Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szóval akkor ezt az átalakítást a "jelek" szerint senki sem csinalta meg!?
Nafasza..
A jelek szerint mindenki higgadtan közlekedik a CB-jével rajtad kívül...
Jövő kedden (10-én) jön még valaki a Ringre nyílt napra? A délutáni kezdőben leszünk Page kollegával.
Sziasztok, Karesz vagyok..
valaki találkozott már olyan jelenséggel, hogy 1-1 hosszabb egykerék után az ABS lámpa elkezd villogni..?
ha leállítom, és beindítom megszűnik a probléma.
Hi!

2010-ben, hát nem most volt HVG irt egy levegőszürő házban lévő lamelláról, amit kiszerelt es erősebb szivo hangja lett a gépének.
Ezt valaki megcsinalta?
Ha igen, akkor írja már le a véleményét.

A 2010-es hozzászólását becsatoltam:

"A http://www.rogueracing.org/fla... oldalon tusz róla bővebben olvasni, eredetileg a CBR-re vonatkozott. Röviden, a zajszint alacsonyan tartásához tartozik a kipufogó és a szivózaj minimálisan tartása, főleg városi forgalomban, azaz alacsony fordulaton. Ennek elérésére szolgál a kétfázisú beömlőnyilás és egyes gépeken (és autókon) a pillangószelepes másodkipufogocső. A mi motorunkon a levegőszűrő fedelébe be van épitve egy vákumvezérelt kis lemez ami a nagyobbik szivócsőfelet alacsony fordulaton zárva tartja, később kinyitja. Ezt a kis cuccot könnyű kiszerelni, ezzel a járat légellenállását növelni. Fontos hogy a vákumcsövet alaposan be kell dugaszolni mert ott falsot sziv. Ha menet közben kicsit elemelem a bal combomat a tank oldalától hallani a motor teljes belső életét. Ezek apró dolgok, de összességében hoznak valamit. Ajánlom. Nézd meg az oldalt amit irtam."
Megtaláltam az igényes fejidomot, egy francia cég gyártja, 240 EUR festve... http://www.s2-concept.com/en/s...
Szia, én voltam két hete. Egyébként Érden lakok, ha megcsörgetsz összefuthatunk. Számom az adatlapomon.
Szia, itt nézz szét http://www.ebay.com/sch/i.html...
Mindenkinek nagyon szépen köszönöm a segítséget!
Abdul,

Amit küldtél képet Page motorjáról, pont olyat rendeltem.
A kellermann rhombus nagyon tetszett volna, de ebay-röl a Page féle 1/40-ed áron van. Így győzött az ár-érték arány.
Elől ellenállással oldottam meg a ledes irányjelzőt, de ha lehetséges inkább relét vennék. Nem foglal plusz helyet, stb...

Page,

2-3hete szerintem a te motorodat láttam a Bükkben.
Merre laksz?
Egyszer összefuthatnánk, kiváncs vagyok a gépedre. :)
Legmegbízhatóbbnak Ricsi Bontót mondanám (XVI. kerület?), telefonszám: 06705850436
Rendszeresen kintről (is) hoz be cuccokat. Árban is ok.
Szerintem frankó hangja van. Mondanám hogy küldök hangot, de hogy?! 40 ért oda adom
ebay.

műgyanta utángyártott.
Tartókat csinálsz hozzá,lefujatod szinre és mindenki örül milyen szép a cucc. kevesebb mint 30-ból.
A legtöbb gyári 3x ennyi.
Mondjuk a macera is 3x kevesebb.
Heló! Még sosem vettem bontóból és nem is tudok egyet sem. Tudnál nekem abban segíteni, hogy küldenél egy pár bontó tel. számot? Nagyon szépen megköszönöm!
Ellenállás kell hozzá és akkor villog rendesen
Page rendelt kintről, szerintem elég jól néz ki és ha jól rémlik nagyon olcsó volt. Ez az.
Abdul,

Az biztos, működni is fog a mi motorunkban?
Én ahogy nézegettem, 4 polusút raknak az eredeti helyere.
Ez kisiparinak tünik nekem. :/
Bontókban próbálkozz... Gyári üléstakaró is szokott lenni 15ezer körül.
Valaki szerezzen nekem egy hasidomot 30 körül !
És a dobnak mi az utolsó ára ? Csak akkor érdekel ha jó hangos.
Az sajnos már elkelt
Engem inkább a hasidom izgat jobban . Nem adod el ?
Ledes irányjelzőre valakinek valami ötlete? Honnan szerezhető be?(persze jóárasítva:) )
A kipuff tiszta gyári kinézetű, pontosan illeszkedik
A hasidomot ebay rol rendeltem. Ha gondolod megkeresem kitől rendeltem. De azért nem olyan volt ám minőségre mint a gyáriak!