Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

igen ertem, ugy csinalnam en is:), maskepp igen nagy gyanyolas lenne, csak nem tudtam miert akarsz blokkot csereleni, hogy a henger az jo vagy sem. Mi az ami az eredetiben rossz es cserelni kellene?
Huhh hangot így írásban felesleges elemezni,látni kell.
Szerelő Hondabubus van pest környékén,a többiek tudják az elérhetőségét,majd elküldi valaki,de szerintem nagyon be lehet havazva így szezonban.
Zoli32.01 köszi a választ!

De mi zúg ilyenkor, arra van ötlet? A féknyereg ki lett tisztítva elvileg. fogkefével megtisztítva stb.. a dugyattyúk körül is. A középső dugattyú már eleve szorult előtte a régi betéttel is mikor nem zümmögött. nem sikerült kimozgatni.... Szerintem az még eredeti állapotában ott állt mert annak még gyári színe van a másik kettőhöz képest. olyan aranyszinűbb semmi kopás rajta... és szerintem még eredeti nissin betétek voltak benne. Nem hiszem hogy ezt valaki megnézte mióta megvették....

Esetleg jó szakit tudtok ajánlani észak Pest vagy Pest régióban...?

Köszi!
pont azért maradnának a dugók mert össze vannak kopva a hengerrel
de
Azért zúg mert be van ragadva,betetcserekor nem lett elpucolva a dugattyú körüli koszgyuru és emiatt ragadt be.Tehermentesitve meg kell pörgetni a kereket és ha érezhetően fog akkor gebasz van.
Ha nem vagy olyan gyakorlott hogy menjen egy teljes feknyereg szetszedes-elpucolas-osszerakas érdemes szerelmes bízni.
Sziasztok!

Nemrég sikerült szert tennem egy kék darázsra. Imádom, eszméletlen egy gép! De lenne azért kérdésem így pár használat után!
Az normális e ha a moci első kereke felől ilyen zümmögő hang hallatszik?
Ez egy CB600FA ABS es Hornet-et és fékpofák eléggé kopottak voltak. Ki lett cserélve és azóta zümmög!
Mikor hazahoztam fordítva volt. Akkor zümmögött ha fékeztem, most akkor hallgat el :) Olyan mintha az ABS lyuktárcsa hangja lenne. Sebességtől függően változik a zümmögés.
hangja is... Rosszul lett visszaszerelve valami? Vagy ez teljesen normális?

és lenne két gyakorlati kérdés:
- Ugyanennél a típusnál hogy tudok kormánycsapágyat ellenőrizni, hogy kotyog e? Ugye ezen nincs középsztender... szóval rángathatom de nincs értelme :)
- ha az egyik féknyeregben a 3 dugattyúból egy be van ragadva azt hogy lehet kimozgatni? Kettő szépen mozog de a középső meg sem moccan. Teljesen benn marad és pumpálásra sem moccan meg.

Köszi előre is minden segítséget!
De,de az egyben a blokk felső fele is,már a valtohaz felso része is egyben akuplung fölötti részen a dekli mögött/mellett közvetlen.
a szamsor nem a hengerekhez tartozo elemen van?
Blokk szét össze felénk 50volt ezelőtt kb 4évvel olyan szerelőnél akire az életemet rábízom.
srácok szerintetek mennyi lehet a munkadíja egy pc 25e blokkból át pakolni mindent egy másik blokkba?kivéve a dugókat
Elvileg nekem bevált a 10w50
2 szezont elmentem a 10w40-el 1-2 ezer km-ig az is jó volt, most 5,5ezer van a 10w50-ben
Nem tapasztalok mellé váltásokat és drasztikus váltó hangot semm. Maradok ennél az olajnál
Nálad elvileg teljesen mindegy hogy 40 vagy 50 mert van hőcserélőd és az olaj nem lehet melegebb a hűtővizednél.
Hidegen-melegen is tapasztalom. 5100-as motul van benne!
Szia!
Legtöbbször az olaj merül fel hogy milyet használsz...
Többség motul 5100 10w40
Van aki 7100 10w40
Hidegen is hangos?
Én most 5100 10w50 használok, mert üzem melegen nekem is hangosabb volt (elötte 5100 10w40)... most hidegen meleg is jó!
Melegen csak 1-be van nagyobb klattyanás...
Sracok, az mennyire normalis, hogy 2004-es hornetem valtasa eleg hangos? Az elso evidens, de a 2-3 is elegge "csattogos"....
Sziasztok!
Kérem küldje át valaki privátba Hondabubus Szopkó Csaba elérhetőségét, szervizeléssel kapcsolatban kellene.
Köszönöm!
Hali! Igen, szívesen segítek, ha tudok. Mi kellene?
Irtam ide privit....
annyira nem surgos, de nemtudom hogy elerni szoval ha megadnad megkoszonnem. exec79@gmail.com koszi
Szerintem biztosan!
Ha szükségem van bármilyen alkatrészre, neki szoktam szólni...
Keresd Imre_Hornet-et
De ha sürgős akkor megadom az elérhetőségét!
volt koztunk valaki aki tudott bardis kedvezmennyel cuccokat, meg elerheto a dolog?
nekik megvan az előző, ugyanazt fogják beleírni, vagy nem egészen értem az elképzelést.
esetleg ha bemegyek és azt mondom hogy elhagytam,van rá esély hogy csak motorkód kerül be az új forgalmiba?