Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok ma történt velem 1 kis baleset és HELP-re lenne szükségem kellene egy első fékkar mert eldölt ma a sas és letört
Ha valaki tud nekem segíteni tegye meg lécciiiiiiiiii
szép napot sziasztok
Jól el dumálunk.
Olajat mit használtok?
Nem tudna valaki az ülés zárról képeket felrakni.
Nem tudom hogy néz ki és az enyémnek csak egy bowden lóg ott.
EBAY-en hátha találok
Szerintem kb.3 lityó a tartalék,én legalább is úgy nézegettem!
Egyébként nekem is 4 liter körüli a fogyasztásom,ha hosszabb távra megyek,bár a mindennapi melóba járás kicsit megemeli a szitut,dee így is jobban jövök ki (gyorsabb-olcsóbb) mintha Bkv-bérletet ( havi 10.500 Ft) vennék! Butapest-Sopron egy tankból megvan és nem 80-al megyünk,bár a településeken szigorúan csak 50!
Érdemes egyébként kihasználni a lendületet és nem csak húzni a gázt "eszetlenül"!Jó játék szórakozni ezzel,aztán egy idő után már nem is figyeled,éés kevesebbet fogyaszt! Nálam ez bevált! Próba cseresznye! Na szép napot fiúk!
4 literes fogyit hogy sikerült elérni és milyen tempónál?
Na ezt megmérem:)
Van egy tartalék tankom.
Egyébként a szelepeket lehet állítani vagy hidrotőkések.
Nekem ki van herélve a kipufogóm az bele számíthat a fogyasztásba,most lesz rendbe rakva a rendszer,vettem egy motort alkatrésznek.
ezt:http://www.jofogas.hu/budapest...
Igen 11 liter és nekem tartalékon ha elkezdem cibálni ledadog nem elég a kaja így nem is használom tartalékon és 4 literes a fogyasztásom így is elsem akartam hinni PEDIG DE :D
11 liter?akkor kb 1 kiter a tartalék?én 15-röl tudtam.
Hali a mindenkinek!
Itt tényleg pörög az élet!Áááá..... eezzzaaazz!
Na viccet félre téve,nem életbe vágóan eszméletlenül fontos,de Pimpikémre (gyengébbek kedvéért:kék,CB-1)kéne egy faridom,ami lehetőleg nem törött,meg agyon nyúzott,mint ami most van rajta! Igaz a havat még várom meg vele,de a köv. szezonra,már csinossá kéne tenni!
Apropó van valaki,aki még kirándulna?
Mert hát ha vissza kerül a kuplung bowden,még szeretnék egy kisebb gurulást valamerre!
A nyár folyamán is csak egy CB-1-el taliztam Komáromban és nem hiszem,hogy csak egy van belőle!
Na szép hétfő délutánt!
Pempelli
11 literes a CB-1 tankja és jól látod hatalmas az élet soxor jó lenne számítani más CB-1-es kollégára de itt aztán semmire nem reagálnak !
Nagy itt az élet.
Sziasztok.
Hány literes a cb-1-es tankja és ebből mennyi a tartalék?
Esetleg alkatrészben tud valaki segíteni?tank stb...
Sziasztok 1 kis seggítségre lenne szükségem !

Ha valakinek van esetleg 1 jó szabadonfutója megköszönném írjatok mert az enyém megadta magát és már unom tologálni MOTOROZNI AKAROK
Sziasztok!

Valakinek egy vadonatúj 110/80/18 Pirelli Diablo féláron?
Köszi a választ
A kérdésben suzu777 által bontott motorra gondoltam, csak ezt elfelejtettem odaírni

üdv: Gábor
csak ez van amit irtam
Hello

Érdeklődnék, hogy a motorból megvan e még az első sárvédő, illetve az ülés?

Gábor
helló,van komplett cb1 400 blokkom, kipufogó ,hűtő .cserélném honda crm 250 blokkra
Hali!
Fordulatszámmérő spirál? hőfokgomba? ilyenek vannak?
üdv.
már nem sok minden van belöle mi kell?
Szia! meg van még a moci?
sziasztok, ha valakinek van eladó farokidomja érdekelne hogy mennyiért válna meg töle, köszi
az ac felújító itthon 5000.-
http://www.r17.hu/200-michelin... http://www.r17.hu/200-michelin... Ha gumit keresel rá, én ezeket találtam.
cb-400 superfurét is rá lehet faragni ha végkép nem boldogulsz