Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

"ezt azért elég nehéz definiálni. Ha tudnád, hogy az lesz akkor nem vennéd meg.. :)"

Ket opcio letezik.:
-a gyari megbizhato, vagy gyari beszallitotol szarmazo szarmazo cucc
-vagy elkezdunk kiserletezni a kinai szarokkal es vagy bejon, vagy nem :-)

"mondjuk ebben az esetben pont mindegy, mert a linken 1999-200x-ig ugyan az a gomba van a hornetekben..."

Nem neztem a linket, de ha mindegyikben ugyanaz van, akkor 1998-2013 a helyes.
"Azt szoktak mondani, hogy aki szart vesz, az 2x fog vasarolni..."

ezt azért elég nehéz definiálni. Ha tudnád, hogy az lesz akkor nem vennéd meg.. :)

Te tudok márkás termékeket is (akár motor, akár számtech) ahol bizonyos kombinációk ki nem állhatják egymást (pl féktárcsa elviselhetetlenül nyikorog bizonyos betétekkel.

mondjuk ebben az esetben pont mindegy, mert a linken 1999-200x-ig ugyan az a gomba van a hornetekben...
Affene pont most néztem nyáladzva ezt az olcsó gombát.............az F3-ason nemigen akar kijelezni hőfokot...............puff neki most marad ugyanígy.
Elég élményromboló vagy.
Most nem tudok felhőtlenül fillérbaszni.
Azt szoktak mondani, hogy aki szart vesz, az 2x fog vasarolni...
Inkabb szerezz egy gyari bontottat (Hondabubsnal kb. minden letezik hornethez) vagy vedd meg az ujat.

Csak ugy info, a 2002-es hornet nem pc36 volt meg, csak az alvazszama volt az. Vagyis alkatreszben pc34-et keress 1998-2002 kozott.
pont ezért linkelgetem a katalógust. Ott a cikkszám és már adva van a net adta lehetőségek tárháza
vannak kinai termékek amik ár érték arányban nagyon jók és vannak nagyon rossz minőségű termékek.

A kérdésedre válaszolva. Ha van hőfokmérő a motoron akkor a hőgomba működését tudod kontrollálni (legfeljebb megállsz és időnként pihensz - agy rövidre zárod.)

Ha menetközben nagyon ritkán megy a ventilátor, ez főleg városban érdekes, akkor meg "van idő" műszereket nézegetni"

Egy termosztát esetén már elgondolkodnék (de ott se tudhatom, hogy valójában nem kínait veszek).

De ha nem bízol benne, akkor vedd ki, mérd le a menet méreketet (átmérő, hossz) valamint a kapcsolási időpontot és keres egy autósboltban hasonlót.
Látom neked barátod a googli . Szerintetek érdemes kínait rendelni?
hát én a cikkszámot beírva látok olcsóbbakat is
7760-MT2-003

http://www.ebay.com/sch/i.html...
Esetleg valami autóé nem jó bele? Valami számsor nincs rajta?
Köszönöm az infót. A katalógusból tényleg az derül ki, hogy ez több típusban is azonos. Ahogy látom egy új hőgomba 40 font ~ 14 ezer Ft. Hát ez elgondolkodtató egy 15 éves motornál. Megnézem azt a bontott alkatrészt, amit találtál a jófogáson.
Üdv.Ha valakit érdekel.karburátoros hornet 600 hátsokerék. A képen látható hibåval.árat a vevő mondja meg.30 6285040
a jófogáson van egy cbf 600-as.

eszerint meg úgy tünik, hogy ez standard a hondákban....

https://www.bike-parts-honda.c...
Sziasztok,
Tud esetleg valaki új / bontott hőgombát Hornet PC36 2002-es motorhoz?
Fent van a vidi, aki kíváncsi az jól meglesi, nyugi, nem leszel öregebb
csak egy kicsit
Na Kérem, elkészült a MŰű
Majd du.n rakok fel vidit vagy képet, kb a távolsági főlé lőttem be (sötét garázsban), me az alapból nem világít messzire.... ma amúgy is mennem kell egy mély garázsba oszt telót elö kapom...
De megyek és alszok, hosszú volt az icaka
Nem tudom még valahogy ugy kellene mint s képen, esetleg a bukócsőre de az már túl alacsonyan lenne.
Hova fogod felrakni? A Horneten kb sehol nincs normalis hely erre.

Nekem a huto oldalan van a lampa, mas nem jutott eszembe.
Na hogy nyálazd meg a rövidítésedet, 2perce gondolkodom hogy mi az az ir.j-ön
Nekem is nagyon érik egy szett lámpa, 99% a micro de lesz, refivel fog kapcsolnodni egy relével +egy kapcsolót is bekötök hogy barmilor felkapcsolhassam.
Én már a 3. Szezont kezdem ezekkel a karokkal, =re elégedet vagyok velük!
4-5e ft volt, olcsó kinai aliexpres...
Láttam már 1-2 motoron így felszerelve...
Relative merevnek tünik az ir.j-ön
Ha más nem, akkor csinálok egy konzolt, és a hütő oldalára rakom.
Gs-hez pl ugyanigy van a wunderlich ködlámpa, index felett.
Cefi, ezek a fek/kuplung karok mennyire frankok?! Nezegettem en is, de egynelore annyira nem gyoztek meg...
Sziasztok!
Elkezdtem felszerelni a kiegészitő lámpákat a darázsra.
A bukócsővön nem álna szimetrikusan...
Tudom marhára nem szem szabályos, és az ir.j.-re raktam
Kábelezés majd holnap reggel, mert meló van
Kösz a választ Cefi!