Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gyöngyösön születtem de nem gyöngyösi vagyok.Éltem 16 évig gyöngyösön,tavaly óta haza költöztem a családi házba. Gyöngyöstöl 23 km- re lakom.Kb fél úton Gyöngyös és Eger között. Jó tudni hogy azért vannak cb-sek a közelbe. Jó volna néha találkozni s megvitatni egy-két dolgot. Netán gurulni is egyet.
Ős-gyöngyösi vagyok, csak tizenéve költöztem Hatvanba, de vagy heti kétszer biztosan járok arra, faterom Gyöngyösön lakik. Meg ugye a Mátra felé is érinti az ember...
Mert te gyöngyösi vagy?
Jelen! Hatvanból, de Gyöngyös is második otthonom Hát, teljesen leült a fórum, sajnos.
Sziasztok! Van még valaki aki a fórumot látogatja? Honda cb 500-as a van? Vagy már mindenki eladta? Van valaki esetleg Gyöngyös,Eger közeléből?
Jelcsát telefonon éritek el, azért írta oda a számát. Fórumra csak akkor ír, ha belebotlik alkatrészt kereső kommentekbe. Ha érdekel amit ajánlott fel kell hívni és megbeszélni vele.
Szia!
Ezüst hátsó felnid nincs véletlenül? Lehetőleg hibátlan érdekelne.
Szia.
Fotót tudnál fölrakni a felnikről?
Üdv
Szia,ha van hozzá dobozod az is érdekelne ha meg tudunk egyezni.
Szia, csak hátsó platni kell?
Maga a doboz nem?
Sziasztok! Vennék használt platnit ,hátso és oldalsó doboz tartót honda cb 500-hoz,elfogadható áron.
Ha van valakinek eladó,kérem irjon.
Köszönöm.
Szia.
Ezüst illetve fekete felnim van eladó.
Ha érdekel 07.11. után elérhetőek.
15eft.Tel:70-3179083.
Udv Pali
https://www.sportmotor.hu/tesz... Na nekem ilyen van elől abaloldali hátul a jobb oldali kép. Teljesen egyet értek a teszt irójának véleményével.
Ó bakker a kapkodás!
Bocs a helyesírási hibákért,mem olvaatam át mielőtt elkűldtem.:-(
Ősszel,télen is használtam a vasat,sosem csúszott meg még +5c fok alatt sem.Legpuhább gumi is megcsúszik ha magyobb sebességnél hirtelen blokkol a kerék! Ezért is találtáf fel az abs-t..
Szia.Nekem is blokkolóra fékezi a hátsó kereket.Már vagy háromszor fordultam keresztbe a motorral mikor vészfékezni kelett de ez nem a gumi hanem szerintem a hátsó fék "hibája"mert hirtelen blokkol,igy a legjobb gumi is megcsúszik.. Azt csináltam utánna hogy tudatosan óvatosabban taposom a hátsó féket,igy valamelyest javúlt a helyzet,illetve adtam nagyobb holtjátékot a fékpedálnak.Szerintem nekem is olyan gumi van fent a motoron elől,hátúl.Megnézem majd.
De nekem jól tapad kanyarba,szárazon vizes úton is.Igaz a lábtartó nem ért le de a csizmám koptatója igen.
Bridgestone bt45, kalap kaki, nem tapad jól még nyáron sem. Állandóan blokkolóra fékezem ha hirtelen kell használni.
Rideg.
Üdv.
Bontott első kereket keresek 2000-es évjárathoz. Au arany színűt. A mostani kólint vmiért vizsgán derült ki a fékpadon. Elvileg a tárcsa felfogatás nincs síkba
Valakinek vmi ötlet? Előre is kösz.
Üdv.
Nekem Bridgestone 45bt van a vason de nem vok megelégedve vele. Xar a tapadása. Állandóam blokkólóra fékezi ha hirtelen kell használni a hátsó féket.
Szia.A rázkodás vagy kormány szitalása lehet még görbe váz miatt is, mert a kerekek nem párhuzamosan futnak.Nekem hasonló jelenség fordúlt elő egy másik motornál.Hiába cseréltem elől a gumit.De ahogy előzőleg leirták már a gumitól a kormány csapágyig,a kiegyensúlyozatlan kerekekig ezek mind lehetnek okai.Viszont a tipus hibát azt kizárnám mert nekem a hondám kormánya se kanyarba se egyenesbe nem rázkódik be max csak akkor ha nagyobb sebességnél bele megyek egy úthibába.De akkor is hamar helyre áll.Esetleg lehet még a hátsó kerék miatt is vagy a hatúlja miatt is pl hátsó telók vagy lengővilla miatt is ..
Szia.Nekem nyíl egyenesen megy a motor ha elengedem a kormányt,nem is ráz.Ha 180-nál elengedném akkor sem rázna csak lefújna a menetszél a motorról.
Köszönöm. Finoman érezhető rázás, úgy hogy fogod a kormányt? Egyenesben, úgy hogy fogom a kormányt nem vettem észre, csak kanyarban, ezért kezdtem el kísérletezni egyeneseben, elengedett kormánnyal...
Csak egyenesben jelentkezik a dolog.De nálam ez egy finoman érezhetö "rázás".
Szia. Értem, gondoltam utána néztél, hogy milyen gumikkal volt gyárilag szerelve.