Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az interwheel sokkal jobb ,nem érdemes kibumlizni bécsbe ezért.En is csak arra jártam azért mentem be. Még jó csajok se voltak
Egyrészt: szó sem volt arról, hogy nekem kéne, de attól még lehet a családban, ha nem haragszol...
Másrészt: te még életedben nem láttál engem, azt se tudod, hogy min vihogsz...
Úgysem érnéd fel....
Képről nagyon ontromba szegény! De a valóság mást mutatott
Tegnap láttam a szalonban és kellemes meglepetés ért,egyáltalán nem csúny sőt élőben szép legalábbis a fekete-fehér színben Csak az a hátsó lámpa rontja le az összképet!
...háááát, nem is tudom... Nekem csalódás... Nem mondom, hogy nem szép, de nem sikerült elájulni tőle...
Ha pedig mégis lesz a családban, akkor úgyis csak a féklámpáját kell nézegetnem...
es megerte kimenni a becsi kiallitasra?

amugy gyart mar valaki kipuffogot a 2008sahoz?
Szerintem szép lett az új RR ma láttam élőbe
Sziasztok!

Nem tud valaki véletlenül 2004-es
1000RR-hez bontott vagy esetleg
új olajpumpát? SOS!
Ami a képen van az olasz rendszámhoz való, de amit mi árulunk azt konkrétan a magyar rendszám méretére gyártották.
Na ezt se magyar rendszámra találták ki. : )
Nálunk (DanGer Bikes) van most raktáron Valter Moto gyártmányú (az indexek nincsenek benne, több lehetőség is van ezügyben). Az ára 12.900 Ft. Ha érdekel, hívd a 06-205-DAN-GER számot.
Valaki tudna segíteni 2007-es 1000rr-hez szeretnék venni rendszámtáblatartót! valami ilyesmit.
Az ideális középút: Kawasaki Z750.
Azert nem zarkozok el mas ajanlat elol sem, pl ajanlottak meg a Politec-et is...
Szia Tesó,
itt van olyan ami neked kell...
http://www.pascalplast.sk/
Üdv!
Koszi, kuldtem mailt
Szia!
Nekem lesz eladó, ha nem megy fel az idomgarnitúra az új motoromra! Ha érdekel, írj!
fintam@vivamail.hu
Én ajánlanám először a hatszázast a fokozatosság miatt is, meg sztem kár lenne egy "kategória-élménnyel" szegényebbnek lenni! : )
Hello mindenkinek !

Jelenleg a Honda CB500 boldog tulajdonosa vagyok, azomban valamikor a nyar folyaman szeretnek venni egy nagyobb gepet, es a tanacsotokat szeretnem kerni, hogy mennyire "allat" egy CBR900RR mivel azt szeretnek venni !?

Vagy szerintetek ne ugorjak ekkorat es a lepcsofokokat nem atugorva vegyek egy 600-ast !?
A motorozasi stilusomrol annyit, hogy nem vagyok egy eszeveszett, meggondolatlanul szaguldo, inkabb szeretem megkimelni a paripamat, azomba mikor a helyzet ugy kivanja azert szeretek haladni is :)
Nagyon sokszor napi tobb szaz kilometert kell megtegyek, ezert is volna jo a nagyob telyesitmenyu motor.

Szoval varom a velemenyeteket, tanacsotokat !
Koszonom
Nem nagyon kellett rajta farigcsálni csak a csavarok helyét kifúrni.Nem volt a mínőségre semmiféle panaszom,ja meg festés előtt nem kellett a gittet kilószámra rákenni.
Mondjuk én a gyári ülést raktam vissza,és ott kellett faragni rajta,hogy fel tudjam csavarozni.
Koszonom, en is ezt neztem ki egyelore ;)

neked milyen volt minosegre, sokat kellett faragni?
Hali!Kérdezd meg tőlük én is annó tőlük vásároltam!
Pontosan nem tudom hogy 1000RR-re van nekik,de mikor én vettem a 2005-ös 600rr-re csak a 2003-as garnitúráról voltak képek!Megéri megkérdezni viszonylag olcsó is!http://www.spcomposite.com/
Sziasztok,


ha valaki otthon van a kerdesben: 04-05 1000RR-re hol lehet / erdemes palyaidomot venni?

koszi
N.
Hello

Legyszi irjatok mar le, hogy eg a gepeteken a helyzetjelzo/tompitott/refi. A jobb vagy a bal oldali buraban egnek? Ugy nezzuk, a balt vagy jobbat, hogy a mocin ulsz.

pl:
-helyzetjelzo: mindeketto
-tompitott: jobb
-refi: bal

Remelem ertheto volt, kosz szepen.
Miden Hondásnak BOLDOG KARÁCSONYT Kívánok