Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

te kened vágod a photo shopot:)
Hát mert a fekete meg a króm rész az nagyon szép de az ezüst blokk meg váz nem illik a képbe.Mégsem jó a fekete váz.Megnéztem de úgy nagyon egybeolvad a tankal
Valamit kezdened kell most már a motor részével is,ezt írtad de nem értem pontosan,mit csináljak a motorral?és miért üt el az elejétől?
szólj ha zavar hogy beleszólok
szerintem fekete váz kéne.
Mi szoktunk járni páran.Etz az kevés hozzánk de a cb tökéletes.Akikkel szoktam menni azoknak Kawasaki er5,Kawasaki Gpx250,Kawasaki zzr400 és Suzuki gs500 van.Meg van még pár haver de azok 600+-osak oda ezek már kevesek.Pláne hogy ők mennek autópályán is.Naked motorral az halál.
Valamit kezdened kell most már a motor részével is mert a fara így baromi jól mutat csak az elejétől nagyon elüt.Ha úgy alakul jöhetsz velünk is túrázni.Mi álltalában az ilyen jó kis szerpentines mellékutakat kedveljük.Pl:Dobogókő.Azt biztos ismered.
Nagyon szép hangja van,de vagy a szabadonfutóm betegeskedik vagy szelepet kéne állítani rajta,bejön a jó idő lekapom a szabadonfutót és megnézem,van másik kicserélem ha az beteg.
Van egy etz-m is azzal szoktam menni túrázni,ezzel még csak motorozgattam.
Nyárra sok ismerős vesz motort remélem nagy túrák elé nézünk.
Most lett kész pár képet berakok.
Jut eszembe neked azzal a kipuffal baromi csöndes lehet a moci.Gondolom 2-3000ig olyan a hangja mint valami villanymotor mi?
Csak a tömítésekkel vigyázz.Jobb dekli elég nagy oda nem egyszerű tömítést vágni.Szoktatok menni többen is motorozni vagy csak magadnak túrázgatsz?
Apósnak van faeszterga arra vettem cuccokat,fordulat állítható .
gondolkodom az oldaldekliken is még rá kell szánni magam:)
Van egy donor mocim lehet azon megcsinálom aztán csak át kell rakni.
Szép let.Látom nagyon ráérsz.Mivel políroztad?Én is gondolkodtam rajta annó de nekem azok gyárilag recések.Azt meg nincs kedvem kipolírozni.Én lefújtam ezüstre de vigyázni kell kell vele mert nem nagyon marad meg rajta a festék.Gőzborotva kikezdi.Nekem mondjuk túra kormány van felrakva.Abból van kettő is egyik krómos másik ezüst.Ahogy most az enyém kinéz nem kellenek ilyen polírozott alkatrészek.De a tied fekete arra kötelező.Blokkon is akarsz polírozni?Szelep dekni meg a két oldal dekni atom lenne úgy.A többi meg fekete.Íszonyat szép lenne akkor az összhang a kipufogóval,meg a fekete fényezéssel
Ezt csináltam ma,fényképek nem adják úgy vissza de jók lettek.
Szeretek így motorokkal foglalkozni.Havernak is átépítettük a gpx-ét.
photoshopal megterveztem ami olyan és utána kiszabtuk,festettük stb....
:)
Ja ja csak nekem nem kúpos a teteje hanem sima.
Hát én most nem tudok mert öreganyámnál van tárolva a motor.Kiveszel egy csavart megnézed milyen és nézel barkácsboltba.
Nekem a villa előtti takaró is azzal van felrakva.csak az egyik 8as oda sima hatlapfejű van
egyet nem fényképeznél le hogy mit keressek.
Hát azokat barkácsboltban vettem.Krómozott csavarok bútorokhoz.De motoron is elég mutatós :)A menet része maradt az eredeti 5ös de a feje szép nagy és vékony,jól kitölti a teret és nem lóg ki.
Tatabánya,középen van mióta megvettem ,azóta 1100km mentem vele úgy hogy nem eszi.
Az ülés alatt lévő alumínium takaró csavarjait honnét szerezted?nekem hiányzik 2 db,vagy azok eredetiek?
Pontosan.A kettő között kell lennie.Nekem abszolút nem eszi az olajat .Ha netán eszi akkor a felső határ fele legyen kicsit de ne felette.Te hovavalósi vagy?
Elvoltál vele.
Olajszintnek hol kell lennie a nívón?két jelölést látok az a minimum és a maximum?
Itt a folyamat.első és hátsó villát azt kerekek nélkül festettem le a helyszinen.Szép lett így is ahova nem fért be a fwsték azt úgy sem látni.Nagyából ugyan ez volt a szisztéma mikor feketére fújtam a vázat.Arról nem készült kép.Csak akkor levettem a tankot
Nem bontottam nagyon szét.ami útba volt azt levettem a többit
Kimaszkoltam.ha a blokkot fested van egy két dolog amire utàna figyelni kell.
Az eredeti szine màr nem volt a legjobb állapotban.Vácon lakom.
Szép a gép!vázat te festetted?szétborítottad?merre laksz?
Igen az kéne:(