Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mi melegszik ma és holnap nem? én megtudtam a bajt. hengerfejtömítés kell. megrendeltem a szettet, 5700 ft, a síkolás pedig 2500. tehát 8 ból majdnem megúszom és újból repülhetek :)
ma melegszik..holnap nem...
ohh... most hogy visszaolvasom, kicsit úgy hangzik, mintha a 8500-as fordulatot akarnám utazóként használni... de ilyenről szó sincs... úgy értettem, hogy az elég, gyorsításhoz, ha túrázok, de néha ha meghúznám a szarvát, jó lenne, ha jobban ki lehetne pörgetni gyorsításnál.
Sikerült belemenni egy olajfoltba, és csúszik a hátsó gumim
de egyre jobban szeretem a kis jc20-ast :D nagyon kényelmes :) csak valahogy úgy érzem, még mindig nem pörög ki rendesen. ilyen 8500-as fordulat körül megáll. ami utazónak jó persze, de, már oda is olyan nehézkesen köhögve eszi fel magát. meg kéne próbálni másik kipufogóval. A gyári kipuff ami rajta van, néztem a rezó részét, és van rajta egy csúnya hegesztés... és, ha valaki elvarrta, és belül is gányolt, elképzelhetőnek tartjátok, hogy az fogja vissza? vagy az nem számít annyit? (elég dúrván el van mókolva a cucc, nem ilyen ceruza vastagságú ív hegesztés, inkább fél kar vastag :/ ) Szép napot nektek :)
köszönöm jóéjt nektek is
értem. egyébként 3 napja van nálam, első 2 nap tökéletes volt semmi gond nem volt....aztán tegnap, 3. nap megnéztem mit tud a gépezet, és azóta csinálja ezt. lehet nagyon meghajtottam? és amikor csak meleg a víz akkor rendesen tud keringeni a hűtőbe körbe körbe, de amikor felforr akkor gyorsabban kel távoznia és akkor azért nyomja hátra?
Én is lépek! Jó éjt és sziasztok!
Nem egy nagy összeg a tömítés sem és a síkköszörülés sem de normális helyre vidd ne kókányhoz!És ne add fel!Fogsz vele hamarosan motorozni .
Na nkem mára ennyi, sziasztok! Jóéjt!
Egy próbát megér. Ha meg nem, akkor HFT csere. De a hengerfejet olyan helyre vidd, ahol rendesen megcsinálják a síkköszörülést!
na még egyszer? ha , melegszik, ha forr, akkor valamerre mennie kell. Arra távozik, amerre van útja.
ma melegszik, akkor forr, arra megy, amerre utat talál...
meg igazából azt nem értem hogyha egyszer bemegy a hűtőbe, és kering mert meleg a hűtő is és a csővek is.....tehát végig kering...akkor 10 perc után miért nem kering tovább miért nyomja hátra? nagyon buta vagyok ehhez úgy látom
rendben köszönöm a tanácsot. holnap átmosom. remélem segít. bár hitetlen vagyok mert míg nem forr fel a víz tökéletesen átmegy mindenhol, mert forróü a hűtő is és a csövek is. lehet hf tőmítés kell tényleg meg az a síkosítás. pedig annyira mennék vele 3 napja van nálam.
Talán
Szia!
Felébredtél végre?
Sziasztok!
Szia! Nekem is ezt produkálta amikor megvettem utána rögtön!Kezdtem azt hinni,hogy bevásároltam de szerencsére nem így lett!Hengerfejtömítés és síkköszörülés meggyógyította.
Ne fújkáld, hanem mosd át. Mondjuk én az NSR hűtőjét vízkőoldós vízzel mostam át. Picit hagytam benne állni, aztán kiöntöttem. Jó sok retek jött ki belőle.
megpróbálom holnap. bár belefujkáltam a csövekbe minden irányból és ellenőriztrem hogy kifúj e stb...de minden jónak tűnik.
Szia Csoki! (bocs, csak most láttam, hogy itt vagy)
Lehet, hogy nem ártana lekapnod a hűtőt és a csöveket, majd alaposan átmosni őket...
megbeszéltük...
a hűtőfolyadék beontő kupakja tökéletes ott se gőz semmi nem jön. csak a kiegyenlítő túlfolyójánál. a gőz és a víz. csak nekem az a furcsa hogy forr de a hűtő mégis hideg? mondjuk ha kilőki a forró vizet akkor a hűtő ugye gondolom üres lesz. az a baj hogy nem értek ennyire ehhez, se a működési elvét se semmit nem értek. először azt hittem hogy a keringető nem jó. de leszedtem az oldalát és tökéletesen forog. utána gyanakodtam a termosztátra, leszedtem hogy kiveszem megnézem, akkor szembesültem hogy nincs benne :S. leengedtem mindent. átfújtam innen oda, onnan ide. és nincs dugulás. feltöltöttem, beindítottam és a tank alatt töltöttem fel, először sokat bugyborékolt, de addig kárattam és töltöttem amíg bugyborékmentes nem lett. ezután a kigyenlítőt is feltöltöttem amíg kell. járatom, eléri a kb 60-70 fokot, meleg a hűtő, a csövek minden. elindulokl vele és kb 10 perc után felforr, és a kiegyenlítő kis csövén löki a gőzt és a vizet...ekkor a hűtő már higed a csövek langyosak....megálok kirakom üresbe kicsi gázt húzok akkor csökken a hőmérséklet, elindulok újból forr...mi lehet? hengerfejtömítés? vagy szerintetek mi?
szerintem a hengerfely tömítés lessz a bűnös.