Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor végül lehet azt mondani hogy ár-érték arányban megérni a rendelés . Remélem okés lesz az én rendelésem is. Es időt álló lesz.
A szin hibatlan a fujas az majdnem. Az illesztes nagyjabol okes, a muanyag merevebb picivel de az is jo. Hőtükör es plexit kaptam melle de a csavarok ebben az opcioban nem voltak benne igy kulon lett megrendelve de potom penzert kompletten, muanyag bolhastol egyutt minden par ezerert.
Igen látom . Majd csak jo lesz . En inkább a műanyag minőségében bízom h az jólegyen ,bár a szín is fontos nagyon .
Talan ott jobban latszanak a hibak
Szép motor nagyon. ÉS úgy az idomok se olyan vészesek.
Erdekes a tobbit nem tudom felrakni foleg a hibakrol..este megprobalom
Oke megköszönöm.
Holnap csinalok par kepet..
Remelem nem lesz gond nálam se . Nekem egy 1000rr repsolra jön. Időt álló is remelem a műanyag . Adtak hozzá amúgy mindet ? Csavar, tankpad, hőtükör külön?
Merevebb mint a gyari. De a hayabusan problemasabb volt felrakni ott nagyobb a felulet. Itt semmi gond
És a műanyag minősége milyen? mert én is most rendeltem gondoltam utána járok ne érjen túl nagy meglepetés. :)
Nemreg erkezett meg kinabol a szett 2007eshez. Minden masodik idomon van fenyezesi hiba potty stb
Nagyjabol 5 meterrol nem latszik egyik sem. Illesztesi problemak is vannak de orvosolhato ha nem fakezu es fafeju az embor
üdv. érdeklődnék 2005-s után gyártott idomszettek milyen minőségbe lehet hozzá jutni? esetleg tud valaki pár szót mondani?
Üdv. Szeretnék tanácsot kérni idom szettel kapcs. milyen minőséget takar az után gyártott jelenleg? ki mit tud a mostani minőségekről?
Sérülés mentest .
Üdv.
Keresek Balos idomot , farokidomot ebben a színbe .
Köszi az infót
Feltételezem, hogy igen.
Volt egy évjárat (2009-es talán), ahol anyaghiba miatt sok a főtengelycserés; ha jól tudom lekopott a lánckerék, ami a főtengelyből van kialakítva.
Akkor elvileg az arany szinű a rosszabb konstrukció?
Fekete blokk módosított már, de hogy pontosan mi módosult, azt nem tudom.
Sziasztok,
2008 utáni SC59-nél mikor küszüböltél ki az olajfogyasztást? Esetleg valaki tud ilyet eladót?
Köszi