Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

No igen a kazános akciódhoz külön gratulálok, szép munka volt. Én szurkolok hogy nyugodt legyen az év végéd.
Főleg akinek még kazánt se kell szerelni...
Nekem most ugyanolyan lesz a szilveszter mint egy hétköznap, ha nincs hiba akkor is benne van az emberben hogy bármikor csöröghet a telefon, az meg jár egy bizonyos feszültséggel. Na de ezt választottam
Ilyenkor ajándék minden otthon töltött nap. Ha szerencséd lesz, akkor talán az ügyelet is nyugodtan fog telni.
Holnap még én is pihizek aztán az év utolsó két napján dolgozok + munkaidőn túl ügyelek, az új év első napján pedig "csak" ügyelek, de igazából nem érdekel, a karácsonyt legalább itthon tölthettem
Majd csak 4.-én. Az az igazság, hogy vagy mi voltunk vendégségben, vagy nálunk voltak, így mire géphez jutottam Ti már elköszöntetek. Olvastam azért mindent, csak már nem szóltam hozzá.
Szia! Azt hittem már melózol.
Sziasztok Urak!
Nagyon jó lett a szívató elhelyezés és ahogy olvastam jól is működik. Majd a hosszabb távú tapasztalatra kíváncsi leszek, lesz-e mérhető megtakarítás a gyárihoz képest.
Jó éjt Neked is!
Most fáradt vagyok, de holnap beírom az ehhez tartozó címszavakat a keresőbe és olvasni fogok.
Jó éjt Laci!
Ez a fajta már a látványtól visszahátrál ! De egy csákány nyél is igen hasznos szerszám!
Jó lenne utánanézni hogyan vannak szabályozva ezek a dolgok, az önvédelmi eszközök között is biztosan van legális.
Nekem fegyver nem lenne jó mert ha beborulna az agyam hamar kitáraznék, aztán mehetnék a kóterba... inkább valami olyan ami nem okoz maradandót de eszébe jutna az illetőnek amíg megvan
Majd ha eljöttök mutatok valamit
személyi védelem címszó alatt !
Ezzel csak az a baj Józsi hogy amíg te a vagy én a napi gondokkal bajlódunk, addig az életünkre törnek váratlanul, fel se tudunk rá készülni. Muszáj lesz "valamit" bekészíteni az autóba mert ez bármikor előfordulhat sajnos.
Maga az elv egyszerű Miki, de olyan miniatürizált világuk van ezeknek a japánoknak, hogy nem nagyon engednek helyet a plusz dolgoknak, szóval a kivitelezés volt nehezebb. 86-os a kis gép de bőven megelőzte a korát, 13 éves voltam, akkor még rengeteg Riga 12-es futott, szerintem ha egy ilyen technikához szokott japánnak azt kellett volna használnia az első útján beledőlt volna a kardjába
Valamit mondania kellett! Semmi nem volt éppen a szájában!
Teee! Te... nácista!
A múltkor volt 1 videó, a cigány asszony ordította: " neonnácik, neonnácik!! "
Nagyon patent! Lett!
Elfogták az út szélén fosztogató FIATALKORÚ CIGÁNY bandát, köztük volt egy PURDÉ is.

http://hunhir.info/index.php?p...
Minden jót!!
Azt el is felejtettem, hogy örülök, hiszen nekem is sokat ment a simson már a második éve és nem kell tekerni, és csak 45 kiló vasat kell fékezni gyorsítani!
Köszi hogy felajánlottad de sajnos 42mm-es, végülis nem bonyolult egy esztergályosnak nem kihívás, a többit meg pontosan lerajzolom neki. Léptem mert Zara vár!
Közben megtaláltam az egyik hosszabbítót a teleszkóp végébe, azt hittem saválló, de csak Vasból van, 39 az átmérője, az egyik végén 35 mm átmérőjű, és 1,5 mm emelkedésű menet van, 16 mm hosszban, a teljres hossza 100 mm. Mérd meg mik a tied adatai és ha stimmel akkor a másikat is elő keresem. Allah növessze hosszúra és keményre igazhitű motoros! Egészségedre ezt a vöröset gyomorkeserű helyett!!
Tudod milyen jól működik? Ez az odahúzott állapot, pöccre indul gáz nélkül és most 5°C-ban fél perc és tolom vissza félig, majd még az utca végét se érem el és teljesen lezárom. Eddig meg elmentem a boltba, majd onnan vissza és még rajta volt az automata... persze hogy zabált!