Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én könyvelek!
Még két évig utána megmondom mit,ez nem publikus,ne haragudj.
mérnök-közgazdász vagyok egy mérnök irodában. Tomato és Tgyene tudja hol, de inkább nem reklámozom.
Előbb te..
megírod, hogy mit dolgozol?
Pegig én lelkiismeretes és szorgalmas munkaerő lennék
de ha nem akkor nem.
Amit ma nézegetek,holnap duplán bepotolom...
Szia Hhornet!

Véletlenül nincs nálatok a munkahelyeden felvétel? Nekem is kellene egy ilyen állás ahol lehet netezgetni gész nap. Meg még fizetnek is érte.
Ha van akkor mindeképp szólj!
10 óra felé jövök...
Jó reggelt!

Hüüü de korán van én már bent vagyok az irodába...
Bár aki korán kel....
Még nem találtam semmit.
Mindenkinek mondom hogy a nagy rohanásban otthon hagytam a cdt amin pár képem volt ugyhogy erről ennyit mára..

Irhat ide nem Hondás is és Hondás is.
JA amugy már olvastam a tesztet a Hornetről ezen kívül még vagy 4 et,de legjobban
a saját mocimé tetszett a 2005 márciusi Motomixben,csak ajánlani tudom.
dehogynem sikerült. mindenesetre szerintem ezt a cikket már minden tisztességes hornetes elolvasta.
Hát nem sikerült jól de mindegy:)
Ezt a hhornet-nek rakom fel. Lehet hogy már látta de nem baj

http://origo.hu/motor/teszt/20050906megmindig.html

asszem jól sikerült
köszi lum.

Csak akkor világít magasra a lámpa, mikor a 98 csikót már végleg nem bírom zabolázni.
ares személyisége és tánctudása sziporkázott, a lámpája tökéletes
Ares is épp eléggé vakított, úgy emélxem!
a vakító andrás19, nem pedig ares, erre emlékezhetnél!! ő pedig valami hondával, vagy mivel járkál..
Ja, meg a fa tetején levő baglyokat is megvakítj a fényszóród, úgyhogy vadászik rád az erdész Feri a Szomszédok-ból! ezért nem mész arra!
Hát pécelt utálom a k..va trafipax miatt. Nagytarcsa és Isaszeg közötti erdős út az jó, de a 40-es tábla a faluban az nem.
na, ha már motorban mellényúltál, legalább jó helyen élsz... gondolom a Nagytarcsa - Pécel útvonalat nem egyszer toltad már végig én legalábbis imádok arrafelé motorozni!
Biztos csak két hengert használt a 4-ből
eddig hornetet csak a visszapillantóból láttam.

A sors akarta így.

Amúgy egy tök fekete Hornet-S lett volna. Nagyon tetszett.
Meg is szívta szegény...
siethettél volna jobban is egy kicsit
Hehe!

Áruló! Azt tudod, hogy rosszul döntöttél?!
mi van bowlingbajnok?

nem tűnt fel, hogy Lum és én is írtunk ide. Tudod, szeretjük az offolást.

Ne mondd el a zongoristáknak, de én is vettem volna hornetet, csak már eladta a csávó, mikor odamentem a pénzzel.