Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!

Nemrég regisztráltam az oldalra,de nem találtam a mocimnak külön topikot,úgyhogy gondoltam beköszönök itt.
Az én jószágom egy 1997-es CB250F Hornet,szerintem kategóriájában a legélvezetesebb motor.:)
Amikor hozzám került kék volt,azóta átfényeztettem bordóra.
Ha esetleg valakinek még van 250-es Hornetje és tudok valamiben segíteni nyugodtan szóljon,csináltam rajta már pár dolgot.

Üdv:
Matyi
Nézegettem ilyen "ültető" kit et de ott rugócseréről volt szó meg távtartóról. Kutyacsontnak nevezett dolog ehhez a típushoz nincs.
Köszi a választ akkor keresgélek tovább
ez 1997-es service kezelési
https://www.manualslib.com/man...

ez meg robbantott rajz igaz 98-as. Nem tudom mekkora a változás

https://www.bike-parts-honda.c...
Nem vagyok hozzáértő, de a képet elnézve...nem.
Ültetés a cél, mire gondolsz? van rövidebb verzió a jobb oldali felfüggesztésből?
Tudomásom szerint nem a teleszkóp átépítésével szoktak ültetni a gépeken.
Nem ismerem pontosan a típust, de... ha utánanézel "CB 600 hornet ültetés" címen, sok mindent feldob, de a teleszkóp babrálást nem annyira...
egy példa. :
https://motopartsshop.hu/?olda...
Szevasztok a képen egy hornet 600 pc 41 2010 es hátsó központi telója van . a kérdés az hogy ez szétszedhető úgy ,hogy semmi olaj ne távozzon belőle? ez olajos ha jól tudom ha nem javítsatok ki. ültetés a cél. köszi a hozzászólást előre is
Sziasztok. Kötött Már valaki be fokozat kijelzőt 2002es hornetre? Ha igen honnan adtatatok neki áramot?
Sziasztok adott egy pc34 98 as 600 köbcentis Honda hornet. Valamiért az istenért nem indul az önindító teker de a kipufogó néha durran egyet és ennyi. Próbáltam leírást keresni hozzá vagy robbantott rajzot de nem igazán találok.
Hello 2004 Hornet alkatrészek eladók önindító karburátor váltó generátor hengerfej stb
Sziasztok! 2011 évjáratú hornettre keresek jó állapotú bukokeretet.
Fogni kell egy mérőműszert és feszültségméréssel kellene kezdeni! Gyújtáskapcsoló -feszültségszabályzó, kábelköteg ellenőrzése, főleg a sokpólusú csatlakozók, stb Keresd meg a villanyszerelő ismerősödet, ő majd látja mit és ho!, és egyáltalán miért állt le hirtelen?!
Sziasztok!
Haverral vettünk egy 600-as Hornetent 2007-es évjárat (PC41). Pontom pénzért vágták hozzánk. 4 éve áll a gép, annak idején az autópályán se szó se beszéd leállt, trélerrel hazagurították, azóta a garázsban dekkolt. Mivel honda gondoltam nagy baja nem lehet. Van valami típushibája a gépnek? Én első körben valami nagyon triviális hibára gondolnék. Jellemző, hogy a típusban tönkremegy a gyújtótrafó vagy az ECU, esetleg AC pumpa? Egyébként a rárakódott centis porrétegen kívül patika állapotban van. Valószínű egyszer pereceltek vele (az egyik oldalon hiányzik a bukógomba és egy kis horpadás van ugyan azon az oldalon a tankon). Tudtok segíteni néhány ötlettel merre induljak? Ha esetleg egy service manual volna valakinek az is nagy segítség lenne.
Helo. Honda Hornet teleszkóp szimering eladó, bontatlan! Akinek kell írjon itt, vagy itt: bcee@gmail.hu
Sziasztok! Eladó egy profin javitott üzemanyag tartály. Nem rozsdás a belseje.
Ismerősnek tűnik ez a dob
Egyenlőre még itt tartunk.
Örülök neki
Aztán mutass majd képet ha fent van a végleges változat
Cefi!

Sikerült leboltolnom a Sülysápi sráccal a füleket és el is mentem érte, fent is van a hasidom a motoron. Szuper lett. Már csak a festés van hátra de már most is jól néz ki. Nagyon rendes volt csak ajánlani tudom mindenkinek.
2005-2006
hello.valaki volna szíves és lemerne az első tengelyt és a távtartókat nekem köszönöm
Elkelt!
Elado pc41 hornet gyari dob."kicsit maskepp"brutal hang.35.000ft...
Sziasztok! Tudna valaki küldeni service manual-t 2007-es hornet 600ashoz? Emailben ha lehet: pintrb@yahoo.com

Előre is nagyon köszönöm!
Rendben köszönöm a segítséget.
https://auto.jofogas.hu/pest/Honda_Hornet_600_hatso_sarvedo_2007_tol_97583927.htm

A link ne tévesszen meg!
Vedd fel az illetővel a kapcsolatot, én tőle szereztem be a hasidomot és füleket is kaptam!
A bukó cső miatt, én nem alakitottam át a füleket!!!!