Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez egy jo doboz, ennyi az egész. Nekem a k35van vagy mi a száma, hitvány szar.
A dobozok és a tartó is elkelt, köszönöm!
Azér az sokat elmond, hogy 8-10 éve van a givi palettáján és az egyetlen típus amit soha nem akcióztak és a mai napig 133.500.- a Shox-nál
Plx konzolom van :/ sajnos nem jo nekem. Apuen ilyen dobozok vannak, a szamzaras resze nagyon jo, az egesz doboz massziv. Ez az egy givi doboz van amiert en penzt adnek.
Akkor postázhatom?
Ennyiért annak is megéri aki nem is akar dobozt venni...
Hali Urak!
Eladó CBF-re való oldaldoboz konzol givi valamint givi keyless számzáras dobozpár.
Konzol 15eFt
Dobozpár 60eFt
Egyben 70eFt
Hi!
Ha használtban gondolkozol érdeklődj bontóban. Google kidob néhányat, probálkozz. Itt a környékünkön (GyMS Megye) nincs sajnos motor bontó.
Újnak gondolom horror ára van...
Sziasztok. CBF 600-hoz keresek első telókat. Tud esetleg valaki segíteni?
Szia. Múlt héten vettem. Azért köszi, hogy jelezted.
Szia! Van.
70/6321-829
CBF600S gyári plexi kis,kipolírozható karcokkal eladó 6e ft-ért.Érd:zoli_motor@freemail.hu
Megoldva! Picit agyalni kellett, de sikerült stabilan rögzíteni a platnit.
Üdv!
Van saját készítésű konzolom (egy fórumos kollégától vettem innen), vettem egy ócsó dobozt fém platnival, rögzítéshez adtak hozzá csavarokat és négy íves tartót. A konzol viszont egy vas lemez, ehhez hogyan rögzítsem? A négy íves tartó sztem ide nem kell, elég, ha a csavarokkal simán lehúzhatom... Jól gondolom?
Köszi
Uhh... Az elég durva! Ha találok valamit szólok!
Köszi szépen demars! 60.000 pénzt kérnek érte, amit kicsit nehezen adnék ki. Amennyiben van költséghatékonyabb megoldás, azt szívesen veszem!
Szia. Itt kérdezz rá: http://www.sugomotor.hu/alkatresz.htm

Ha jól látom, van 2004 -es 600N -hez való.
Sziasztok! Szükségem lenne egy CBF600N (2004) műszerfalra! Tud nekem ebben valaki segíteni? Köszi szépen!
Bocs, nem jelentek meg a képek... Már látom. Stabil, nem akar leesni? Milyen dobozt lehet rátenni? (Első motor, bocs, ha hülyeséget kérdezek)
Szia. Képet dobsz fel? Vagy küldj ide: demars(kukac)freemail(pont)hu
Hátsó konzolt keresek
Sziasztok!
Házilag készített konzol eladó csavarokkal kapaszkodó megtartásával, nekem feleslegessé vált.

Roli
Üdv,
Van valakinek esetleg elfekvőben felesleges hátsó doboz konzol? Vagy tud olyat aki árul? 2004-es CBF 600 S -hez keresek, használt teljesen megfelel.
Köszi
Elérhetőség:30-599-8212
Honda cbf 250 donor motorom eladó,minden működik rajta,törve volt. /5116km-es/
Sziasztok ! egy nagy gondom lenne!! van egy 250 es cbf hondám és fel lett generálozva de sajnos elfelejtettem , hogy a karburátoton lévő gumicsöveket hogyan és hova kell kötni szeretnék segítséget kérni előre is köszönöm ha valaki képet tudna küldeni erre címre vagy ide tudna írni segítséget nagyon megköszönném a cím raczjozsef78@gmail.com