Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Milyen olaj került bele? Én visszavinném tuti.
Utcán normál. Esetleg 1-2 tizeddel alatta. Pont most vettem új szettet.
Friss gumi? Be van koptatva?
Köszi! Megnyugtató válasz, de én lemennék vele szintre, vagy inkább vinném vissza az eladónak a motort hangos váltóval!
A kevés sem jó. Vagy az sem ha oldalszkanderen melegíted mert ugye balra dől és tolná a szívattyú az olajat de nem tud eleget mert nincs a szinten az olaj. Én ezért melegítem vagy emelőn, vagy egyből indulok mint ahogy elő is írják.
valamiert megsem jo ha tobb az olaj maradjunk ennyiben, talan az 1L meg nem annyira gond.
Akkor rosszul tudtam. Viszont akkor minek min-max szint tele lehet tölteni.
Az olajnyomás nem lesz nagyobb, nem nyom ki semmit hiszen van karterszellőzője. Nem lehet a karterban nagy túlnyomás. Persze ha csordultig van az nem tesz jót de 1litert még nem lesz semmi baja.

A nem megfelelő oljszint miért kellene bármilyen összefüggésben legyen az olajnyomással ? A pumpa x mennyiséget szállit amivel y nyomást épít fel.
Dávid, te milyen nyomással használod a sportsmart2-őt? Van kb 1centi majre hátul de nem merem továbbdönteni mert elcsúszik az eleje. Szerintem ez a nulla vállöv cucc nem tetszik nekem. Az az érzés minden kanyarban ha egy bizonyos szögnél kobban döntöm mint amikor a fehéraszfalton megcsúszik az eleje.
régi nepper trükk hogy a váltóba nagyons sűrő olajat raknak. Vagy extrem esetben teletömik zsirral. Nem is zörög úgy...
Kinyomhat több tömítést mert jóval nagyobb az olajnyomás!
Basszus de ez nem olyan mint a hentesnél, picit több lett maradhat?
de ha több van benne mi gondja lehet?sokkal szebb hangja volt úgy
így vette túl volt töltve olajjal,nem is zörgött a váltó kicseréltük rendes szintre mindjárt zörgött:(
Tobbet ontott bele vagy befolyt a benzin?
Nem mindegy.
srácok mi történik ha a maximum olajszint felett van a szint,mondjuk 1 literrel több van benne,haverom így járt.
Köszönöm szépen!
2003-tol kb. 4 cm-rel hosszabb a farokidom, ezer nem jo ra a regebbi doboztarto.
mas a farokidom gondolom a rogzitese is mas kicsit.
Sziasztok!
Ha már doboztartóról van szó. Kérdésem a 2002 ig tartó doboztartó miben más mint a 2003-2006 ig fajta? Felrakható a 2002 -re való a 2006 ra? Valaki megoldotta esetleg így a dolgot?
Engem pedig a 2006 -ra való doboztartó érdekelne.
Szep motor! Mi lesz/van helyette?
Gyarilag a 7bol a 2esben van a kozponti rugostag.
Üdv mindenkinek!
Érdeklődöm, hogy nincs-e valakinek eladó givi doboztartó konzolja 98-02-es hornethez? Ha igen, kérem írjon rám! M5-ös platnim van már. Előre is köszönöm. Szép napot mindenkinek!
Sziasztok fórumozók!

Olyan kérdésem lenne hogy valaki nem e cseréli mostanában le a 600-as Hornet-jét Supermotora? Mert én még supermotoról váltanék újra Hornetre !
Sziasztok!
Tudna nekem valaki segíteni??!Rugóstag gyàri beàlítàsa érdekelne hogy melyik àllàsba van.