Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mèg èn is kipróbálnám...
Még valami!
Van valami bávált tipp a hűtő takarításra?
Fogkefe nem az igazi
Gyenge vízsugár vagy levegő (nem 10 bar-ra gondolok)a jobb?????
Üdv
Meguntam a fék nyekergést, ha már beszereztem az új fékbetéteket, akkor ki is cseréltem...
Még simán menne jó pár száz km-t, de annyi baj legyen
Jahh meg maradtam a megszokót és nekem bevált carbon kerámiánál
Kicsit hűl az idő és próba
Hát.........a 97-es cbr-en már golyós.
2007-es evjarattol jo. 2007 elott a hatso labtartot a gumi fesziti. Ha az szetreped(biztos szet fog), akio mar nem lesz tartasa. Gumicsere vagy valami aftermarket labtarto segithet.
Huhh a hátsó mellett a lemez,golyó,rugó stb.

http://www.ebay.com/itm/Front-...
Nekem is ez a gondom. Tudtommal semmi golyó, rugó nem játszik közre. Bubus elmondása alapján a lábtartó gumi feszíti a helyére, azt kell cserélni. Nálam az már teljesen körbeforog, szét van nyílva. Most volt akciós az OEM-parts-on, rendeltem belőle 2 darabot 2700-ért darabját.
Fiatalabbra hajtok.
Még nem. Érdekel?
Megvették a motort?
Eladó cuccok PC41-re :
Gyári üléspúp fekete 28.000Ft
Givi komplett konzolszett PLX176 + 263FZ 45.000Ft
K&N légszűrő (gyakorlatilag új) 13.000Ft
Karbon deknivédő 9000Ft
Arrow leömlő 120.000Ft
Kappa K33 dobozpár 55.000Ft (gyakorlatilag új)

Vegyétek-vigyétek!
Email cím elvileg az adatlapomon megtalálható.
Egy golyót nyom a rugó ami a megfelelő fészekbe tud befekudni ahogy becdukod vagy kinyitod,egy lemez szokott lenni.
Nem tudom... Próbáltam értelmezni a működését, de megmondom őszintén, nem vagyok szakmailag megfelelően felkészülve. Mondjuk ebay-en találtam pedálokat minden csavarjával/rugójával együtt, tehát gondolom lehet külön "szerelni"
A golyó megvan?
Szinte biztos. Bár ha felhajtom megszorul, de aztán 1-2 rázkódás és újra nyitva. Ránézve azt mondanám, hogy kompletten, de remélem valaki már megoldotta máshogy :D
Motorja es jobbkeze válogatja. Az én motoromon 5 liter a tartalék. Azzal, ha óvatosan bánok a gázzal , 100 fölött is megyek.
valszeg eltört benne a rugó és azt kellene kicserélni. a kérdés hogy lehet-e csak rugót kapni, vagy kompletten kell cserélned az egészet.
Sziasztok!

Nem tudjátok, hogyan tudnám megoldani azt a problémát, hogy a hátsólábtartóm ne nyíljon ki mindig? Eléggé zavaró, de bízom benne, hogy nem csak komplett lábtartó cserével lehet megoldani. Valami furcsa rugós dolog van ott, amit nem tudok kiszedni. Ötlet? Tapasztalat?

Köszönöm előre is!
Jéjjjj :D a cibere elmegy 350-et is egy tankolással
egyszerubb amugy, szamlalot nullazod, 200-250km-nel mesz tankolni
ha 3 literrel elmegy 80km-t akkor eleg jol csinalja...
Köszi szépen a válaszokat!
Én első évemben 3szor is úgy jártam, hogy leállt majd váltás a tartalékra,.Mivel membrános a csap így egy kis szívás-fújás és be is röffent :D. Igaz, mindig betojtam, amikor kezdett dadogni és leállt. Azóta csakis rezerva állásban használom. Tudom mennyi megy bele és tudom mennyit fogyaszt, így nem szokott meglepni.