Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Holnap megpróbálom lefotózni
Volt hangja a gépnek. Ha erre gondoltál, de ez az öreg nem látott nem hallott semmit az egészből.
De ha nem előzők nincs karamból. Ez van.
Erre való a killer!
Amúgy ha van ilyen táblám:
16. § (1) bek. u) pont] jelzi."
Ugyan így kifordúlt volna a suzuki.
A következő kerszteződésnél már van ilyen tábla.
Elvileg ez csak engem tályékoztat hogy a következő utca stoptáblával alárendelt utca lesz. (Amit amúgy is tudok) A kisutcában viszont csak ugyan úgy csak egy stoptábla van.
Így pont ugyan úgy kifordúlt volna csak én nem követek el szabálysértést.
Igazatok van.
DE: szerintem akinek egy ilyen teljesítményű motorja van mint itt a fórumon bárkinek, ott abban a helyzetben mindenki előzött volna. (Szerintem)
Persze örülök hogy nem lett bajom és tudom ez a legfontosabb.

A következő volt a helyzet ( nem azért hogy mentegetözzek): megyek egy főúton kb 50-60 nal. Utolértem az előttem haladó kombi kiát. Tetelyén három festőlétra felpókozva. A kocsi megpakolva 35-40 -el halad. Főúton megyek tudom hogy az összes utca stoptáblás. Szaggatot vonal, nincs előzni tilos tábla, nem jön senki szemből.
Én kimentem. Persze utólag nem kellett volna, viszont a stoptáblánál meg kell adni az elsőbséget. És számítani kell rá hogy előzni fognak.
Szerencsém volt nem törtem össze magam.
Jó a kresznek ezen szabálya, de szerintem többen szegik meg mint a gyorshajtást.
Engem két éve Salzburgnál kiszedtek a rendőrök, és a sportdobok miatt 200 EURO helyszíni bírságot kaptam. Majd követnem kellett őket a legközelebbi motorosboltig ahol szervizzel is foglalkoznak, és nem mehettem tovább addig amíg le nem lesz szabályosra cserélve. Jött a tréler, motor fel aztán irány haza. Én itt fejeztem be a sportkipufogózást. Mellesleg a legnagyobb gond szerintem az volt, hogy a rendszámomon egy "H" betű szerepelt.
Fiatal ember vagy! Nagyon megkérlek , bár a mostani motorok nagyon jók, DE NEM KELL MINDIG ÉS MINDENHOL SIETNI!! TUDOD , ROPPANT KÖNNYŰ MEGHALNI, és az élet anélkül is qrva rövid!! Én annak idején kettő motoros barátomat is elvesztettem! És amikor az elsőnél a koporsót vivők egyike voltam , akkor csak a felfoghatatlan roppant tehetetlenséget éreztem!
Mondjuk azt nem tudom, hogy volt-e táblád vagy sem.
Már egyszer leírtam neked, de itt van még egyszer: "Tilos elõzni: útkeresztezõdésben és közvetlenül útkeresztezõdés elõtt, kivéve ha a jármû fõútvonalon vagy olyan más úton halad, amelyen elsõbbségét jelzõtábla [16. § (1) bek. u) pont] jelzi."
Hát előtte, de szabályosan már nem fértem volna már be a kocsi elé a kereszteződésig.
Nem elég az információ! Útkereszteződésben előzött, ha jól veszem ki ?!
Én kivánom neked hogy, ne úgy járj mint én 2011-ben. Mindenki azt hitte, hogy 100% ban nyerő az ügyem. három tárgyalásból 2 nekem állt. aztán az utolsó az övé volt és ezzel mindent vitt. én meg ott maradtam egy totálkáros FJr -rel 1.5 mill kárral és 1.5 év lábadozással. Anyagi tartalékaimat felélve a nulláról kezdve mindent. De ÉLEK és ez többet ér mindennél. Ma kevés az olyan ember akit nem lehet megvesztegetni. És ezt értem a birói gyakorlatra is. Hát ennyi.
Olvass vissza, leírta
A védett útvonalra eléd jött ki! Akkor mi alapján büntetnének téged?!!
Örülök, hogy örömet tudtam szerezni az Akrapovic dobokkal. Azért az Akra nem hazudik hangzást illetően!!!
De ez akkor is mekkora blama. Ez kb olyan mint amikor itt fesztivál van. Kijön a mentős az alkoholistáért a bejárathoz bevágják a mentőbe és míg mennek be vele Siófokra addig "pofozzák" míg értelmesen el nem tudja mondani a nevét meg hogy hol lakik. Ha ez meg van akkor már nincs baja és úgy vágják ki a kocsiból mint macskát sz*rni.
ilyenkor kicsit felhúzom magam hogy ezt hogy tehetik meg amellett hogy a miérteket meg megértem. Mivel értékesnek mondható időt b*sznak el ilyenkor annak tudatában hogy az ember akivel foglalkoznak azzal nem igazán van előrébb ha egy általuk elkezdett bürokratikus rendszer is belép a képbe. Ezért próbálkoznak. Ha bejön mákjuk van ha nem akkor nem.
Igazából kivan nekik adva ha van rá lehetőség úgy próbálják intézni hogy ne legyen belőlle rendőrségi ügy. Így aztán a másik félnek is felajánlották ugyanezt.
Amúgy utánna már mikor látta hogy helyszinelni kell nem megy másként normális volt.
Fasza! Jelvényszáma meg van? Hitelt érdemlően (akár tanúval) tudod bizonyítani hogy ez elhangzott?
Ha igen! Akkor jelentsd fel!
Nem gondolom én se hogy elvennék, de a rendőr a helyszínen ezzel próbált riogatni hogy "ha most elismerem hogy én hibáztam, megúszom egy helyszíni bírsággal. Ha viszont NEM jön a bünti, és elvehetik a jogsimat is"
Mondtam hogy a moci úgyis összetört minek a jogsi.
Miért vennék el?
Jelentem valóban szép a hangja, alapjáraton mennyeien duruzsol