Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jó éjt Urak! Fáradt vagyok, az a hülye kazán beszart... hajnal fél négy óta fenn vagyok karácsony tiszteletére
A szuper az lenne ha a menet is jó lenne!
éééén?? ott se voltam!!!
Na ezt akarnám mechanikusan kiváltani, van aki csak egy közdarabot rak be, én szabályozhatót szeretnék.
Bizomány!!
Olajozom én Józsi, hidd el. De szerintem az utánaolvasás hatásosabb.
Miklós ti kergettétek azt a kutyát?
Elöl 0,9 bar a nyomás kb két hetente nyomatni kell!
Igen, rémlik is valami, hogy a szerelővel tekergettünk is valamit. Most már majd kiokosítom magam ebben a kérdésben.... Is ...
Olajozd a tekervényeket Miklós ! Bár olyankor nekem még lassabb!!
Köszi de tényleg ráér, holnap még én se szedem szét
39-es (38,99 átmérő és kb 80 mm hosszú de előbb elő kell keresni őket , majd holnap.
Nem akarok ide rajzot felrakni mert az is támadási felület, látod mi van, néha muszáj rébuszokban beszélgetni...
Neked jó mert úgy rémlik a pengén elől is állítható a csillapítás
Jövök én, jövök, csak azt nem értem, hogy miről beszéltek
Ráér a fotó, nehogy most ezzel foglalkozz
Ha lefotózod azt megköszönném
Ha szerencséd van nekem van két menetes darab (azzal volt a CBX kormány magasítva) amibe lehetne a csavart esztergálni , hátha?!
Ahhoz szét kell szednem, de az biztos hogy sűrű menet. A 20mm nem kevés mert eleve a nyomó dugattyú 10mm előfeszítést ad, innen kell számolni a +20mm-t. Ha kész lesz lefotózom külön is és összerakva is.
A menet átmérőt amibe a csavar menne és az emelkedést megtudnád nézni, és elküldeni??!
Megnéztem, készítsd el és a gyakorlat megmutatja hogy válik be, de lehet a 20 mm kevés lesz!!
Ehhez nincs minta, a szelepeshez van ami 0,3 bar nyomáson dolgozi. Elküldtem a rajzot nézd meg.
Ha van minta akkor a tiednek is sikerülni kell!!
Csak a teló zárókupakja lesz módosítva, de zárni kell az olajteret felül a menetnél, emiatt bonyolódik egy kicsit. Normál esetben nincs rá szükség de Erdélyben utassal 3 dobozzal bizony volt már amikor felkoppant. Az olajat nem variálom marad a 10W, a rugót szeretném feszíteni a hátsó működési elvéhez hasonlóan terheléstől függően. Egyik barátomé szelepelve van, 0,3 bár nyomáson dolgozik és jól működik. Az én módszeremhez mindössze egy villáskulcs kell, na de küldöm a rajzot.