Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a pocsesét eddig is láttam...de most már oké,most keresek én is magamnak valamit....
Mert még nincs minden kész, türelem, mire motorozni kell és galériákat feltölteni addigra olyan lesz az oldal hogy ihaj!
na,megjött az erdélyi hegyvidék....
Itt is látok mindet, sőt itt a háttérben egy ducatis motorozik! Nem semmi! Mozgó háttérkép.... fú de jó!
De akkor a Druszám miért nem látja?
Mondjuk GS-t én se látok...
Ezt én mindet látom
Pedig van fent egy galéria, egy videó, meg néhány kép. Köztük egy gyönyörű CB 500, amit háttérnek szeretnék. GS viszont nincs. Nem tudom mit láthattál.
Határozottan állítom hogy a túlzott italozás rontja a látást, mondjuk én jégerrel próbáltam... de lehet a házi is ilyen vagy a sör, talán a bor is. Ja a Boris
szerintem csinálgatják,mert konkrétan pl. a Te oldaladon se látni semmit...pontosabban 1mp-ig láttam a nagy GS képet,aztán+int szürkeség....
Folyamatosan dolgoznak rajta, még tegnap szent este is csinálták, egyelőre legyetek türelmesek, szerintem Zsoltinak is jó lesz, nem egyszerű a 12 év bedolgozása ráadásul úgy hogy közben működik az oldal. Nem tudom te miért nem látod a hátteremet, más látja.
Nem látod a hegyes felhős hátteret?
Na akkor igyál még egy kortyot, talán kitisztul a kép.
na azt nem látom én,azt a szépet....
Pont szellemes film megy a tv-ben.
én konkrétan a Te profilképed mögött nem látok,csak egy nagy szürkeséget...(ahol nekem egy pöttyös háttér van,mert én még nem tettem oda semmit)de majd ki is próbálom mindjárt.....
Azt hittem ti nem azt látjátok amit én, szép erdélyi hátterem van amit még a Transalpinán fotóztam, én meg ott középen mint egy szellemlovas... Istenem, de szép!
Én látom és jó is. Dehogy nekem miért nem sikerül, nem tudom. Most írtam a tárgyalóba, de ott meg elveszik a sok hülyeség között.
Nálam se pohárral van a baj
Mi nem sikerült? A háttér vagy az oldal?
A legelsőbe!
Az erő velem van! Itt a pohárban, igaz eléggé lecsökkenve!
Ezt a zavart én már régebben éreztem. És többször is!
Ott hova? A szeretjük a trollokat, vagy a Kawasaki hengerfejes topicba? Vagy nyissak újat?
Fórum azon belül a Tárgyaló...