. Aztán nálam egész télen töltőn lesz, régóta így csinálom már azt a sokéves akku is bírja.
Uhh.
Komáromban jártam hasonlóan nemrég. Azóta megfogadtam hogy minden járművembe lesz valamilyen voltmérő, hogy ilyen ne történjen velem többet.
De nem tartottam be, persze...
Pedig van egy jól bevált kis kapcsolásom, amit teljesen rejtve, diszkréten be lehet építeni. Mindössze egyetlen víztiszta dual led ami változtatja a színét. Baromi jól működik a gyakorlatban!
http://bsselektronika.hu/index...
De a hobbielektronikánál kapható kitben is.

A kispolskiban volt olyan eset, hogy az ablaktörlő mechanikája véletlenül bekapta a csomagtartóban tartott sterilköpenyt. Abban a pillanatban észrevettem, mert a színe nem volt a megszokott. Marha jó sztem.
Mikori?
14 mp-ként leesik a töltés újra kapcsol a töltő ez már kuka akku.
Ha kell akkor szólni fogok. De hála van töltés rendesen és nem csak a folyó partján.
Komplett toltesrendszerem van polcon deklivel.