Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jut eszembe... ismersz ott nálatok Kiskunfélegyházán valami B. Janit? Vennék tőle egy tetoválógépet komplett felszereléssel, és elég jó áron adja. Esetleg ha volna kedved és időd, megvennéd nekem tőle?
Inkább neked utalnám át a pénzt a posta díjával együtt, és megkérnélek, hogy add fel nekem. Na mit szólsz? Nem lenne nagy kérés? :)
Szia! :)

Nem, a pálya sajnos megállt, mert az eddigi "piackutatás" alapján nem igazán lenne rá igény. :(
Még várunk egy kicsit, lehet, hogy mégis belevágunk, de így már annyira nem lelkesedek a dologért. :)
Felétek, veled minden rendben van? Ja, elvitték a Kawát.. :(
Tudod, feltettem a netre, hogy ér-e valakinek annyit, mint nekem, erre a sok komolytalan érdeklődő mellett egyszer csak jött egy srác, megnézte, próbálta, elvitte... most meg tök furcsa, hogy nem áll itt a motor... :(
De nem baj, majd talán jövőre beújítunk egy másikat. Neked Kawa-project?
Eladó 4db, új, LED-es index!
6000 Ft
Hamarosan karbon mintás is érkezik...
sz.schliemann@indamail.hu
Szevasz Te leselkedős! Mizu veled? Pálya alakul?
honda nsr 125 bontot alkatrészek eladók érdeklődni telefonon 06304053450
új perselyt kell rakni bele gyári alapméretet, ahhoz kapsz dugót és ha megint elkopik akkor egyel nagyobb túlméretre hónolják és ahhoz is van normális dugó.
Talán nem köllene megtépni izomból, nem kombányalkatrész...
újra kell fúratni, és NSR dugót venni vele, vagy csináltatni egy dugót. nem reklám de Sajtos csinál 58-ig.
Szia! Belelehet tenni a dugót! Nekem 2-szer kiszakadt a menet a hengerből, különböző helyen, és ahol kiszakadt, mind a 2-szer ott a dugó megolvadt!
Üdv!

Adott egy fúrt, és azóta kopott henger, 55.00 mm-es túlmérettel. Nos, keresgéltem a géphez bontott, de még nicasil-os hengert, de vagy szürreális drága, vagy olcsó és szintén kopott. Tehát úgy gondoltam fúrás a vége.. Csak az a gond, hogy márkásabb (Meteor, Vertex) dugókat csak 55.00 méretig találni, eggyel nagyobb túlméret már csak indiai vagy magyar minőségben van.
Szerintetek, hol keressek hozzá dugót?

Másik alternatívának arra gondoltam, másik gép szívét raknám bele: pontos méreteket kiderítve, úgy tűnik, a szoknya minimális lereszelésével találtam egy, a kellő méretekkel rendelkező dugót. Fejmagasság, csapszeg átmérő, stb. Ez egy Yamaha DT 125 dugója, ami viszont 56.00 mm átmérőjű.
A hengerfal bírhat ennyi fúrást? Összejöhet a dolog?
Van forgórészem ha érdekelj írj email címem az adatlapomon.
Van még gyári hátsó indexem is ha valakit érdekel.
Szia van esetleg forgoreszed ondinditohoz ? Szoktak ezeket ujra tekercselni ? Ha masnak van esetleg elado forgo resze kerem jelezze koszonom szepen :)
a 16LE a fojtott verzió...
Helló Érdekelne, hogy az Nsr- eknél hogy van az, hogy az egyikre 16 LE van írva a másikra meg 34 LE ? Emelet a henger Nikozilos, vagy nem mert nem igazán találtam róla adatot, kommentet. Emellett motort szeretnék venni azért kérdem mert nézegettem 125- ösöket és egy 1995-ös macskalámpás néztem ki. Am Mire kell odafigyelni , mit érdemes megnézi?
Sziasztok, JC22 NSR-em önindítója szénkefe (bronz) cserés lett. Valaki szerzett már be ilyet újonan ? Esetleg valami hasonlót "belefaragni".
Sziasztok!

A gyári power nyelv az más méretű, mint egy Malossi 180-as hengeré? Köszönöm a választ előre is!
Köszönöm a válaszod!
karbi ki, alapjárati fúvóka kitisztít, tűszelep kitisztít.... ha már ott vagy minden kitisztít. (tömítés csere). alapjárati keverék csavar 2-re ki, a suber csavarját addig míg nem lesz az alapjárat 1400(lehetőleg beállításkor ne legyen szívató)
Helló!Van egy 89-es nsr-em és olyan gondom van vele hogy szivató nélkül nincs alapjàrat pedig bevan csavarva az alspjàrati csavar teljesen.Szivató néllül hörög és le áll.És kicsit csöpög a benzin a gyujtás felöliooldalon.Mi lehet a gond így hasznàlhatatlan.Segítségetelet kérném:janika00087@freemail.hu email cimre.Előre is köszönöm!
Köszi szépen!
Szerintetek, 56,4-es átmérőig lehet furatni?
Ha érdekel még önindító alkatrész akkor megnézem szerintem pont van olyanom ami neked kell.
ellenállásokat kell mérni
trafó 1.1 ohm, ha a faszszabályzónál méred, akkor a egy sárga és a zöld között 80 ohmot kell mérjél(stekkert húzd le a szabályzóról)