Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nonoo,

ha esetleg válasz gombra klikkelnél, akkor Túró kapna róla értesítést hogy neki írtál.... mert így vagy látja vagy nem.....

LX
és akkor mi is van azzal a címmel vagy telefonszámmal
képekre amit ő csinált.
békéscsaba bp pejoratív???
Szia!

Mivel Békéscsaba közelében élek, igy a pesti mester lenne a legmegfelelőbb!
Milyen referenciára gondolsz??
Tudnál adni valami Kontakt címet, telefont??

Köszi!!
Pesten tudok!
referencia is van ha kell...
én tudnok, de nagykanizsán!
Hi!!

Tudna valaki mondani normális fényező embert aki le tud fújni egy Bordó fejidomot??
Sajna a galambos afférom óta vár a fejidom a normális színére.

Köszi
Keselyű,

nekem Krauser volt, ami tuti hogy drágább mint a többiek, de szerintem kiváló minőség és kiváló dizájn! viszont a motor viselkedését mindegyik nagyon meg fogja változtatni. Ha érdekel tudok egy Krauser dobozt olcsón. Csak dobozt....

LX
Újabb kérdés merült fel:

Kofferrendszert szeretnék venni a mocira, mert jövőre nagy olasz túra van kilátásban. Ki milyet ajánl és kb mennyiért lehet egy ilyet összerakni. Olyan 40l körüli dobozok kellenének.

Mi az a márka ami megfelelő? Givi,Hepco,Krauser,Kappa? Esetleg Moto Detailt is láttam a Louisban, de arról még nem hallottam semmit.
2001-es honda x-11 eladó bordó gyönyörü gyári állapotú 35000km iá:1690000 tel:06303056965
heló én az én gépemre termignonit raktam fel kettőt egy ilyen mocira kell a dob igy legalább hallják hogy jössz 50%-ban megmenthet
meg a nivávl mögötted zúzó erdészt, meg az épp erdőben sétáló külföldieket, meg a bicikliseket.
5-éve járom a környező erdőket, de még most se tudtam megunni.
Szerintem egy (vagy két) nyitott dobnak a lényege abban rejlene, miként veszik észre a közlekedők azt hogy te jösz!?? És márpedig egy ilyen masina JÖN!!
Nekem is két gyári van rajta, de kezd elegem lenni abból hogy elémfordulnak, stb... és még én vagyok leá**zva pedig 60-nal jövök ,mert értem úgyis megteszi!!!
Lehet hogya nyitott cumó lenne rajta nem lennének ilyenek??

Már azon is gondlkodtam veszek egy endúrót! Ott max a nyuszikat meg az őzeket kell elkerülni!!
Meg lehet irni, és lehet találni általában egy pár loeröt, de ez csak az adott idö ponthoz tartozo körülményeknél tudja, értem ez alatta hömérséklet, páratartalom, légnyomás.
Inkább akkor van rá szükség amikor komplet rendszer van cserélve.
Utcai használathoz szerintem nincs tul sok értelme.
ha nem lettek volna meg akkor tudtam volna eladót.

LX
megvannak hát..miért?
Keselyű,

gyári dobok megvannak?

LX
szerintem nem kell!
Nem tudja valaki hogy az injektoros példányokat is be kell lőni fékpadon vagy sem??
Valaki azt is mondta hogy az "okos" injektor mindent megold!
keselyu, úgy hallottam érdemes, de fékpadon kell belőni utána!!!!!!!
ja és még valami...érdemes venni Dynojet kitet a motorhoz? Milyen árban lehet egy ilyen az XX-hez?
Van egy 97-es karbis XXem 2 Finster dobbal, viszont gyanítom hogy az előző tulaj nem hangolta be a motort az új dobokhoz. Mit kell beállítani és legfőképpen ki csinálja meg ezt nekem?
Nonoo

igen erre. Ez alapján ki tudják keverni a színt.

LX
Mármint erre gondolsz??

category : Motocycle
car maker : HONDA MOTORCYCLES
code : R-101C-U
color : CANDY GLORY RED-MET.
from-to : 0-0
panel : 27788
paint system : Motocolor(1)
formula date : 18.03.02
VOC g/l : 815.3
VOC USLb/Gal : 370.1462
amount : 1.0 litres

Tint code

Tint name


CBC BASISLACK FARBLOS
508.5 508.5

BCR BRILLANTCOLOR ROT
335.8 844.3

MB566 PURPUR
51.1 895.4
mellesleg a standox oldalán nem csak a kód van fent (ami tudom hogy az ülés alatt ott van.... nekem is volt XX-em...) hanem a recept is! Ha esetleg a boltban nem ismernék a kódot....

LX