Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mondjuk a festékboltosok....

LX
Kik azok az ezek???
Elvileg kitudják keverni!

Ügyes srácok ezek :)
Szia!!

Mármint a gyári színkódra gondolsz??
Mert az megvan az ülés alatt!!
Az alapján nem tudják kikeverni?

üdv
Nonoo

a standox oldalán meg tudod nézni hogy mi a kód, és miből lehet pontosan kikeverni.... aztán a festékboltban kikeverik....
itt a link

null

LX
Hi!!!

Nekem egy eredeti, nem törött bordó fejidomra lenne szükségem.
Fogtam egy madarat és lefestettem, de nem találták el a szint, picit lilás lett.
Ha valaki tudja honnan lehetne normális festéket szerezni annak az infónak is örülnék.

Köszi, Nonoo
Sziasztok,

ha valakinek szüksége lenne az XX-hez gyári dobokra vagy gyári kipuf. rendszerre az keressen meg.....

LX
Csotanyka, Finster dobok elérhetősége: http://www.finsterkipufogo.hu/, ha a kérdésed erre vonatkozott.

XX-en lévő Akrapovic-ról érdeklődjél Peet-nél, neki eladó is van!
Szia mindenkinek !!
Egy kis segitség !! Ha a CBR 1100 xx emhez Akrapovic rendszert vásárolnék ,mennyire befolyásolná a mocikám élettartamát ,egyszerűsitve károsíthatja a blokkot vagy maradjon a régi gyári rendszer de az meg nehéz (elnézést mindenkitől ) és csúnyácska is !!
mert valaki ezt mondja valaki azt , valami hozzáértőt Please !!
Igaziból Akrapovicban bizom már minőségileg gondolom !!
várom segitségeteket
Engem is érdekelne hol lehet ezeket kapni ,ha neked sikerül megtudnod akkor megteszed hogy dobsz egy mailt ??!
Te és nem tudod véletlenül hogy ezekhez a ledes izzokhoz kell valami elektronika vagy maga az izzoba be van épitve ???
mert ha igy van lehet hogy postán egyszerübb lenne alkatrészeket (idex bura hátsolámpa ...stb)megrendelnük és igy legalább a postaköltségen sporolnánk !!
ha egyszerre rendelnénk , ez csak egy ötlet ha neked is jó ;)
Szia!

Megvannak még azok a Finster dobok? Külön-külön is eladnád? Nekem egy 600-as Banditra kellene, de csak 1 db. Ha menne igy is a dolog küldj légyszives képet e-mailben(palinta75@axelero.hu)!

Köszi!
Miért nincs kedvetek belépni a CBR klubba? Ezt már korábban is meg akartam kérdezni de most hogy saját klubon töritek a fejetek, tényleg kíváncsi lennék a válaszra.
Akkor mi lenne ha csinálnank egyet!!

Nagyon sok külföldi oldal van, de kicsiny mihazánk fiai valahogy nem érdeklődnek.
most találtam egy nagyon komoly angol oldalt.
hátha nem ismeritek:
www.blackbirdspares.co.uk/index.html
nagyon tetszenek a led-es égők és az átlátszó búrák.
Nem tudjátok itthon hol lehet kapni??

üdv
Nonoo
Sziasztok!

Nem tudjátok, az XX tulajoknak van valami honlapja, vagy fóruma?
Nemrég vettem én is egyet és nem nagyon találtam működő internetes közösséget (magyart) hozzá.

Üdv,

GG70
Szia!

Küldj, ha tudsz

nonoo@freemail.hu

köszi
Szia!

Szerintem 50 ezer jó ár.A hangja szerint még többet megérne,szerintem...Küldjek róla képet?
Nonoo!

Ezért adtam meg az e-mail címemet... (rezneki@vnet.hu) Vagy add meg a tiedet, majd akkor írok neked én.
Hi!!

Srácok, légyszives árakat is irjatok, mert annélkül nehéz.

köszi
Nonoo
Szia!

Nekem két Finster dob volt rajta.Nagyon tetszett a hangja!! Egy szezont használt.Eladó féláron,az XX már nincs meg.
Nonoo!

Ha érdekel egy Akrapovic 4-1-be rendszer az új ár feléért akkor írjál! (rezneki@vnet.hu)
Hali,

menettulajdonságokon nem igazán változtatott... csak könnyebb lett néhány kilóval. Az a max 1 - 2 ló pedig egy XX-nél nem észrevehető! De a hangja az nagyon dögös lett! inkább mély volt mint nagyon hangos, és ezért sok riasztó nem szerette
Karbis volt az XX-em!
De a bátyámé injektoros, azon viszont Akra rendszer van... na az is szépren szól! De az rendszer... (4-2-1)

LX
HI!

Menettulajdonságaiban megváltoztatta valamiben a Mocit?
Vagy csak a hangja lett dögösebb?
Injektoros vagy karibs kiadásra pokoltátok a dobokat??

köszi!
Nonoo
Szia,

Nekem LASER carbon ovál volt rajta (csak végek). Nagyon szép mély hangja volt!!!

LX
acrapovic (remélem yool irom) yoo hangos!
Sziasztok!!

Segítségeteket szeretném kérni Honda CBR 1100 XX-hez kipugogó vételéhez.
Akinek esetleg van valamilyen, az adhatna néhány tanáőcsot, tippet, mégis milyen márkájút érdemes venni!

Vagy ha van bármilyen egyéb más dolog amit egy XX-el kapcsolatban meg lehet osztani.

köszi, Nonoo