Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

minek?
Valaki nem tudja hogy honnan tudnék demoneyes-t beszerezni egy CBR 1000 RR-hez??
ennek mi értelme?
Szia Danyboy! Vettél egy gépet?
hello.

hogy áll az ügy?
fejlemény?
lesz biznyák?

üdv én
HÜLYE VAGY?! Napokig nem tudnék leülni utána...
ja. az. szeretnél te abbana női kategóriában előttem menni :o))
Jó, hát a hatszázas az női kategória, ezt tudjuk.
teccett akkor is. a 600-at fikáztam csak!
Ühüm, a múltkor még nem ezt mondtad...
Mármint a motorról.
akkor jó. az tény, hogy a fekete a legjobb, de ez is bejön na. ez van. lehet te ezér nem teccel! :o))
Figyi, te kawás, meleg, és ráadásul női méretű motorod van.
Úgyhogy a te véleményed nem számít.
nekem teccik
Aztamindenit... a Hondánál megint valami ritka ocsmány fényezést sikerült kiötölni 2007-re!
Szia!
Hívj fel! 06/20-964-8805.
hello,

nem hívtál oszt nekem eltünt a számod, értekezünk az ügyben?

üdv én
El sem hiszem! Ma 13h-kor kész lett a gépem. Törvényszerű hogy jönnek az esőzések....:-(
itt a száma: 06209648805
szerintem azért lett ilyen olvashatatlan mert telefonról írt.próbáld másik progival
hello,

valahogy nem toom elolvasni, a fele nem láccik, a számod küld el újra mert olvas6atalan.

köszi max
a motor csuszott a bal oldalán a kormány és a spoiler a bal oldalon letört.a jobb oldala és a fejidom megrepedt de a helyén van.a bal első lábtartó és a hűtő letört a váz egy kicsit megcsiszolódott a blokknak csak esztétikai sérülése van.4400km van benne.én 1500at mentem vele.a lámpák és műszercsoportnak semmi baja és a motor többi része is működik pl:fékek felfüggesztések stb.az ára 1400000huf.ha érdekel hivj a számon amit megadtam.hello
hello Gery,

mit kérsz érte?
képek?
mennyire repült el?
ill, minden infó kéne róla, stb.

üdv max
Ősszel volt átépítve. Nem akartam átalakítani az olajzást is, így inkább abbahagytam a gyakorlást, és visszaépítettem pályára. Sajna nincs lóvém új blokkra. Így is kerózok, csak kevesebbet, meg már állok le gyakorolgatni órákat.
jó,de ecer mutatál egy olyan képet,amin streetfighterré van alakítva.akor most hogy van?most mien alakja van
Ok. akkor a legközelebbi találkozásunk alkalmával megbeszéljük. Köszi:-)