Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szerinted lehet ebből egy kis kedvességet kapni?
igen most beszéltem velük és emlitették hogy bent vannak a Te cuccaid :)
Bodis kipuff 189000
Hát én kb. fele ennyiért vettem (igaz használtan) az Akra carbon dobot két összekötő (cat/decat) csővel és Commanderrel... 240e azért húzós, Bódis kijön olcsóbban szerintem.
Megkérdezem, ma 240000 Ft az Akra titán dob + decat a Karasnánál.
Fotókkal is illusztrálva:
- Akra dob katalizátorral, takarás nélkül
- Akra dob katalizátorral, Akra takaróval
- Akra dob decat csővel, itt már takarás nem szükséges
Szevasz, nekem van az Akrához katalizátorhoz csatlakozó és katalizátor kiiktató (azaz közvetlenül a leömlőkhöz megy) cső is. És volt mindkettő a motor (igaz a katalizátoros nagyon rövid ideig ) Gyári specifikus cső esetén nem lesz gond a csatlakozási pontokkal.
Még arra figyelj, hogyha marad a katalizátor és új dob kerül rá, akkor valamilyen takaró cuccot érdemes beszerezni (Akrához és Bodishoz is van gyári), mert esztétikailag nem lesz szép a látvány, a gyári dob úgy van kialakítva, hogy takarja is a katalizátort.
Még egy kérdés. Ha veszek egy olyan dobot ami a katalizátorra csatlakozik, és utána mégis decat csövet akarok feltenni, a csövek csatlakozási pontjai stimmelni fognak? A netes képeket böngészve úgy tűnik mintha az Akra máshogy csatlakozna ha kikerül a katalizátor.
Bodis fickósabb, sportosabb, hangosabb (még DB killerrel is). Akra mélyebb, megfontoltabb érzést ad és igazán DB killer nélkül hangos. Ha sok a hosszútávú motorozásod, akkod inkább az Akrát mondanám. De ha inkább a sportosság a cél, akkor a Bodis.
Először a Bodist, majd az Arrow thunder-t nézegettem.
Az Arrow jóval olcsóbb.
Melyiknek van mélyebb hangja? az Akrának vagy a Bodisnak?
Ha lemondasz a decat-ról, akkor működhet probléma nélkül a kipufogó végdob csere (nálam működött 35ezerig simán a Bodis).
A szervizautobuda-nál van leadva bizományiba az én korábbi Bodis összekötő csövem (katalizátor és végdob) plusz a karbon alsó boriítás. Ez ha még megvan, egy tank benzinért odaadom :). Így ehhez elég lenne, ha veszel egy Bodis GP végdobot (ez talán lesz ugyanúgy használtan valahol)... ha tetszik egyáltalán ez a kipufogó.
Ha kommander is kell akkor szerintem nem mélyülök bele annyira, az már elég tetemes kiadás együtt. A gyári viszont brutál halk, mindeképp lecserélem.
Eddig egy gyári Honda átalakított dobom volt de azt eladtam, gondoltam veszek egy másikat.
Nem tudtok esetleg eladó rendszert vagy kipufogót?
Azt tudom hogy holnap Karasnánál lesz Black Friday.
Szevasz, nekem Akra van decat csővel, Commander kell már ilyenkor. Page kollegának Bodis van, szinten decat és commander. Még a Laser GPt nezd meg szerintem. És a hangra is figyelj, decat esetén jóval felerősödik még DB Killerrel is.
Sziasztok! Kipufogó vásárlás előtt állok, és az érdekelne, hogy kinek van olyan rendszere amiben nincs katalizátor, hanem helyette összekötő cső.
Szeretném kivenni a katalizátort, de nem tudom hogy jó lesz-e.... vagy kell vennem Power Commandert ?
Melyik tipusokban érdemes gondolkodni? Arrow Thunder tetszik, jól megy a motor hátsó részéhez. Valakinek tapasztalata, hogy min lenne érdemes még elgondolkodni?
o.k. ha mégis eladó lenne, akkor várom az infókat az előző kérdéseimre. köszi.
Partibob,

Elméletileg elkelt... ha 2-3 napon belül nem viszik el,akkor újra eladó lesz
Mennyi lenne beépítve és hozzálőve a vashoz? Vagy plug-and-play a cucc?
Elérhetőséget nem találtam, vagy én vagyok bambafasz
de itt az enyém.. 209555358 Karesz
Szia, nekem van egy sérült tankom. Annyi hibája van, amit a képen látsz. Ez kb 5mm mély horpadás.
Ha érdekel hívj. Elérhetőségem adatlapon.
Üdv
Eladó, használt Power Commander IIIUSB Honda CB1000R motorhoz.
Ára: 35.000HUF
nah, az engem lehet érdekelne
majd szójjámá' neki, hogy küldjön képet
Egy fehér komplett tank van szerintem meg elfekvoben Page kolleganal, de az karcos es talan horpadt is...
nem tankbőrre gondolok kérlekalássan, hanem a tanknak a külső borítására, amin a honda jel is van maga a tank az nem kell (amibe a benzin van)
Tankbőr vagy komplett tank?...
háj evribádi valakinek tankborítás elfekvőben esetleg? akár fehér is lehet...