Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez a Megyeri híd, itt ár járt már néhányszor az Inazuma! De ez úgy látom autóból lett lőve
A híd nem az
Rám szakadék
De, ha már itt tartunk:
János hegy Erzsébet kilátó
Én sem!! Az augusztus előtti két hét évtizedekig eső nélkül volt! Még nem volt kész a pince, vagy a tetején aludtunk hálózsákban , és nem áztunk meg!
Most meg esik ha kell ha nem!!
Ennyire változékony nyárra nem is emlékszem.
Szia Laci! Felétek is ilyen lehetetlen idő van?!
Itt se sokkal jobb, kemény meleg, majd óriási zápor és tikkasztó pára... ezek váltogatják egymást.
Az jó, de a kép alapján nehéz kitalálni.
Itt meg a lányomék vannak az unokákkal, de ugye majdnem egész nap esett az eső! Délután voltunk egy kicsit a kikötőben meg a Badacsony oldalán aztán estére megint eső, mert nagyon kell!!
Ma erre jártam.
Köszi!
Egészségedre!
Szia Laci! Köszönöm a koordinátákat, voltám a dörgicsei falukban borozgatni...
Akkor jó pihenést!
nem forma 1, annyira azért nem szeretem ám eszembe se jutna odamenni! Egyszer voltunk 97-ben, bőven elég volt.
Most csak úgy szabin vagyok.
*a fiatalok nem voltak ismerősök
(sokadik óra )
Gondoltam hogy esküvői kellék volt a motor, csak a fiatalokat nem voltak ismerősök. Hungaroringen voltál? Te nagy Forma1 rajongó vagy.
Jó neked!
Elküldtem a romok koordinátáit
A nagybátyám fiának esküvőjén voltunk Kóspallag - Kismarostól északra - mellett 1 vendégházban. Ott a tó mellett volt a szertartás. Volt 1 kérés, hogyha lehet motorral menjek, a fényképezés végett. Így pénteken reggel elmentem parádra, szombat reggel meg kóspallag mellé. Aztán még nagy buli volt most meg pest.
Kitartást Laci, én most pihi majd csak 9-én kezdek reggel.
Később küldöm , jött egy hiba mennem kell melózni...
Köszi, priviben küld el azt lehet sort kerítek rá még a szezonban...
Érdekelne a kép története, természetesen csak akkor ha publikus.