Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csatlakozom az előttem szólókhoz, még legalább ennyi bódog évet kívánok!
Köszönöm Neked is Zsolti!
73-43
Isten éltessen sokáig Laci koma!!!!!!!
Én már most ittam finom pálinkát a Tiedre!! Isten éltessen!!
Köszönöm szépen Józsi! Legközelebb szerdán tudok inni az egészségedre de akkor mindenképpen bepótolom!
Születésnapod alkalmából jó egészséget és minden földi jót kivánok Neked és az egész családnak !
Ez jó hír! Valószínű most már ő is jól érzi magát és így fejezi ki az örömét. Előre is köszönöm az infókat, kíváncsi leszek majd a szakember véleményére is.
Szép estét Laci ! Rendbe jönnek a dolgok, és jön a tavasz! Bár én úgy vagyok vele, hogy nem bánnám, ha már holnaptól 20 fok körül lenne! Az őseim között volt itáliai ács, gondolom az Ő vére miatt sem szeretem a hideget! A villanyszerelés már csak ilyen! Néha van ami elromlik. Mert "ami elromolhat az el is romlik"-mondta Murphy a törvényei között!
Szia! Köszönöm kérdésedet, csütörtökön már voltunk sétálni, pénteken már futottunk egy rövidebb távot és tegnap már megvolt a szokásos 10-es! Mióta visszatért bele az élet néha éjjel is felébreszt az ugatásával, mégis többet alszok mint amikor beteg volt... nagyon aggódtunk érte! Nem feledkeztem el rólad, kedden majd többet tudok mondani a védőoltásokkal kapcsolatban.
Szia Laci!
Mi a helyzet a nagy lánnyal?
Sőt, már egy kicsit később is nyugszik! Tiszteletem Józsi! Errefelé szeles és nehezen akarózik kimozdulni... de ha hívnak muszáj, ez bizony egy ilyen szakma
Napsütötte madárdalos szép reggelt kivánok Nektek! Itt Badacsonyban most -2°C van és "süt" . Nem az a kimondott strandidő . De jön a tavasz, reggel korábban világosodik !
Fárasztóbb is és jár némi lemondással. Viszont sokkal inkább tudja értékelni az ember.
Köszi Józsi, Neked is!
Van nekem egy kis szösszenetem a melóval kapcsolatban, mely úgy hangzik:
Mivel ellopni nem tudom, így sajna kénytelen vagyok megdolgozni érte. Ez pedig a rosszabbik biznisz!!!
B+! Legközelebb valami jobb feladatot vállalj! A munka öl butít és nyomorba dönt. Ráadásul még motorozni sem tudsz!
Jó egészséget Neked egyébként !
Roppant prózai oka volt: dolgoztam!
Affeneapofádat Te miért NEM?? Én is mentem volna , de más elfoglaltságom volt! Jó estét Miklós! Nem irigykedni, hanem utánozni!
14°C volt ma itt.
A tesóm ma motorozott! Affeneapofáját! De } én egyáltalán nem vagyok irígy!!!!
Már jön a tavasz !! Erőlködhet még a tél, de már nem húzza sokáig! Mindjárt február!! Itt is ma egészen szép idő volt 14 fok és "sütött"!
Egészen szép idő volt ma, szinte tavaszias, de állítólag nem sokáig tart...
a tavasz viszont közeleg!
Itt ma szép idő volt, délig ködös, majd kiderült 14 fok lett, aztán kisütött. Most este pedig szakad az eső!
Sziasztok! Azért Miklós remélem nincsenek tágabb terveid és nem hagysz ilyen kis bajszot az orrod alatt?!
Rákerestem mert eddig csak ecsetes kivitelben találkoztam vele, picivel drágább mint a Very Well de azt írják kiváló minőségű és tartós festék.
trinát akril. magasfényű. majd meglássuk mi lesz belőle. még meg akarom 1szer fújni, csak hagyom, hogy száradjon.
Ja, látom már, még szerencse hogy a piros motoron pirossal karikáztál, hogy jobban lássuk
Mivel fújtad? Very Well-el?