Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egy idöben dolgoztam egy cégnél,ahol ezt is,azt is fujták.A felni festékkel valo fujása szerintem nem a legjobb,bár az igaz hogy gyárilag is fujják a felniket.Viszont a gyári festék speciális,és speciális alapozot fujnak alá.Ezért az utolagos fujás szerintem gáz.A porfestés azért jobb,mert ráégetik kb.600-700 fokon.Viszont a hátránya,sokkal jobban elö kell készitteni a felületet(tisztitás,zsirtalanitás,stb.),és mindent ki kell venni,szimering,csapágy,stb.
Az enyém is festve volt csak az volt a baj h fehérre Amit nagyon nehéz takarítani!Ezért lemartam róla a fehér festést és most le akarom vagy festetni vagy porszóratni!Csak nem tudom h melyik legyen!
Gyárilag is festve van( az enyém), vékony festék ill. lakréteg legyen.
Sziasztok!
Azt kérdezem tőletek hogy a felnit festessem vagy inkább pórszóratni irdemes? Melyik az erősebb?
köszi
Szia,
egyelőre nem adnám el, hátha valakit együtt érdekel. Ha beesik valaki akinek nem kell, akkor természetesen. 48 L-es, a hozzá tartozó vázzal, és "tálcával".
Mila
Hali!
Nekem topcase,meg doboz kéne.Azért turaplexi is érdekel.
nekem van egy topcase-em.. igaz Krauser.. ha esetleg érdekel keress.. (konzol nélkül van..)

LX
Szia ez amit ide írtál az plexi?és jó az xx-re mert akkor kell meg légyszi küldj képet rólla
Szia,

nekem van egy topcase-em.. igaz Krauser.. ha esetleg érdekel keress.. (konzol nélkül van..)

LX
Hello!
Topcase-t külön nem adod el?
Szevasztok,

van egy eladó madaram. Ha esetleg érdekel valakit, vagy ismerősei között lenne érdeklődő, akkor hívjon, írjon.
2001-es márciusi. GYakorlatilag gyári. Egyedül a légszűrű sport.
Elvileg olyan 1,7 - 1,8 közötti árra gondoltam a Nonfango topcase- zel együtt.
Első tulajd vagyok. 36,000,- Km, De meg kell nézni, most itt írhatnék mindenféle szépet és jót. De látni kell.
Szóval ha.....
Mila
36/30-4366404
mila69@t-online.hu napközben milag@ieb.hu
Hát, ha ez ugyanilyen mint a ZeroGaravity, akkor ott kell venni!
Én mondjuk még plexit sem találtam ott...
Bocsánat,27 ezer az állíthatós.
18 ezer a nagyvasnál xx-re egy turaplexi,az állithatós az 17 ezer.
mi 18 a nagyvasnál, áruljátok már el?
Azért a 26K rengeteg,itthon ez 18K a nagyvasnál... mi az a ka 26 mögött meg a 18 mögött
Lecso64, 255-ös hozzászólás...
van?és mennyiért?
Szia!!!!
2005.április
A ZeroGravity plexi?
Azért a 26K rengeteg,itthon ez 18K a nagyvasnál...
Most néztem meg, tökmindegy az évjárat...
Az első képen a harmadika tudom ajánlani, kb. 2-3 hét alatt itt van Amerikából és 25.900 Ft az ára. 10 féle színben lehet rendelni.
Mikori évjáratú a két XX?
Hali!
Turaplexi engem is érdekelne,de valami használható...
Sziasztok!!!!!
Valaki tud túra plexit xx-hez az hÍvjon köszi
tel:30/9024943
Ta-La

Szivesen,sok sikert az XX-hez.