Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!

Bocsi, most tudtam csak benézni ide.
Fogalmam sincs mennyiért mennek a magyar dobok.
kekvillam82@gmail.com címem elérsz
Szia
Mondj egy árat, engem érdekel.Merre vagy?
Sziasztok!
Van egy eladó Raptor spotdobom, decat is van hozzá.
Árban megegyezünk!
Üdv motoros tàrsak.Cb.re keresek a hàtsò villàra rõgzithető sàrvèdőt.Ha valaki tudna esetleg segíteni megköszönnèm.
Üdv Zsolti
Abdul, nagyon szépen köszönöm a segitséged.
Köszönöm az infót, Ricsinél még nem érdeklődtem.
Holnap fel is hívom!
Találtam fotót a gyári üléstakaró aljáról.
Ha csak a carbon takarót veszed meg, akkor ezek hiányoznak:
- a zár és bepattanó szerkezet (ezt még le lehet gyártatni)
- a műnyag lezáró rész a jobb oldalon (ezt nem lehet legyártatni...)
Jönnie kell az új CB-nek is most már...
http://www.sportmotor.hu/motor...
Pedig kora tavasszal még volt 2 Ricsinél.
Amit küldtem Carbont azt nem tudod felpattintani, mert csak a burkolatot adják. Nincs hozzá a 3 részes gumi végződés, ami a gyárin ott van ès nincs felfogató szerkezet sem (olyan amivel a hátsó ülést is rögzíted), tehát kell a gyári hozzá donornak.
Vagy olyat keresel ami a hátsó ülésre megy rá (és nem az ülés helyett). Erről is csatolok fotót.
Hello,

hát eddig nincs válasz jött a bontokból.
Azt akarod mondani, hogy az ülésre kell rátenni(pattintani) ezt a karbon idomot?
Ok!
Köszönöm!
IMV,

A CB pár nap alatt elkelt. Köszönöm az érdeklődést.
A gyári üléstakaró a legjobb, bontókban próbálkozz, szokott lenni. Arra figyelj, hogy a netes karbonos opciókhoz is kell a gyárinak a szerkezete! Pl ehhez kell egy gyári üléstakaró donornak. http://www.moto-vision.com/en/...
Hátsó sárvédővel nincs ilyen gond.
Sziasztok!

Keresek hátsó sárvédőt és hátsó üléstakaró idomot.
Tudna valaki valamit ajánlani?
Köszönöm.
Szia!
Árulod még a motort? Vagy elvitték már?
Sziasztok. Keresnék gyári rendszámtábla tartót indexel. Köszönöm.
Szia!

Honnan szerezted be az idomot a hasidomhoz?
Nekem Laser Extreme van fenn, szerintem ez a legszebb, a hangja pedig pont tökéletes.
Bocs, kicsit későn reagálok, régen jártam erre. Én vagyok az élő példa arra hogy ez igaz. A vizsga után rögtön erre ültem, gyakorlatilag ezen tanultam motorozni. Nagyon kezes gép, csak a gázkart kell ésszel kezelni. Ha fejben ott vagy, bátran ajánlom, ráadásul lehetetlen "kinőni".
Nekem GP-m van bokád lefosod
Nekem Bodis volt, most Akra van. Bodis szebb, dögösebb hangú, de hosszú távon DB killer nélkül már zavaró is lehet. Akra is szép hangú, szolídabb, DB killer és katalizátor nélkül sem zavaró tartósan a hanghatás.
Még a Laser GP-t érdemes szerintem megnézni, meghallgatni.
Sziasztok!

Mint, új Cb1000R tag érdeklődnék itt,köztettek.
Ki milyen sportdobot használ? Jelenleg Raptor van rajt,de ez nem jön benne Nekem.
köszi szépen
csak azt furcsállom, hogy másodikban sokkal többet lehet menni keréken, de ott még sose tapasztaltam ezt..
Page, Mr. És Abdul
Ha valakit esetleg érdekel, eladó egy 120/70 ZR17 Metzeler Roadtec Z8 Interact gumi, 0 kilométeres futásteljesítménnyel, kis hibával a peremén... (Lásd kép) Gyártás: DOT1313. E-mail: lucifer0820@freemail.hu
Ez azért van, mert a két kerék sebessége jelentősen eltér egymástól. Minden rendben van, az ABS ezt is figyeli.