Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Milyen engedélynek, jelölésnek kell lennie, hogy legálisan feltehessük a dobot? Milyen bizonylat kell hozzá, hogy néz ez ki, mi van benne? Mindenki mást mondd, én szeretnék olyat, ami legális.
Youtube video alapján nekem tetszik a lentinek a hangja. Esetleg vki ismeri, milyen minőség??
Köszi, Üdv.
Sziasztok! Egy 2004-es CBF500-am van. Ilyen vagy hasonló dobot szeretnék itthon vásárolni. Nézegettem ebayen, ill egyéb online boltokban, de onnan nem szívesen.. ha csak...
Szóval ilyesmi:
http://youtu.be/HpjoUyo4tjM
Sziasztok! Van pár berendelt Honda első kerék csapágyam 20x45x12, 91052MBWE11 ez a gyári cikkszáma. Ha valakit érdekel írjon: hanibal@freemail.hu
Szia/sziasztok!Én is cbf 600 n illetve s vásárlása elött állok.Ha tudnátok segiteni mire kell odafiyelni ennél a tipusnál,megköszönném.Illetve tapasztalatok?Megbizható gép?Előre is köszi szépen!
anzee84@gmail.com
Köszönöm megkaptam!
Igen köszönöm , tökéletes lesz. vagy ide, vagy az emilcímre: katolacikukacgmailpontcom.
Tudok küldeni angol nyelvűt pdf-ben ha megfelel. A forditás még várat magára :)
Köszönöm! Jelenleg a garázsban pihen az 500as mellett , mihelyt szétszedem őket az olajcsere alkalmából lesz fotó!
Esetleg kaphatnék egy linket, honnan lehetne letölteni? A számítógép nem az én világom .
Várjuk a jó időt, a friss olajat
További szép napot!
Gratulálok az ezredeshez,képet tegyél föl!Tölts le Service manualt ha nem kaptál hozzá kézi könyvet.Én a 600-as ba Mol 10W40-est használok,meg még két másik Hondánkba is.
Üdvözöllek benneteket CBF motorosok!
Most váltottam CB500 ról CBF1000re. A kérdésem, milyen olajat kíván a vas? Márka, viszkozitás, szintetik, félszintetik?
Válaszokat előre is köszönöm.
Üdvözlettel: Kató László
pokjaras@freemail.hu
Köszi ;-)
Szia. Nagyon sokmindenre figyelni kell. Irj elérhetőséget mail vagy face, szivesen segitek.
Mivel első motorod..vigyél magaddal olyat aki látott már ilyet...Vagy vidd el állapotfelmérésre valamelyik szervízbe.. Pár ezrest megér!
Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni. Motorvásárlásra készülök, a kiszemelt darab egy CBF 600 N.
Ez lesz az első motorom. A kérdés az lenne, hogy mik azok a dolgok, amikre ennél a típusnál oda kell figyelni (pl vásárlásnál), vannak-e típusbetegségei stb. A válaszokat előre is köszönöm.
Sziasztok!

Nem tud véletlenül valaki eladó sportkipufogót cbf600 ra elfogadható áron.

Köszönettel.
3x 17" elsö kerék jó állapotban eladó.

NSR 250 en volt.

Üdv mindenkinek: András
3x 17" elsö kerék jó állapotban eladó.

NSR 250 en volt.

Üdv mindenkinek: András
Nem hiszem,hogy ennyi idő után már kéne mennie a ventillátornak!
Sziasztok. 2perc melegités kb 2 km utazás majd még 4percig ketyegett alapjáraton a gép amikor a tulfolyón elkezdte nyomni a hűtővizet majd a lámpa is kigyulladt. Ennyi idő után ez normális? Mint kiderült, nem volt rendesen össze dugva a ventillátor vezetéke. CBF 1000ről van szó.
JTR302 hátsó lánckerekek eladóak 39 (új) és 42-es (szinte új) fogszámmal. 39-es jó áttétel növelésre (túrázáshoz), vagy kisebb elsővel rövidíteni is lehet ezzel is. Bolti ár 60%-áért eladóak.
JTF333 első is van több db, 16os méretben, bolti ár 60%-a szintén.
SAFEGATE globális pénzügyi otthon van itt, hogy felajánlja mindenféle kölcsön megfizethető arány 3%. ha szüksége van egy hiteltípus kérjük keresse hitel cég segítségével a vállalati e-mail, így a vágy hitel összegét.

kapcsolati keresztül vállalati e-mail: safegateglobalfinancehome@gmail.com
Ezúton szeretnénk tájékoztatni a nyilvánosságot, hogy a SAFEGATE Global Finance Kezdőlap jelenleg ad ki hitelt megfizethető arány 3% -os éves kamat. Adunk egy minimális hitelösszeg 1,000.00 EUR, maximális összege 100,000,000.00 euró. Ha van szükségük a pénzügyek az üzleti tevékenység kiterjesztésére, mezőgazdasági célú, az adósság visszafizetése és oktatási kölcsön akkor lehet nagy segítséget és támogatást Önnek. További érdeklődik a hitelprogram javasoljuk, hogy lépjen kapcsolatba a hivatalos e-mail alábbiak szerint:

vállalati e-mail: safegateglobalfinancehome@gmail.com
Meg tudná mondani valaki akinek van a motorján felnicsík, hogy mekkora az átmérője a csíknak. Melóhelyen tudnék nyomtatni azért kérdezem! köszi
Áve!
Gratulálok, szép lett és még inkább jó! Igazi örök élet bringa a szíj és a zárt váltó, zárt fék miatt! Határozottan tetszik!
Szia Bal3,
röpke fél év, és már kész is van, a részben általad inspirált bicaj:
a téglavörös gép a hajók közt lett az én szíjhajtósom, automata váltóval.
Tartós-teszt indul :)