Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bocsi, ez lemaradt. Igaz nekem a kicsi a 600-as a nagy meg az ezredes de mindegy is
600-ashoz keresek, de már csak vízhűtő kellene.
Akinek lenne elfekvőbe kérem ne tartsa magába
Köszönöm!
Szia Vidom!
Ahogy nézem neked kicsit necces egy napos túrának elmenni ide de egy kétnaposra élmény azt garantálom de asszony mentesen :) nem éri meg pisi fénykép stb miatt megállni:).
Az útvonal több féle is lehet.Pl Kiszombornál kimenni Temesvár Resicia majd Anina onnan le a Bigari vízesés fele majd vissza és Oravitianak elmenni pihi egy jó kajáldába majd vissza Resica és úgy haza.Vagy Nagylaknál kimenni Autópálya Lugojig és úgy Resica.Tudom ajánlani azon a környéken szinte semmi forgalom jók az utak és mire ezt olyan tempósan végig mész el is fáradsz rendesen kb olyan 150 km vagy a Lugoj felöl mész mégtöbb.Fárasztó hazafelé már nyüg de megéri azért az élményért.Hál ég nekem közel van.Két kapcsolót raktam rá ez a legegyszerűbb.Ugye 3 fokozata van stroboszkób tilos a használata teljes fény és 60%.60 on használom és gyújtás le fel adásakor van hogy egyik átvált ilyenkor csak az egyik kapcsolóval átváltom és kész nincs nyűg forrasztgatás stb.Tompított szálra tettem külön biztosítékra így leveszi indításkor.Remélem segítettem...
Melyik kicsi? Cbf van 125, 250, 500, 600 es ezres is.

Jofogason, kepesmotoron vagy batszi motornal nezz szet.
Üdv mindenkinek!
A páromnak hétvégén sikerült vennünk egy 2005-ös kis CBF-et, az N-es verziót.
Olyan infók kellenének, hogy valakinek nincs elfekvőbe ehhez a típushoz esetleg első lámpája, műszerfala (elég csak a hátsó burkolata), hűtője? Extrának lehetne gyári kormány és gyári utas kapaszkodó is
Meg szerintetek a 2003-2005 közötti Hornet cuccai jók lehetnek az elejéhez? Gondolok itt a fent leírt cuccokra.
Nagyon köszönöm a segítő szavakat!
Szép napot mindenkinek!
Hát azt már láttam,hogy a villogást ezekben a lámpákban hogy lehet ki kötni. De erről még nem hallottam, hogy két fényerő eltérhet.

Ha leírod nagy vonalakban a város neveket megköszönöm.
Ha érdekel leírom az útvonalat van már több videóm is róla megtalálod köztük.
Szia!
Innen is lehet rendelni http://kinashop.hu/DRL-motor-LED-lampa_3 de Én a kepesmotoron találtam!Annyi hibája azért van hogy két kapcsolóra kell kötni a lámpát.Tehát mindkettő lámpa külön kapcsolón legyen mert képes gyújtás le fel kapcsolásnál elveszíteni egymáshoz a fényerőt.1500 ft darabja a kapcsolónak.Lefényképezem azt is hogyan néz ki.Bekötni se nagy dolog.Felvétel Romániába készült egy napokra szoktunk kiugrani olyan 700-750 km de tele jó kanyargós úttal ami nekünk sajnos nincs plusz forgalom nélkül.
Linket a lamparol? Merre keszult a felvetel a motorozasrol?
Üdv a Cbf tásaknak!
Nem olyan rég feltettem a motor bukócsövére egy kínai menetjelző fényt.Pozitív élményeim vannak.Ajánlani tudom csak ne a legerősebb fényen az már bántó autós társaknak.
http://youtu.be/AtKT6ts-gWo videón pár helyen látható.
Sziasztok!

Honda CBF 250-hez keresek műszerfalat illetve plexit illetve a világítás körüli króm részt is! Ha van valakinek kérem jelezze.
06205059709 vagy monoriszabi96@gmail.com
Hálás lennnék érte! :) :)
nekem is innen van.

07.07-i hozzárszólásom más néven

http://cbf-egyesulet.hu/e107_p...
Szia. Lenne oldal doboz szetted jó áron?
Vagy komplett szett, hátsó tartóval együtt?
új is érdekes lehet?
Üdvözlet!
Keresek eladó CBF 600-ra oldaldobozokat konzolokkal együtt vagy Givi V 35 oldal dobozokat, esetleg oldaltáskák is érdeklenek konzolokkal együtt.
Elérhetőség: motoros48@freemail.hu v 06302074296.
Köszönöm.
szétnézel, van egy pár

https://www.ebay.com/sch/i.htm...
Sziasztok!

Most vettem egy 2009-es Honda CBF 1000 ABS-es verziót. Az lenne a kérdésem, hogy esetleg lenne e valakinek eladó gyári szerszámkészlete?

Előre is köszönöm!
Szia Demars!
Látom még szép a 600-as.Én imádtam.Néha hiányzik...
500-600-1000 esek figyelmébe ajánlom aki érez magába elég ügyességet alakítsa át a sárvédőt ha vesz.Sokkal jobb már hosszas használatból.

Üdv Roli
Szia.
Jó lett! Szép az ezredes.
Köszönöm a fotókat és a leírást! Az a veszély nem fenyeget, hogy a tükrök összeakadnak: egyszerűen nem szeretek előre menni a kocsik között, elindulás után jobb az előzés :-)

Kató
En ezt maskepp oldottam meg - kenyszerbol. Az egyik tukorben megjelent egy vakfolt az uvegen. Cserelni akkor nem akartam. Igy vettem ra 5 cm atmeroju kor alaku panorama tukrot. Ontapados ragasztoval felteve. Jol is nez ki es praktikus is.
Üdv ki-27!
Annyit hozzá tennék ezáltal a tükrök kijjebb lógnak a kormány külső síkjától és lejjebb egy kicsit mint a gyáriak.Sok autó tükrei felett így nem férnek el emiatt nehézkes az előrejutás.Fótoztam mire is gondolok.Motor jobb oldalán a gyári bal oldalán az új.Illetve annyi hogy a cbr jobb oldali tükre kerül fel a cbfre bal oldalára és a bal pedig jobbra.El kell tekergetni 180 fokkal.Mielőtt megveszed próbáld rá tetszik e.Szerintem jobb, legalábbis a hátralátás mindenképp.

Roli
Köszönjük a tippet, már rettenetesen zavart engem is, végre egy jó és esztétikus megoldás.
Üdv Mindenkinek!

Kicseréltem a tükröket az ezredesen.Már a 600-on is zavart a szűk láthatóság és idegesített mindig a könyök behúzás.Kiemelő amit néztem annyira nem esztétikus nekem így végül rápróbáltam egy cbr tükröt.Sokkal jobb lett szélesebb és látok magam mögé rendesen.

Roli
Cbf600 n
Befecskendezőshöz valakinek?