Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

van.
hali Viktor nekem is 250 esem van de én nem tapasztaltam ilyet a motoromnál. de megmondom őszintén nem is figyeltem sose.de sok sikert a géphez. szerintem kategóriájába egy jó motor. én pl 80-90-100- között használom és 3 literrel elmegy.amugy 85 kg vagyok.nekem egy hibája van ha megállok piros lámpánál vagy csak úgy akkor nehéz üresbe rakni mindig beugrik 1 vagy 2 őbe.de ha gurulok a motorral és úgy pakolom vissza üresig akkor semmi probléma.de már megszoktam egy páran azt mondják hogy tipushiba.
Sziasztok! Tegnap vásároltam egy HONDA CBF 250 egyhengeres motorkerékpárt 9 ezer km-rel. Szakmai segítségre lenne szükségem. A kuplungot ha lassan engedem 3 ezres vagy 4 ezres fordulaton, akkor a kuplung kiengedése közben a motor induláskor egy nagyon picit berángat (de nem zavaró annyira). Emlékszem az oktatómotorom (Suzuki GS 500) szintén ezt produkálta. Ez a jelenség az egyhengereseknél természetes vagy baj van a kuplunggal? (Mert sehol nem olvastam ilyen hibajelenségről). Ha gyorsabban engedem a kuplungot vagy nagyobb gázzal, akkor gond nélkül elindul picit sem rángatva.
Sziasztok ma sikerült leütnöm a hűtőm sarkát cbf600 2009 tudna valaki segíteni esetleg elfekvőben asztal alatt stb. köszi
CBF 1000 Sc 64-re keresek...tudnal árat,képet küldeni?
Szerintem nekem van...
Üdv !!!
Cbf 100 F-re keresek hátsó csomagtartó keretet
Sziasztok,

Egy ismerősöm árul CBF600S alkatrészeket és túradobozokat, az alábbi linken meg tudjátok nézni őket. Elérhetőség a linken.

http://cbf-egyesulet.hu/e107_p...
Elkelt.
Sziasztok!

Eladó Givi V35NT fehér prizmás oldaldoboz pár Givi C35G730 ezüstszínű tetővel, gyönyörű, karcmentes állapotban. Esetleg fehér tetővel is megoldható az ezüst helyett. Ára 90.000Ft. Érdeklődni: info@saab-club.hu
Sziasztok!

Honda CBF 250-re szeretnék sportdobot,viszont olyat aminek 4csavaros a felfogatása és a csavarok egymástól 55mm-re vannak négyzet alakban olyat sehol se találok :( Valaki tud más megoldást esetleg,hogy hogyan tegyek fel egy másik dobot a motoromra,hogy majd a későbbiekben eladásnál a gyári kipuff dobot is vissza lehessen rá tenni?

Köszönettel:
Monori Szabolcs
CBF 600S Bontódik.
70/6321-829
Üdvözlet

Keresnék 2004-es 600-as CBF-re hátsókapaszkodó párt, ha jól tudom jó rá igazából az összes típusé (500 600 1000), ha tévedek szóljatok légyszi .
Talán kevesebbet fogyaszt az injektoros.Nekem karbis van,de imádom.
Sziasztok! Tudnátok abban segíteni hogy melyik a jobb vétel CBF600 estén, a karburátoros vagy az injectoros? Gondolok itt az ár/érték aranyra, szervízköltségre, stb. Például az injektorosnál is van karbiszinkron, stb Előre is köszi!
Sziasztok!

Szeretnék eladni egy szép állapotú CBF műszerfalat. Érdekel valakit?
Tel: nullahathúsz kilenc héthétkettő négynégykilenc
Helló! A hátsó kulcsos rész levétele után találsz 2 db. csavart,azokat kitekered és lejön az ülés.
Köszi :)
2 db imbuszcsavar fogja.Ha leveszed a hátsó űlést akkor férsz hozzá.5-ös imbuszkulcs kell hozzá.
Sziasztok,a cbf 500 ulés hátsó része kulcsos hátul ugye,ha jól tudom,de az első része hogy vehető le? köszi :)
Üdv mindenkinek!
CBF500-ra keresek hátsó doboztartót!
Ha valaki tud kérem jelezze.
Köszönöm.
250-es vásárlásakor a kuplungra kell figyelni.Lassú menetben megállás előtt ki tudd venni üresbe.Az én mocimat úgy vették be kereskedésbe,hogy igazolnom kellett a kuplungcserét.Ez komplett 130000 e forint kosárcserével együtt.Amúgy a cbf 250-es egy nagyon jó és megbízható motor.Széles utat!
sziasztok!

Tud valaki esetleg elado serulesmentes gyari cbf 500-ra dobot?
exec79@gmail.com
Koszi!
szia,
nem, szerencsére gyorsan, 1-2 nap alatt új gazdára talált.