Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Motornál nincs végleg kívánva, nem bontás köteles
Jövő nyáron megkeresel, és átalakítjuk. Az én hondám 260 kg , és én 82 vagyok. és fél lábbal!
Én egy 4cm vastag fadarabra álltam fel első kerékkel, és úgy már egész könnyen ment. Persze ez csak otthon kivitelezhető.

Amikor vhol túrán kellett középsztenderre tenni, akkor kerestem egy olyan helyet ahol pár centivel magasabban volt az első kerék mint a sztender és a hátsó.

Útpadkára nem emlékszem
Tike módszer: Felgurulsz első kerékkel a padkára és onnan állítod fel.
Sziasztok! Valaki mondana nekem valami jó technikát középsztenderre állításhoz mert még mindig vért ízzadok ezzel a szörnyel :D A saját 110kg-al ráállok és még úgysem jön fel :) 1991 sc24. Ha esetleg valaki tud valami jó technikát ne folytsa magába ahol nem kell megszülni közben :D köszi!
Pont most néztem...
Hahu-n van egy eladó 250-ért link

Teszek bele egy CBR blokkot, és nincs is vele több baj.

De ha már annyit kiadnék motorért amibe ezek kerülnek, lenne egy szép AfricaTwin-em :D
Tike, Neked való cikk, mikor lesz ilyened?
Ha a blokkot kikapja es a helyre is akksit tesz kornyezetvedo-mernoknek is mrhet.
És még mérnök is... jááj.
Ne is mondd! Ráadásul a Yuasa témát is kiveséztük annó, most mégis ugyanazzal a f@szsággal jönnek!
Igyekszem keveset kommentelni, idegeskedem eleget melóban, nem kell még ez is.
Itt ùgyis csend van... érdemes szemezgetni a GS500 fórumban. Csávó hengerűrtartalomból számolja mekkora akku kell a motorba... Jézusom...;)
Nekem is le kellene gyalulnom a maradék gumit. Mit szólnátok egy őszi SK karikához?
Októberben még gurulhatnànk egyet...
Üdv!

Persze!
Adatlapomon a telszámom, csörgess meg és megbeszéljük.
Szia! Az enyémnek is láncfeszítő gondja van, kérdésem vállalnád-e a javítását?
Volt bableves? Mikor nézzük meg, hogy melyik moci megy 6-ba 1-el többel?
Mostmár én is írok:)
Szia!

Írtam én is, mert a szoci-s cím most nem elérhető...
Szia! Írtam email-t. Üdv.: Robi
Ha Krisztiant nem, engem érdekelne...Irsz nekem egy telszamot? Mailcim az adatlapomon.
Háát, ha karc nélkülit keresel, az nem olcsó, 250euró körül kapsz kint németben. De még ha nem is csúsztak el a motorral, 20-30év után karc, rozsda lehet a dobokon. Egyébként egy jó festő fel tudja javítani a dobokat. Sebaj, ha nem kell senkinek, megy a kukába, csak előtte még egy próbát gondoltam megér a dolog.
A színe pont jó lenne, de olyan kéne ami nem karcos:)
Szia! Tettem fel fotókat. Üdv.: Robi
Sziasztok!

A garázs kiürítésből megmaradt cuccokról csináltam pár fotót...

Üdv.: Robi