Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a nem túl dúrva benyomódásokat lehet javítani.itt a horpadásra gondolok.Vannak olyan trükkök hogy a horpadás közepére ragasztasz egyfém pálcát és megrántod.Ha nem túl dúrva akkor kipattan
én is hasonlót néztem ,remélem eltakarja a nyomódást különbem vehetek egy dobot,megőrjít hogy csúnya lett.
15x3 kb
Amit linkeltél kép azon mekkora ?12cmx3cm vagy nagyobb?
van rajta ragasztó.de fel lehet rakni fbs-el is.maga a dob nem túl meleg úgyhogy nem kell különleges ragasztó
és van hozzá valami hőálló ragasztó?
http://www.ebay.com/itm/yoshim... itt egy péda kb 800 forint. keresd úgy hogy a gyártó név előre pl:yoshimura plate
ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ ez kéne nekem,hogy keressem?
Olyan platnikat amire gondolsz lehet kapni olcsón ebay-en olcsón.Múltkor rendeltem havernak egyet.Már nem emlékszem pontosan de 1000 forint alatt volt az biztos.Alu ház úgy kell fel ragasztani
jók lettek.
Ha nem kell melóznom elmegyek.
Nem a tankban lévő hanem ami az ülés alatt van.
Kipufogóra meg csináltatok valami takarót ,rozsdamentesből ,ha nem lesz szép veszek rá egy másikat.
Nem nyomta össze csak megnyomta 2 helyen ,2x2cm-es részen.
Valami ilyesmire gondoltam,rászegecselem.polírozott rozsdamentes anyagba belegravírozva meg ,jól is elsülhet.
Ha idő jó lesz március 23.-án vagy április 5-6 egy találkozó dobogókőn?Kíváncsi lennék milyen a tied élőben mert hát így képeken nem adja vissza a kellő hatást.Látom az enyéből is hogy képeken sokkal szebb mint élőben.
Én majd még tükröket is akarok cserélni mert ezek nem tetszenek bár baromi jó lehet benne látni mindent.Téged érdekelne a tükör?Hátulján egy sas van ami arany színű.van még két kormány végem is ha érdekel.kb 3 cm hosszú króm színű.majd csinálok róla képet
Segített az az indítás amit mondtam? Bár retkes szűrővel mindegy.
Múltkor ellenőriztem.Akkor törtem bele a csavart.Benzinszűrő?A tankba?Kár érte mert a tieden a legjobban a kipuff tetszet.olyan szép volt az összhang úgy.Kihámoztad a képekből ami érdekelt?rajta volt?
Szelepeket is ellenőrizted,mármint a hézagot?
Nekem ma volt a szezonnyitó gurulás,le is rohadtam,tolás ,aztán öcsém megérkezett az utánfutóval ,szerelés,a moci eldőlt hazafele utolsó kanyarban,kipufogóm benyomódott,
Szűrőm van tele retekkel,kitakarítottam próba megy rendesen de holnap veszek új szűrőt.
Lehet ezért is indult már nehezen ,éppen csak csordogált mikor még retkes volt a szűrő.
szétszedtem.abba a cuccba tört bele a csavar.majd melóhelyen kibányászom.
csinálj képeket,minden érdekel.
Holnap elkezdem a szezonra való felkészítést.ha kiváncsi vagy valamire írd meg és lefényképezem
Az nem sokat vesz fel.Nem éri meg azért lámpabúrát cserélni
ja csak indítózásnál a lámpa is szívja az aksit nem csak az önindító,kapcsolóm van,csak lámpaburát honnét szereznék?:(
Ha direkten van a villágítás akkor valószinűleg neked az a gyári.viszont akkor nincs helyzetjelző sem a lámpádba.felesleges kicserélni mert sokba kerül és semmivel sem jobb.amúgy is kötelező a lámpa és így legalább nem felejted el